Blue Dream

Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

MasterBlaster написа: 15 Яну 2022, 12:44 Въпреки, че повечето клончета на се чупеха, явно съм пресушил материала и главите стоят доста твърди и сухи. Особено по-малките главички са изсъхнали и отвътре и ми се струва, че го няма този аромат, който го имаше в някои от тестовите глави. Следващия път по-бързо сушене.
Това с аромата не е точно така, дори и да си ги пресушил аромата не се губи толкова мното. Някой растения просто си губят аромата след обработка. Ако са много сухи може да сложиш Boveda в бурканите, това ще помогне и няма да ти дере на гърлото като пушиш.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Здравейте, приятели! Минаха близо 2 месеца откакто главите са в бурканите. Седмица след прибирането, в двата буркана, в които имаше по около 50 грама материал, сложих по едно пакетче Integra Boost 69%, което го препоръчват за до 28 грама. По клипове гледах, че точно тези пакетчета трудно достигат висока влажност и по-скоро държат около 62-65% влажност, пък и без това моите глави бяха пресушени и направо се ронеха. За щастие няколко седмици след като сложих пакетчетата, главите станаха доста по-сочни и влажни и смея да твърдя, че не изгубиха голяма част от вкуса и аромата си. Тревата е много мека на пушене, няма никакво дране в гърлото и все още се усеща вкуса и аромата и от двете цветя. Не успявам да намеря голяма разлика спрямо преди кюринга, вероятно защото пуша само от нея и плавно се е кюрвала докато пуша. Общо взето съм много доволен и напълно потвърждавам, че Integra Boost помогна в огромна степен, силно препоръчвам! Доволен съм от сорта, много ми допада ефекта, особено през деня. При по-големи дози те удря яко в тялото и те кара да танцуваш. :D Ето и снимки на главуните, сякаш са станали по-тъмни, но все още си ги има трихомките и са много ароматни.
Blue Dream лилаво
Blue Dream лилаво
Blue Dream лилаво
Blue Dream лилаво
Blue Dream зелено
Blue Dream зелено
Blue Dream зелено
Blue Dream зелено
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

MasterBlaster написа: 09 Мар 2022, 11:04 Здравейте, приятели! Минаха близо 2 месеца откакто главите са в бурканите. Седмица след прибирането, в двата буркана, в които имаше по около 50 грама материал, сложих по едно пакетче Integra Boost 69%, което го препоръчват за до 28 грама. По клипове гледах, че точно тези пакетчета трудно достигат висока влажност и по-скоро държат около 62-65% влажност, пък и без това моите глави бяха пресушени и направо се ронеха. За щастие няколко седмици след като сложих пакетчетата, главите станаха доста по-сочни и влажни и смея да твърдя, че не изгубиха голяма част от вкуса и аромата си. Тревата е много мека на пушене, няма никакво дране в гърлото и все още се усеща вкуса и аромата и от двете цветя. Не успявам да намеря голяма разлика спрямо преди кюринга, вероятно защото пуша само от нея и плавно се е кюрвала докато пуша. Общо взето съм много доволен и напълно потвърждавам, че Integra Boost помогна в огромна степен, силно препоръчвам! Доволен съм от сорта, много ми допада ефекта, особено през деня. При по-големи дози те удря яко в тялото и те кара да танцуваш. :D Ето и снимки на главуните, сякаш са станали по-тъмни, но все още си ги има трихомките и са много ароматни.
foto_no_exif.jpg
foto_no_exif (1).jpg
foto_no_exif (2).jpg
foto_no_exif (3).jpg
Потъмняват като са влажни. Ако исках да не си променят цветя дългосрочно трябва да ги съхраняваш на 50-55% влажност без да са тримнати. Повечето видове не си губят аромата. Но има някой каквото и да ги правиш след 2-4 седмици миришат на мокър картон.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
SmokeMachine
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 05 Дек 2021, 07:31
Has thanked: 583 times
Been thanked: 347 times

Sofia Cannabis написа: 15 Яну 2022, 17:24
MasterBlaster написа: 15 Яну 2022, 12:44 Въпреки, че повечето клончета на се чупеха, явно съм пресушил материала и главите стоят доста твърди и сухи. Особено по-малките главички са изсъхнали и отвътре и ми се струва, че го няма този аромат, който го имаше в някои от тестовите глави. Следващия път по-бързо сушене.
Това с аромата не е точно така, дори и да си ги пресушил аромата не се губи толкова мното. Някой растения просто си губят аромата след обработка. Ако са много сухи може да сложиш Boveda в бурканите, това ще помогне и няма да ти дере на гърлото като пушиш.
И аз четох за тая боведа и исках да знам дали пречи да я оставя най отдолу на бурканите за регулация на влажността!? Ще пречи ли на матеряла в дългосрочен план?
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

SmokeMachine написа: 13 Мар 2022, 10:01
Sofia Cannabis написа: 15 Яну 2022, 17:24
MasterBlaster написа: 15 Яну 2022, 12:44 Въпреки, че повечето клончета на се чупеха, явно съм пресушил материала и главите стоят доста твърди и сухи. Особено по-малките главички са изсъхнали и отвътре и ми се струва, че го няма този аромат, който го имаше в някои от тестовите глави. Следващия път по-бързо сушене.
Това с аромата не е точно така, дори и да си ги пресушил аромата не се губи толкова мното. Някой растения просто си губят аромата след обработка. Ако са много сухи може да сложиш Boveda в бурканите, това ще помогне и няма да ти дере на гърлото като пушиш.
И аз четох за тая боведа и исках да знам дали пречи да я оставя най отдолу на бурканите за регулация на влажността!? Ще пречи ли на матеряла в дългосрочен план?
Слага е се отгоре а не на дъното. Не пречи но аз предпочитам по-ниска влага, 58-59 мисля че беше най-ниското което имат.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”