Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Blue Dream

Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 671
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 978 times
Been thanked: 1572 times

Хахахаха, това се случваше още миналата ли, по-миналата година в гроудаиърийс попаднах на два мои гроуа и след като им писах тъпаците изтриха моя профил, а не на крадеца :lol: :lol: .Че с обясняванки и имейли най-накрая възстановиха моя, но от какво значение е като пича просто си прави нов и продължава да краде. Това се прави с цел участие във техни конкурси, които правят. Примерно правя 5 профила, крада 5 гроуа от най-хубавите в тоя форум или който и да е, пускам ги в едно или повече състезания и дай му. :lol: :lol: . Единствения вариант е да си имате някакъв знак на снимките, така че да не може да бъде откраднато. Че да знаете имаме си тук такъв крадец от доста време, какво да направи човека, че е боклук, наградите им са доста изкушаващи :lol: .
Keep on growing :stone:
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Да така, е аз преди им писах и минаха 2 години да реагират. Този е откраднал и моя дневник, не ми с занимава сега, но ще им пиша отново. И вече тук само с воден знак, иначе няма да показвам нищо.

https://growdiaries.com/diaries/96492-g ... eek/491702
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Щом ставаме трима тези, чиито дневници е откраднал CannabisHouse888, предполагам ако и тримата в този момент пишем на съпорта на сайта, би трябвало да има ефект. Основната идея на дневника ми беше повече хора с опит да могат да проследят какво правя и да ми помагат със своите съвети. И все пак това далеч не означава, че съм окей с това някаква хора да печелят награди като представят дневника за свой.
Аватар
Myzg_1978
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 13
Регистриран на: 04 Фев 2020, 16:30
Has thanked: 93 times
Been thanked: 37 times

Интересна работа 😀 аз се сещам за един преател от тхцфермер беше правил подобни магарии даже заради него RQS не доставят до бг ... даже се беше кръстил WeedMan нещо си а аз по едно време така се пишех... дайте линк и аз ще пиша на съпорта им ... :stone:
Прикачени файлове
Screenshot_20211228-154337_Chrome.jpg
PEACE AND GANJA :stone:
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 671
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 978 times
Been thanked: 1572 times

MasterBlaster написа: 28 Дек 2021, 15:29 Щом ставаме трима тези, чиито дневници е откраднал CannabisHouse888, предполагам ако и тримата в този момент пишем на съпорта на сайта, би трябвало да има ефект. Основната идея на дневника ми беше повече хора с опит да могат да проследят какво правя и да ми помагат със своите съвети. И все пак това далеч не означава, че съм окей с това някаква хора да печелят награди като представят дневника за свой.
Драснах им един бърз имейл, но няма значение, той пак ще си направи нов профил и пак ще ги качи, те не могат да следят всеки нов профил както качва, особено като няма никакво оплакване, просто от тук нататък си слагай воден знак и това е.
Keep on growing :stone:
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 671
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 978 times
Been thanked: 1572 times

Myzg_1978 написа: 28 Дек 2021, 15:46 Интересна работа 😀 аз се сещам за един преател от тхцфермер беше правил подобни магарии даже заради него RQS не доставят до бг ... даже се беше кръстил WeedMan нещо си а аз по едно време така се пишех... дайте линк и аз ще пиша на съпорта им ... :stone:
Как така заради него не доставят до бг?
Keep on growing :stone:
Аватар
Myzg_1978
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 13
Регистриран на: 04 Фев 2020, 16:30
Has thanked: 93 times
Been thanked: 37 times

ами за дублиране на акаунти и получаване на безплатни семена и прочие, явно са разбрали от въвеждането на адреса и хората спряха да пращат доставки до бг... 😁
PEACE AND GANJA :stone:
Аватар
Myzg_1978
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 13
Регистриран на: 04 Фев 2020, 16:30
Has thanked: 93 times
Been thanked: 37 times

Съжелявам за дублирането на поста и спама но профила е блокиран и изтрит! и аз писах!
PEACE AND GANJA :stone:
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

Играят в лотарията със твоите снимки.....пиши им .....и си ги качи ти....наградите са доста.!?!?
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

Аз съм им фен ..и много руга.х.но ми писаха от спорта им че причината е официално писмо от бг власти....като са ги помолили Да не праштат повече семена за бг.Поради много то оранжерий заловени при нас....като доста от тях са били rqseeds.А те се оправдават със кромид!!??
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”