Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Напълно новобранец

Всичко останало
Семена марихуана
Kucheqdekuche
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 12 Май 2021, 13:34

Здравейте! Искам да си направя един експеримент. Имам ендо слънчево и приятно място на открито и искам да се пробвам да отгледам 5 растения. Набелязал съм си сорт. Blue Dream. Идеята ми е да направя трика със салфетката и като ги посея в големи саксии да ги изведа директно навън, защото нямам възможност да ги държа вътре на лампа. Това голяма грешка ли ще е? Може ли да се направи така, фатално ли ще е. Всичко го правя с любителска цел, но все пак искам резултати. Каква почва трябва да подготвя и от къде да я закупя? Търся най-евтиния вариант. Общо взето искам да покълнат и да ходя само да ги поливам. Знам, че може да ги изяде всичко, но искам да се пробвам. Също мисля да направя трика където ги вързваш за да тръгнат повече глави.
По много видеа гледам как много хора добавят какво ли не. Какъв е минимума за подготовка и с какво трябва да се снабдя за да станат нещата. Пак казвам всичко ще се прави с минимални ресурси. Благодаря много. :roll: :roll: :passj: :passg: :joint:
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

Kucheqdekuche написа: 12 Май 2021, 13:57 Здравейте! Искам да си направя един експеримент. Имам ендо слънчево и приятно място на открито и искам да се пробвам да отгледам 5 растения. Набелязал съм си сорт. Blue Dream. Идеята ми е да направя трика със салфетката и като ги посея в големи саксии да ги изведа директно навън, защото нямам възможност да ги държа вътре на лампа. Това голяма грешка ли ще е? Може ли да се направи така, фатално ли ще е. Всичко го правя с любителска цел, но все пак искам резултати. Каква почва трябва да подготвя и от къде да я закупя? Търся най-евтиния вариант. Общо взето искам да покълнат и да ходя само да ги поливам. Знам, че може да ги изяде всичко, но искам да се пробвам. Също мисля да направя трика където ги вързваш за да тръгнат повече глави.
По много видеа гледам как много хора добавят какво ли не. Какъв е минимума за подготовка и с какво трябва да се снабдя за да станат нещата. Пак казвам всичко ще се прави с минимални ресурси. Благодаря много. :roll: :roll: :passj: :passg: :joint:
От това което пишеш останах с впечатление че не ти се занимава а не че не ти се харчат пари, защото все пак искаш да си купиш почва!

Има теми в които е описано подробно как да си направиш всички необходими торове, включително и почва без почти никакви разходи.

Разгледай форума има цялата необходима информация как да отгледаш растенията, ако си малко изобретателен единственото което ще трябва да купиш са семената.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1446 times
Been thanked: 832 times

Kucheqdekuche написа: 12 Май 2021, 13:57 Здравейте! Искам да си направя един експеримент. Имам ендо слънчево и приятно място на открито и искам да се пробвам да отгледам 5 растения. Набелязал съм си сорт. Blue Dream. Идеята ми е да направя трика със салфетката и като ги посея в големи саксии да ги изведа директно навън, защото нямам възможност да ги държа вътре на лампа. Това голяма грешка ли ще е? Може ли да се направи така, фатално ли ще е. Всичко го правя с любителска цел, но все пак искам резултати. Каква почва трябва да подготвя и от къде да я закупя? Търся най-евтиния вариант. Общо взето искам да покълнат и да ходя само да ги поливам. Знам, че може да ги изяде всичко, но искам да се пробвам. Също мисля да направя трика където ги вързваш за да тръгнат повече глави.
По много видеа гледам как много хора добавят какво ли не. Какъв е минимума за подготовка и с какво трябва да се снабдя за да станат нещата. Пак казвам всичко ще се прави с минимални ресурси. Благодаря много. :roll: :roll: :passj: :passg: :joint:
Колега ако изчакаш още малко няма да има смисъл да ги сееш защото нямаш време..кога ще сееш в саксия после,че след 3-4седмици да го вадиш на вън което значи че ще дойде края на юни...не знам ти си знаеш най добре.
Kucheqdekuche
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 12 Май 2021, 13:34

Не, точно обратното е.. много ми се занимава, но съм много зелен в сферата. Затова не знаех, че сам може да си направиш тор. Ще прочета повече и може би ще се подготвя за другата година, защото ако поръчам днес семената и те дойдат най-рано до 10дни.. Че тогава почна да ги сея и ще стане късно.. А само много ме вълнува следния въпрос.. За почва ще разуча как се прави.. Но мога ли веднага да ги изведа навън, без да ги държа първите седмици на лампа? Мерси много за всичко.. отивам да търся как се прави тор <3
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7136 times
Been thanked: 4758 times

Не е фатално късно, просто може да останат по-малки, а и идват жегите и малките растения трябва да се поливат и обгрижват повече.Иначе до жегите те са вече по стабилни, а при теб ще са още малки, трябва да се гледат често, а и са в саксия. Ако ще са в саксии, възможно е, но трябва да са ти под ръка, защото като ги напече пластмасовите вътре се готвят лятото.Ако са черни направо ад и ще дадат дефекти цветята. Платнените също ще пресъхнат. Може би ако ги заровиш саксиите или засенчиш да не ги напича.... Изобщо може, но ще трябва да се планира🙂 Ти може да поръчаш някакви бързи семки фотопериодни, може да разгледаш и ауто какво е и как се гледа..... принципно фотопериодно(което цъфти със скъсяване а деня) се започва от април, както бабите почват разсада. Гледай бабите! 😄Не е нужно да се стартират под лампа, може и някъде на не съвсем сенчесто..... Беше хубаво да ги сложиш сега, веднага.
Kucheqdekuche
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 12 Май 2021, 13:34

Аз и без това исках да ги заровя големите саксии все пак ще са на поляна и да речем някой случайно ( въпреки че е невъзможно) мине и види някакви саксии хаха.. и то моето са големи кофи от боя.. с дупки в дъното.. ще ги поливам няма страшно.. днес поръчвам и да се надяваме да дойдат съвсем скоро..
Публикувай отговор