Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Mars Hydro LED осветление

Цялата важна информация на едно място
Публикувай отговор
Семена марихуана
Faraona
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 10
Регистриран на: 22 Апр 2020, 10:00
Has thanked: 2 times

Здравейте, имам палата 60,60,120, предполагам, че мога да пусна вътре 3 растения макс,или 2. Бях се надъхал за cfl лампа но сега размислих. Въпроса ми е ако си поръчам такава лампа mars hydro 100w дали ще ми вършат работа или трябва да е по мощна. Благодаря предварително
Faraona
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 10
Регистриран на: 22 Апр 2020, 10:00
Has thanked: 2 times

Здравейте на всички. Имам нужда от помощ. Влизам в сайта да си поръчам и не ми излиза опция плащане с дебитна карта. Или банков превод с някакви 50 долара такси или пейпал. Намерих някакъв друг сайт marshydro.eu но ми е пълна мъгла. Как мога да платя с карта??
Faraona
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 10
Регистриран на: 22 Апр 2020, 10:00
Has thanked: 2 times

WDScorpio написа: 16 Яну 2020, 21:59 Днес разглеждаме една от най-достъпните опции в бранша. Говоря за MarsHydro, китайска компания, чиито много достъпни LED светлини за отглеждане бавно спечелиха одобрението на градинарите.

Mars Hydro е водещ производител на LED осветителни тела от 2009 г. Със собствен екип от изследователи, дизайнери, разработчици, производствени инженери и тестери. Ангажирани да предоставят висококачествени продукти на своите клиенти, те са световен доставчик, със складове в Китай, САЩ, Канада, Германия, Великобритания, Австралия.

Доставка
Доставката до България е бърза в рамките на 5-15 дни и е освободена от мито, ДДС и такси. Ако бъдете уведомени за всякакви допълнителни такси, ще имате правото да променяте или отменяте поръчката си за пълно възстановяване. Всички пратки идват с DHL от склад в Германия. Когато артикула го няма на склад в Германия и се предлага в склада във Великобритания, той може да бъде доставен от склада в Обединеното кралство но ще е необходимо малко допълнително изчакване. Проследяващият номер за поръчката ще бъде изпратен на имейл адрес в рамките на 24 работни часа след обработката на поръчката. И можете да проверите актуализираното състояние, когато влезете в акаунта си.

Политика за връщане на стока
Имате право да върнете или замените стоката в рамките на 30 дни след доставката.


Всички продукти са сертифицирани по CE и RoHS, докато специфичните продукти притежават ETL сертификат. Тези сертификати гарантират, че предлаганите от вас продукти са преминали строги тестове за безопасност и не съдържат опасни материали.

Какъв тип светодиоди използват?
Marshydro използва предимно LED чипове Epistar, но в някои от по-висококачествените си модели те използват и Cree или Osram LED чипове.

Ето малко информация за техните спектри според описанието на техните продукти.

Бели светодиоди в обхвата на:

2700K
3000K
Нанометрови светодиоди със следните изходи:

455nm
460nm
465 пМ
470nm
615nm
625nm
630n
640nm
645nm
650nm
Инфрачервена (IR)

Марс също предлага центрирани показания за измерване на PAR (микромоли) с повечето от техните панели.

Гаранция
Компанията предоставя пълна 3-годишна гаранция срещу дефектни части и крушки, а също така има линия за поддръжка на клиенти, разположена в страните, в които се съхраняват складове, за да се гарантира ефективна помощ за вашите въпроси. 30-дневна гаранция за удовлетвореност също идва с всеки продукт, което ви позволява да върнете своя артикул, ако не е това, което сте очаквали или сте искали.

https://www.mars-hydro.com/
Здравейте, имам проблеми с поръчката. Харесал съм си Марс хидро тс 600 искам да поръчам но нямам опция да платя с дебитна карта. Има само с пейпал и банков превод, за банковия превод ми иска някаква такса от 50 долара. Как да я поръчам??
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Плаща се с PayPal - което означава, че сайта на paypal се използва като посредник за по-сигурно плащане. Там се въвеждат данните на картата, като не е нужна регистрация. Реално разликата идва от това, че не въвеждаш данните в сайта на търговеца, а в PayPal
Аватар
mravkatrevoman
Градинар
Градинар
Мнения: 267
Регистриран на: 12 Окт 2020, 20:45
Has thanked: 641 times
Been thanked: 371 times

И аз с пейпал платих там , но си направих регистрация в сайта . Явно ставало и без аз просто не знаех .
:roll:
Аватар
Mars Hydro Emmie
V.I.P
Мнения: 9
Регистриран на: 13 Апр 2020, 14:01
Has thanked: 15 times
Been thanked: 46 times

Hello guys, Mars Hydro Emmie is back here! Sorry, I haven't been here for a long time. Bring good news here!

With the 420 festival coming, we will hold a giveaway for growers here to celebrate this event, and the prize is SP 3000 light, valued It's 300w, with Samsung and Osram diodes, the coverage is for 60x120cm flower and 90x150cm veg. You guys can check SP 3000 light article with this link, thanks Grysti team great work!
Check SP 3000 detail on our web:

Grysti team will help us process this giveaway event, follow the newest!

420 special sale is also on our website now, feel free to check more. I recommend the TSL 2000 and SP 150 lights now. We aslo probably will add more items into the promotion sale during 19-21th.

Also, I noticed that many grower meet the payment issues on our website when placing the orders, we accept cards payment, just need via PayPal guest, if it does not work, just contact me directly. Also, if you guys have multi lights orders, contact me, I will check the best price for you. My email: [email protected]

Thanks all your supports, have a nice day!
LED растат светлина, а на закрито растат палатка- Mars Hydro
Безплатна доставка от Германия, връщане на парите 30 дни, 3 години гаранция
Discount code : " grysti "
Email: [email protected]
Web: www.mars-hydro.com
Аватар
Mars Hydro Emmie
V.I.P
Мнения: 9
Регистриран на: 13 Апр 2020, 14:01
Has thanked: 15 times
Been thanked: 46 times

LED растат светлина, а на закрито растат палатка- Mars Hydro
Безплатна доставка от Германия, връщане на парите 30 дни, 3 години гаранция
Discount code : " grysti "
Email: [email protected]
Web: www.mars-hydro.com
Аватар
mravkatrevoman
Градинар
Градинар
Мнения: 267
Регистриран на: 12 Окт 2020, 20:45
Has thanked: 641 times
Been thanked: 371 times

How will the game play for the lamp, where can I find more information?
:roll:
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Пълните правила, ще публикувам малко по-късно, но основно се залага на това, че всеки може да участва.
Част от условията са
1- Трябва да има дневник с показани растения тук във форума и ако няма, може да си направи.
1- Трябва да не е печелил до момента от друг giveaway на Mars-Hydro.
Аватар
mravkatrevoman
Градинар
Градинар
Мнения: 267
Регистриран на: 12 Окт 2020, 20:45
Has thanked: 641 times
Been thanked: 371 times

WDScorpio написа: 15 Апр 2021, 18:54 Пълните правила, ще публикувам малко по-късно, но основно се залага на това, че всеки може да участва.
Част от условията са
1- Трябва да има дневник с показани растения тук във форума и ако няма, може да си направи.
1- Трябва да не е печелил до момента от друг giveaway на Mars-Hydro.
Добре Скорпи значи се класирам ,ще чакам допълнителните инструкции. Късмет на всички които ще участват .
:roll:
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”