Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Вентилатор и карбон. Помощ

Семена марихуана
andi11
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Апр 2024, 13:07

Здравейте!
Имам нужда от помощ с инсталирането на вентилатора и филтъра. Не съм никак наясно кое, как и къде трябва да бъде сложено. Моля хората с опит тук да ми дадат насоки как да я сглобя тая джаджа. :? :? :?
Прикачени файлове
IMG_7609.jpg
IMG_7610.jpg
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 897
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1418 times

Щом не разбираш от ток не е шега работа обърни се към човек който разбира иначе можеш да пробваш слагаш кабелите в различните дупки и дали ще тръгне когато тегне запомняш и ги стягаш а тоя който остава режеш и увиваш с изолирбанд това всичко на изкл контакт
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Имаш три кабела - кафяв (Фаза), син (Нула) и жълто-зелен (земя). Трябва да свържеш кафяв и син, като няма значение в коя дупка влизат, а жълто-зелен остава свободен и изолиран - на теория трябва да се свърже към тялото на вентилатора, но предвид че е пластмаса... няма много смисъл.
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”