Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Аутдоор Гошката

Всичко останало
Семена марихуана
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Привет. Имам 4 мадами Monster Eva от seedsman. Прекопах им дупките по 50 литра без да добавям нищо в почвата.. вървят доста добре вече са по 30-40 см. Скоро ще станат на месец навън. Давал съм им микробтима притект и амониева селитра до момента. За охлюви ръся мизорол и пръскам с НИМ азал. Имам една течна птича тор, вече ги поливам с по 20 литра вода. Колко мл на 20 литра птича тор да давам седмично ? Също две от цветята ми листата са на решето и нещо ги яде ... Моля за съвети ..
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Да, благодаря ви
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

Goshkata1997 написа: 06 Юни 2022, 15:15 Привет. Имам 4 мадами Monster Eva от seedsman. Прекопах им дупките по 50 литра без да добавям нищо в почвата.. вървят доста добре вече са по 30-40 см. Скоро ще станат на месец навън. Давал съм им микробтима притект и амониева селитра до момента. За охлюви ръся мизорол и пръскам с НИМ азал. Имам една течна птича тор, вече ги поливам с по 20 литра вода. Колко мл на 20 литра птича тор да давам седмично ? Също две от цветята ми листата са на решето и нещо ги яде ... Моля за съвети ..
без снимки само може да гадаем какво ги яде
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Публикувай отговор