Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Outdoor 2022 Zafor19

Семена марихуана
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 356
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1241 times
Been thanked: 857 times

Maximus666 написа: 07 Окт 2022, 09:31 Само един домашен селски боб им трябва , както го готвят по - съборите на село :D ,
Какъв сорт са тия люти чушлета ?
Нага Вайпър от Хотфарм
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 356
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1241 times
Been thanked: 857 times

Привет колеги, снимките са от преди седмица, но чак сега намирам време да ги пусна. Бяха на 10% карамелени, предполагам че сега ще са на около 20% карамелени трихоми.
Много се зарибих да гледам филми за Плоската Земя. Не знам дали сте гледали. Отначало много се смях на простотията, но със всеки филм ми ставаше по-сериозно и сега вече не знам дали или. Вече съм 50-50, нищо не знам и не мисля. Не знам дали ще гледали по темата flat Earth, както и да е
IMG_20221012_114234-min.jpg
IMG_20221012_114620-min.jpg
IMG_20221012_182200-min.jpg
IMG_20221012_182332_1-min.jpg
IMG_20221017_182953-min.jpg
IMG_20221012_114557-min.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Плоската Земя не е ли твърде лесно опровержимо? Такава заблуда, за цялата форма на земята да се поддържа векове и с днешните възможности да не се разбере, някак си не ми се вярва. Точно към тази конспирация съм много скептична, но щом теб те е заинтригувало, то ще им видя поне аргументите. 🙂Много често го чувам това, но си мислех, че е някаква американска глупост,която тук не е разпространена......
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1565 times

Inna написа: 22 Окт 2022, 11:46 Плоската Земя не е ли твърде лесно опровержимо? Такава заблуда, за цялата форма на земята да се поддържа векове и с днешните възможности да не се разбере, някак си не ми се вярва. Точно към тази конспирация съм много скептична, но щом теб те е заинтригувало, то ще им видя поне аргументите. 🙂Много често го чувам това, но си мислех, че е някаква американска глупост,която тук не е разпространена......
Не можах да го намеря клипа да го постна, как един известен от " плоскоземието" без да иска сам доказва, че земята не е плоска :D . Експеримента беше следния, слагат се две плоскости една срещу друга на голямо разстояние с дупка на нивото на главата. Той седи на едната плоскост и гледа през дупката , а на другата плоскост негов авер с фенер свети през неговата дупка. Ако земята е плоска би трябвало лъча на фенера да съвпадне с дупката на другия, но разбира се, че заради извивката на земята това не се случва. Нещо такова беше, ако някой го има да го качи , физиономията на плоския беше един път :lol: .
Keep on growing :stone:
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Spiral написа: 22 Окт 2022, 14:28
Inna написа: 22 Окт 2022, 11:46 Плоската Земя не е ли твърде лесно опровержимо? Такава заблуда, за цялата форма на земята да се поддържа векове и с днешните възможности да не се разбере, някак си не ми се вярва. Точно към тази конспирация съм много скептична, но щом теб те е заинтригувало, то ще им видя поне аргументите. 🙂Много често го чувам това, но си мислех, че е някаква американска глупост,която тук не е разпространена......
Не можах да го намеря клипа да го постна, как един известен от " плоскоземието" без да иска сам доказва, че земята не е плоска :D . Експеримента беше следния, слагат се две плоскости една срещу друга на голямо разстояние с дупка на нивото на главата. Той седи на едната плоскост и гледа през дупката , а на другата плоскост негов авер с фенер свети през неговата дупка. Ако земята е плоска би трябвало лъча на фенера да съвпадне с дупката на другия, но разбира се, че заради извивката на земята това не се случва. Нещо такова беше, ако някой го има да го качи , физиономията на плоския беше един път :lol: .
И аз точно в това никак не вярвам, иначе съм отворена към конспиративни теории. 😆Зафоре, ако искаш ще преместим после плоскоземците в СПАМА или темата за превъртане то на Интернет, да не ти цапаме аутдора? Но понеже ти го спомена......
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 356
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1241 times
Been thanked: 857 times

Inna написа: 22 Окт 2022, 15:37
Spiral написа: 22 Окт 2022, 14:28
Inna написа: 22 Окт 2022, 11:46 Плоската Земя не е ли твърде лесно опровержимо? Такава заблуда, за цялата форма на земята да се поддържа векове и с днешните възможности да не се разбере, някак си не ми се вярва. Точно към тази конспирация съм много скептична, но щом теб те е заинтригувало, то ще им видя поне аргументите. 🙂Много често го чувам това, но си мислех, че е някаква американска глупост,която тук не е разпространена......
Не можах да го намеря клипа да го постна, как един известен от " плоскоземието" без да иска сам доказва, че земята не е плоска :D . Експеримента беше следния, слагат се две плоскости една срещу друга на голямо разстояние с дупка на нивото на главата. Той седи на едната плоскост и гледа през дупката , а на другата плоскост негов авер с фенер свети през неговата дупка. Ако земята е плоска би трябвало лъча на фенера да съвпадне с дупката на другия, но разбира се, че заради извивката на земята това не се случва. Нещо такова беше, ако някой го има да го качи , физиономията на плоския беше един път :lol: .
И аз точно в това никак не вярвам, иначе съм отворена към конспиративни теории. 😆Зафоре, ако искаш ще преместим после плоскоземците в СПАМА или темата за превъртане то на Интернет, да не ти цапаме аутдора? Но понеже ти го спомена......
Не няма нужда да я местим, темата ми е приятна. Ами аз също не съм 100% фанатик по Плоската Земя, просто трябва да бъдем наблюдателни. Наистина и аз гледам че всеки който се мъчи да докаже че е плоска, много много не успява, но както знаем сме ограничени материално и до възприятията на тялото. Това което ми направи впечатление е следното: един филм в YouTube който казваше общо взето следното - Земята се върти с 1670км/ч, отделно се върти самата ос, айретен се върти около слънцето, а и слънцето се върти около други тела и при всичкото това въртене полярната звезда стои винаги на едно и също място.... Обща скорост над 56000км/ч..
Аз го приемам по следния начин - на мен ми беше много трудно да приема, че марихуаната и гъбите са лекарства, а не наркотици. След това ми отне време да разбера, че биткойн е пари, а фиатните парите са измама, Плоската Земя е от същата поредица, поне за мен
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 356
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1241 times
Been thanked: 857 times

20221025_103006.jpg
Едно малко разяснение относно картината:
Човекът долу е успял благодарение на LSD, трева и гъби, да пробие калцираната си епифиза (калцирана от продуктите съдържащи флуор и други химикали) и да прозре някаква истина и да види механизмите на истинския свят извън енергийният капак на Плоската Земя. Дори и да е образно казано има голяма сила
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 356
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1241 times
Been thanked: 857 times

Здравейте колеги, за мен сезона приключи. Обрах последната китка. Това долу е малко от едно изсушено клонче на балкона, другото съхне на друго място. Пробвах резултата добре напушва, доволен съм даже не се закашлям, влиза благо. Също така и лютите чушки започнаха да зреят и частично ги бера. Поръчах още лупи за гледане на трихомите с по-голямо увеличение 40х и 60х, но вече за друг път
IMG_20221029_123350-min.jpg
IMG_20221029_123323-min.jpg
IMG_20221029_124009-min.jpg
IMG_20221029_120322-min.jpg
Gugi
Градинар
Градинар
Мнения: 196
Регистриран на: 19 Дек 2021, 19:19
Has thanked: 136 times
Been thanked: 182 times

Zafor19 написа: 29 Окт 2022, 13:10 Здравейте колеги, за мен сезона приключи. Обрах последната китка. Това долу е малко от едно изсушено клонче на балкона, другото съхне на друго място. Пробвах резултата добре напушва, доволен съм даже не се закашлям, влиза благо. Също така и лютите чушки започнаха да зреят и частично ги бера. Поръчах още лупи за гледане на трихомите с по-голямо увеличение 40х и 60х, но вече за друг път
IMG_20221029_123350-min.jpg
IMG_20221029_123323-min.jpg
IMG_20221029_124009-min.jpg
IMG_20221029_120322-min.jpg
Честита реколта колега :stone:
И аз съм пробвал доста лупи и не се вижда добре с тях , трябва миним 60х но има друг вид машинки на които си гледаш директно на дисплея на телефона свързва се с wi-fi микроскопа към телефона или с кабел и тогава вече виждаш всичко там увеличението е от 50 до 1000Х в алиекспрес има варянти от 20 до 30 евро взависимост от екстрите и правят клип или снимка.
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”