Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Vetrushka Outdoor 2019

Публикувай отговор
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Честити!😎Успех до финала!!!!Много са красиви!
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Здравейте, аз вече по приключих с outdoor-a тази година. Прибрал съм всичко с изключение на Big Bang имам съмнения, че градината ми е разкрита и реших да прибера всичко. Последното Цвете съм го полял, оставил съм си там още 30-на литра вода и ако имам възможност, ще го полея още веднъж. Повече там няма да ходя, до, като не се развали времето окончателно.

Първите откъснати, вече са изсушени, тримнати и съм ги затворил в буркани. Ето как изглеждат, вече в готов вид.

Afgani Kush x Skunk (клонинг)
Afgani Kush x Skunk.jpg
Afgani Kush x Skunk2.jpg
Afgani Kush x Skunk3.jpg
Mama Mia (клонинг 2)
Mama Mia.jpg
Mama Mia2.jpg
Mama Mia3.jpg
Gelat OG
Gelat OG.jpg
Gelat OG2.jpg
Gelat OG3.jpg
Critical Kush
Critical Kush.jpg
Critical Kush2.jpg
Critical Kush3.jpg
Animals
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 8
Регистриран на: 18 Окт 2019, 13:37
Has thanked: 1532 times
Been thanked: 3 times

Изрядно описан дневник, изчетох го на 1 дъх :coke: :weed5: Sapphire Og и Afgani Kush x Skunk изглеждат Уау. :weed:
Mama Mia (клонинг 2) добре изглежда, на време ли я обра или презря ? Другата година какви сортове ще слагаш? При мен също е високо и в началото на годината е много променливо времето.
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Animals написа: 18 Окт 2019, 17:32 Изрядно описан дневник, изчетох го на 1 дъх :coke: :weed5: Sapphire Og и Afgani Kush x Skunk изглеждат Уау. :weed:
Mama Mia (клонинг 2) добре изглежда, на време ли я обра или презря ? Другата година какви сортове ще слагаш? При мен също е високо и в началото на годината е много променливо времето.
За догодина все още не съм мислил нищо, само знам, че мястото ще е ново. Още не съм прибрал тези, да направя малко почивка, пък ще видим какво ще стане. Отделно и със Скорпи трябва да прибираме общата градина и си имам още занимавка. Скънка, Сапфира, Мама Мия са ми клонинги от общата градина. Имам планове за Indoor с някоя чиста сатива в кокос, но има време.

Нямам презряло растение, Mama Mia, Gelat Og спокойно можеха още 10 дни да откарат, но заради проблемите, реших по- рано да ги прибера, Afgani Kush x Skunk и Sapphire Og са узрели перфектно. Те са точно по- моя вкус с малко кехлибарни по всички глави.
Animals
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 8
Регистриран на: 18 Окт 2019, 13:37
Has thanked: 1532 times
Been thanked: 3 times

Vetrushka написа: 18 Окт 2019, 19:11
Animals написа: 18 Окт 2019, 17:32 Изрядно описан дневник, изчетох го на 1 дъх :coke: :weed5: Sapphire Og и Afgani Kush x Skunk изглеждат Уау. :weed:
Mama Mia (клонинг 2) добре изглежда, на време ли я обра или презря ? Другата година какви сортове ще слагаш? При мен също е високо и в началото на годината е много променливо времето.
За догодина все още не съм мислил нищо, само знам, че мястото ще е ново. Още не съм прибрал тези, да направя малко почивка, пък ще видим какво ще стане. Отделно и със Скорпи трябва да прибираме общата градина и си имам още занимавка. Скънка, Сапфира, Мама Мия са ми клонинги от общата градина. Имам планове за Indoor с някоя чиста сатива в кокос, но има време.

Нямам презряло растение, Mama Mia, Gelat Og спокойно можеха още 10 дни да откарат, но заради проблемите, реших по- рано да ги прибера, Afgani Kush x Skunk и Sapphire Og са узрели перфектно. Те са точно по- моя вкус с малко кехлибарни по всички глави.
Вярвам ти, че си я прибрал перфектно узряла. Защо ще правиш индор, като имаш толкова материал? Заради ставивата? Не е ли опасно да рискуваш ? Следя темата ти, като учебник. Ще следя и темата ви с общата градина. :hookah:
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Здравейте колеги, днес ходих да видя дали са ми оставили едното растение и си беше там. Нищо не беше пипано и не съм сигурен дали някой е ходил. Беше много тъмно и нищо не можех да видя от оставените капани. Полях растението с 20 литра и това му е за последно. Имам вече някой напълно готови и вече претеглени.

Mama Mia клонинг 2 57 грама, Afgani Kush x Skunk (клонинг) 87 gr. Critical Kush 260 gr., Моята семка 69 gr., саморасляка 80 gr. Другите все още са мокри и не са готови. Това са само изчистени и хубави глави, дребните не съм ги теглил.

Big Bang
bigbang.jpg
bigbang2.jpg
bigbang3.jpg
Саморасляка
samoraslqka.jpg
samoraslqka2.jpg
samoraslqka3.jpg
Critical Kush
criticalkush.jpg
criticalkush2.jpg
criticalkush3.jpg
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

Как е реколтата в сравнение с предната година ? Тази година имаше много трудности и неблагоприятни климатични условия?
Отрази ли се това много или можеш да стравниш крайният резултат.
Не питам за точни количествса по-обща картина.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Sofia Cannabis написа: 22 Окт 2019, 04:28 Как е реколтата в сравнение с предната година ? Тази година имаше много трудности и неблагоприятни климатични условия?
Отрази ли се това много или можеш да стравниш крайният резултат.
Не питам за точни количествса по-обща картина.
Крайния продукт на мен сега ми харесва повече. Ти не се ми следил дневника от миналата година, но тогава в 5-та седмица паднаха температурите до -5 градуса, имаше слана 5-6 дни под ред и тогава някак главите не станаха толкова твърди, колкото сега. Седяха повече от 7-8 часа на отрицателни температури, след 2 часа през нощта изстиваше под 0-та и така до към 10 сутринта в продължение на 6-7 дни. Тогава бяха и само 4 сорта, като единия LSD го съсипа мухала, Afgani Kush x Skunk го съсипа Алтернарията, а сега нямам празно растение. Единствено Gelat OG е много малък, но и неговите глави са много твърди.
Сега, като че ли съм по доволен и като количество и като качество, а и не на последно място тази година има много малко семки, предните две имаше повече. Автоматите дори нямат никакви семки по- тях, това ме кара да си мисля, че съм имал някой банан, за да имат големите по някоя семка, защото не с узрели и предполагам скоро са опрашени.
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

Не съм ти следил или чел дневника от миналата година, само съм виждал няколко снимки които си качвал тази година. Радвам се че имаш по-добри резултати тази година. Успешно прибиране на реколтата и силна подготовка за следващата година.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Здравейте, аз мога да се похваля, че прибрах и последното, Big Bang. Той ми е най - голямото растение и е с най - големите глави. Успя да узрее все пак, не му давах шансове. Добре че времето тази година позволи да ги задържа максимално. Ще пиша след, като ги оправя всички, че доста работа ме чака с тях.

Big Bang
BigBang.jpg
BigBang2.jpg
BigBang3.jpg
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”