Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Vetrushka Outdoor 2019

Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

Това е което правя аз:
Органично отглеждане се храни до последно с различни неща (indoor and outdoor) - не се промива
Минерално отглеждане в rockwool cubes - 24 часа преди бране.
Минерално отглеждане във всички останали видове среди за отглеждане - 3 дни преди бране.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Ами в крайна сметка, ходих днес и си прибрах 2-та Автомата и растението от моята семка. Нахраних всички растения стабилно този път. На клонингите сложих по 150 грама пепел и по 100 грама гуано. На основните, дадох по- малко, защото преди няколко дни ги бях хранил само тях. Полях след това всички с Меласа и с останалия Bloom на Kalong. Изтръсках всички от дъжда който беше валял днес, за сега няма никакви наченки на мухал.

След сушенето на Анестезията, от другата градина останаха 37 грама, не е много, но поне е нещо различно от това което пуша последно време. За автомат е прилично тежичка и ми допада. Другото цвете не го броя изобщо, има само плодници без никакво "месо" в главите.

Auto Anesthesia
Anesthesia Auto1.jpg
Anesthesia Auto2.jpg
Anesthesia Auto3.jpg
Много се съмнявам, че съм объркал двата автомата и това в същност е Jack berry Xl auto
Disel Auto
Disel Auto1.jpg
Disel Auto2.jpg
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Здравейте, днес се разходих до градинката и съм полял момичетата само с меласа. Някой от най - заслужилите съм ги пръснал листно с Nano Breathe, имах останал от миналата година и не съм сигурен колко ще работи. При мен нещата отиват към финала, остават няколко седмици, лошото е, че предстоят 2 дни с валежи. Ще рискувам и ще ги оставя до край. Най - назад от всички е Gelat OG- то в градина ни със скорпи е същата работа. Миналата година така беше LSD на Barny, тази година ще е този сорт, който няма да успее да узрее. Не съм го и снимал, да светя допълнително в тъмницата.

Critical Kush
Critical Kush.jpg
Critical Kush2.jpg
Big Bang
Big Bang.jpg
Big Bang2.jpg
Afgani Kush x Skunk
Afgani Kush x Skunk.jpg
Afgani Kush x Skunk2.jpg
Sapphire Og
Sapphire Og.jpg
Sapphire Og2.jpg
Sapphire Og3.jpg
Саморасляка
Samo.jpg
Samo2.jpg
Клонинги:
Mama mia (1)
Mama Miakl1.jpg
Mama Miakl1_2.jpg
Sapphire Og
Sapphire OgKL1.jpg
Sapphire Ogkl2.jpg
Mama mia (2)
Mama Miak2.jpg
Mama Miak2_2.jpg
Afgani Kush x Skunk
Afgani Kush x Skunkkl1.jpg
Afgani Kush x Skunkkl2.jpg
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Здравейте, аз приключих със сушенето на първите 3 растения. Вече съм ги тримнал и прибрал в буркани. Моята семка ми пусна 110 грама, съвсем малки, но сбити глави. Майката, беше Critical + 2.0 на Dinafem, аромата го докарва почти същия и си хваща доста доволно.
Disel Auto на RQS ми пусна 30 грама и по- големия автомат Jack Berry XL даде 90. Много съм доволен от този сорт, аромата ми напомня малко за едни Шаркове които гледах на вън 2017-та година. Аромата е доста силен и е много приятен на пушене, влиза много меко, но си му трябва време да престой.

Jack Berry XL auto
1.jpg
2.jpg
2.jpg (130.67 KiB) Преглеждано 1790 пъти
3.jpg
4.jpg
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Тази сутрин при мен имаше доста стабилна слана, всичко беше побеляло от скреж. Покривите на къщите изглеждат все едно е валял сняг през нощта. Аз тази седмица не съм се качвал и не знам все още какви ще са повредите по растенията. Смятам да почвам да ги прибирам по 1-2 на седмица, защото ми остават още 10 и така или иначе няма да мога в един ден.
Мисля да започна от Critical Kush-a и след това Сапфира и Скънка. Имам 2 клонинга, които съм ги гледал 100% органично, тях не съм пръскал с никаква химия през целия им живот. Нарочно оставих 2 различни сорта, за да сравня накрая резултата с тези, които са били пръскани с акарацид, инсектицид и фингицид. Да видя колко помага тази химия в крайна сметка.
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Здравейте колеги, днес ходих да видя момичета, след близо 10 дни отсъствие. Бях се приготвил за много лоша гледка, след 4-те слани, които отнесоха. Много се зарадвах, като видях, че нямат никакви щети по тях. Нямам обяснение как са се спасили и не са попарени. Температурата в два дни сутрин е падала до -3 градуса на земята и до -2 на 2 метра височина. Явно е било много за кратко и затова им няма нищо.
Gelat OG-то, нападнатото от акари, го бях отписал тотално, а то милото, така си издуло главите и се разчекнало и сцепено през средата. Не го бях вързвал, защото то нямаше какво да връзвам. Много голям напредък в цъфтежа за последните 10 дни за всички. Прибрал съм 2 клонинга, една Mama Mia и Afgani Kush x Skunk, останалите съм полял с Меласа. Трихомите не мама мия, са почти готови, има тук там някой прозрачен. Скънка е една идея, по назад от нея, по него имаше на две места мухал. Тези растения са 100% БИО, не са третирани с нищо през целия си живот. Другите растения в градината, малко или много са пръскани с разни отрови. С напушената си глава, обаче затрих снимките от градината. И няма да мога да ги покажа, но ето ги 2-те които отрязах.

Mama mia
mamamia.jpg
mamamia2.jpg
Afgani Kush x Skunk
afganikushxskunk.jpg
afganikushxskunk2.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7136 times
Been thanked: 4758 times

A "полудивачето"значи се оказа яко?:)На вид добре е станало,прилича си на семка от сой?Сподели за него повече,че ми е любопитно.Все пак не бих разичтала,че всяко такова ще е добро,но яко,че това е.
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Inna написа: 10 Окт 2019, 16:37 A "полудивачето"значи се оказа яко?:)На вид добре е станало,прилича си на семка от сой?Сподели за него повече,че ми е любопитно.Все пак не бих разичтала,че всяко такова ще е добро,но яко,че това е.
Аз само един път съм пушил от него, новата реколта съм я затворил и съм я оставил да отлежава. Само тия първите два автомата от тях си пуша сега. Другата семка обаче, саморасляка, е много по- добър на вид и ще пусне повече. Главите също му изглеждат много добре, като цяло растението е много потентно, ако знаех, че ще стане такова, щях да го преместя в по- добра дупка.
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Това което забравих да кажа вчера, е че тази година нямам никакви семки. Миналата тук там имаше по- някоя, но до тук от 3-4 растения няма никакво опрашване. Преди 2 години, в другата градина, пак имаше тук там някоя семка. Ще видим другите как са, само да им дойде времето.
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Здравейте, днес прибрах Critical Kush-a, той ми беше цъфнал първи около 12-ти август. На Gelat Og прибрах счупения клон, пак беше паднал на земята. Исках да прибера и един от клонингите на Sapphire Og, обаче ми е счупи ножицата и нямах резервна. Не можах да си намеря ножицата за лозе с нея става най - лесно. Нямах време да снимам 2-та клонинга, а само по един връх на основните.

Big Bang
Big Bang.jpg
Big Bang2.jpg
Afgani Kush x Skunk
Afgani Kush x Skunk.jpg
Sapphire Og
Sapphire Og.jpg
Sapphire Og2.jpg
Саморасляка
samoraslqka.jpg
samoraslqka2.jpg
Това са прибраните

Critical Kush
Critical Kush.jpg
Critical Kush2.jpg
Critical Kush3.jpg
Gelat Og
Gelat Og.jpg
Gelat Og2.jpg
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”