Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Проблем с миризмата

Семена марихуана
Аватар
sunnybeach
Градинар
Градинар
Мнения: 91
Регистриран на: 04 Апр 2022, 11:50
Has thanked: 87 times
Been thanked: 71 times

Inna написа: 04 Май 2022, 12:00 Оф, как искам просто да можеше да си мирише на воля!Това е решението, да ни оставят на мира! Само така няма да има "проблем с миризмата", като ни оставят на спокойствие да гледаме по една палатчица. Също ще спестим от филтри. На мен в моята къща/апартамент ми е приятно да ми мирише на цъфнала марихуана! Ама на картинката горе гледат рози с филтър?! 😁😆
И това ще стане! И тука в Germany са същите отрепки на вляст ,че да не кажа и по-големи. То и ние гледаме рози,нали? :lol:
Аватар
BG Sun_Rise
Градинар
Градинар
Мнения: 181
Регистриран на: 13 Апр 2021, 11:15
Has thanked: 103 times
Been thanked: 352 times

SmokeMachine написа: 03 Май 2022, 20:43
BG Sun_Rise написа: 03 Май 2022, 10:30 Аз лично съм пробвала с ароматизатор анти табако
Върши ли работа, че при мен е същата история.... Много мирише особено когато поливам и палатката е отворена....
Върши работа за другите помещения и не се разбира че в другата стая има нещо, но в стаята в която е палатката и особенно когато е в пика на цъфтежа или когато кастря си смърди зверски и няма оправяне. В стаята с палатката има комин и съм бутнала изкарващ вентилатор със филтер, но в стаята си смърди. Въпроса е вратата на стаята да е оплътнена добре и да не излиза миризмата от никъде.
Искаш да пушиш качество - отгледай си го сам! :weed4:
https://instagram.com/growbgsun?utm_medium=copy_link
Gugi
Градинар
Градинар
Мнения: 196
Регистриран на: 19 Дек 2021, 19:19
Has thanked: 136 times
Been thanked: 182 times

Честа грешка е да се усилва вентилатора на по-високата скорос с надеждата да се справи с миризмата по-добре , но всъщност трябва да е на по-ниската скорост, така миризмата минава по-бавно през филтъра и се пречиства по-добре . И да ви споделя че аз имам филтър , който се справя на 100% с миризмата , но разбира се като се отвори бокса излиза някаква миризма , след това може да се прави проветрение на стаята като гледате това да е по-късните часове. Когато си в блок с моного хора е сложно :)
Аватар
Magaria
Градинар
Градинар
Мнения: 167
Регистриран на: 31 Дек 2019, 00:55
Has thanked: 197 times
Been thanked: 457 times

Пиша от личен опит и общо 3-4 гледания!
Първо гледане: Филтъра беше малък, смисъл, нормалното което беше за палатката 120х120! Всичко което излизаше от филтъра влизаше в стаята е на директно на вън! Ацка смрад беше в жегите ама като ти казвам ацка си представи двуетажна къща със общо 6 стай, палатката беше на втория и като отварях входната врата миришеше на гръм! Това никога повече няма да го повторя ама никога!
ИЗКАРВАЩИЯТ ВИНАГИ НА ВЪН!
Следващите гледания бяха със същият вентилатор, има го качен във дневника ми… забравих го, някакво центри флу мисля че беше 900-950 m/h вента си е попринцип пушка няма какво да го коментирам, като го надуя в палатката и смуче от кумините на всички стай! Така стана време да си купя и филтър ф250
Тва си е филтър с гърло 25см! Тежащ близо 15-20кг висок 1.10.-20см също огромно нещо! След тая цялата работа искам да кажа че пак лъхаше на коз при отварянето на вратата! Но абсолютно нищо общо с това което беше във къщата ама абсолютно нищо! Много е важно да изолираш перфектно междо филтъра и вентилатора! Да не смуче не филтриран въздух! Ааа забравих да кажа че после гледах май 20-25 китки забравих вече хаха! Квото и да е в помещението винаги ще намирисва ама винаги! Важно в самата миризма да не излиза от същата стая! Почнеш ли да ги пипаш да ги мърдаш да ги поливаш, подготви се са осмърдиш всичко! :) не се притеснявай толкова ако бухнеш въздуховода директно във комина няма да береш ядове! Първо че всички комини миришат на кереч! И второ че ще направиш по безшумна самата процедура! Че при мене само е да си ебе… мисля че няма да береш ядове само със филтър и вентилатор! Стига лятото да не става 35-40 градуса вътре щото тогава нищо не помага… стреса от жегата ги кара да лъжат ацки много! Като отваряш, просто усилваш вента една идея повече и всичко е Ок :) лека вечер
Gugi
Градинар
Градинар
Мнения: 196
Регистриран на: 19 Дек 2021, 19:19
Has thanked: 136 times
Been thanked: 182 times

Magaria написа: 30 Май 2022, 23:43 Пиша от личен опит и общо 3-4 гледания!
Първо гледане: Филтъра беше малък, смисъл, нормалното което беше за палатката 120х120! Всичко което излизаше от филтъра влизаше в стаята е на директно на вън! Ацка смрад беше в жегите ама като ти казвам ацка си представи двуетажна къща със общо 6 стай, палатката беше на втория и като отварях входната врата миришеше на гръм! Това никога повече няма да го повторя ама никога!
ИЗКАРВАЩИЯТ ВИНАГИ НА ВЪН!
Следващите гледания бяха със същият вентилатор, има го качен във дневника ми… забравих го, някакво центри флу мисля че беше 900-950 m/h вента си е попринцип пушка няма какво да го коментирам, като го надуя в палатката и смуче от кумините на всички стай! Така стана време да си купя и филтър ф250
Тва си е филтър с гърло 25см! Тежащ близо 15-20кг висок 1.10.-20см също огромно нещо! След тая цялата работа искам да кажа че пак лъхаше на коз при отварянето на вратата! Но абсолютно нищо общо с това което беше във къщата ама абсолютно нищо! Много е важно да изолираш перфектно междо филтъра и вентилатора! Да не смуче не филтриран въздух! Ааа забравих да кажа че после гледах май 20-25 китки забравих вече хаха! Квото и да е в помещението винаги ще намирисва ама винаги! Важно в самата миризма да не излиза от същата стая! Почнеш ли да ги пипаш да ги мърдаш да ги поливаш, подготви се са осмърдиш всичко! :) не се притеснявай толкова ако бухнеш въздуховода директно във комина няма да береш ядове! Първо че всички комини миришат на кереч! И второ че ще направиш по безшумна самата процедура! Че при мене само е да си ебе… мисля че няма да береш ядове само със филтър и вентилатор! Стига лятото да не става 35-40 градуса вътре щото тогава нищо не помага… стреса от жегата ги кара да лъжат ацки много! Като отваряш, просто усилваш вента една идея повече и всичко е Ок :) лека вечер
Ами при мен филтъра е със същата големина само че с 50кг активен въглен и се справя много добре , бих казал на 100% .
Всеки има различен стил на отглеждане , никога нещата не са генерални , демек щом при теб е така значи на всякъде е така .
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”