Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Поръчка с Български Пощи (Seedsman и др.) HELP

Семена марихуана
brutaldreams
Мнения: 2
Регистриран на: 21 Апр 2022, 18:56
Been thanked: 1 time

Здравейте. На някой излизало ли му от тракинга следното с БГ пощи: Retention reason : Awaiting presentation to customs commissioner (над седмица вече) от българия

Какво правите в такъв случай.

Както Seedsman , така и други ползвам royalmail и пощите.

Като цяло и няма никаква комуникация с тях, защото ппц пращат писма за пратка или подобни. :signw:
brutaldreams
Мнения: 2
Регистриран на: 21 Апр 2022, 18:56
Been thanked: 1 time

Сега като се замисля, май Великобритания ползват royalmail и те не са в Европейския съюз, съответно май всяка пратка от държава извън ЕС, като Великобритания, Китай и др. се спират ?

Ако е от ЕС не е задължително да се спрат май ? Примерно seedsman са в ЕС и тях може и да не ги спрат.

Поръчката е от сайт във Великобритания.
George888
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 26 Юли 2022, 07:32
Been thanked: 1 time

Няма проблем да поръчваш от Сийдсмен. Те не пишат стойността на поръчката, така че писмото пристига в пощата.
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 655
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 966 times
Been thanked: 1552 times

brutaldreams написа: 22 Апр 2022, 12:35 Сега като се замисля, май Великобритания ползват royalmail и те не са в Европейския съюз, съответно май всяка пратка от държава извън ЕС, като Великобритания, Китай и др. се спират ?

Ако е от ЕС не е задължително да се спрат май ? Примерно seedsman са в ЕС и тях може и да не ги спрат.

Поръчката е от сайт във Великобритания.
Щом е от там най вероятно се бави заради това. Последната ми поръчка беше от атитюд сиидс, пратката беше в града ми след стандартните 7-10 дни, но я забавиха към месец и нещо именно заради чакане на одобрение и някакъв документ, преди да могат да ми я дадат.
Keep on growing :stone:
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”