Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Веганството Почти ме уби

Нещо за хрупане
Семена марихуана
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

firstcitizen написа: 14 Апр 2019, 18:50
Josep92 написа: 14 Апр 2019, 15:16 На нашата земя отрови, няма има дози. Еми щом е вреден алкохола, да почнем да се боцкаме, че по-полезно. :D Колко познати имам да не ви изброявам, които бяха запалени по Веган модата, и като станаха вегани като почна едно боледуване едни пъпки, ама боледуване ви казвам, не да кихнеш два пъти, едно ходене по болници, олеле майко. Върнаха се към месото и оздравяха.
Не е нужно човек да употребява дроги за да е щастлив. ( в това число влиза и Алкохола) Също така Алкохола пресича белтъците в тялото... . Алкохола е легален, защото успива и притъпява.

Аз и много мой приятели отказахме месото за да се лекуваме. Спирането на месото оказа лечебен и положителен ефект върху здравето ни. Спирането на месото мога да го сравня с отказването ми на тютюневите цигари. (по-добрите решения в моят живот)

Твойте приятели може да не са се хранили правилно. Всеки режим, които не се прави правилно има свойте рискове.
Отделно в техниях случай пъпките е възможно тялото да изкарва токсини по този начин.

Мой приятели точно излекуваха пъпки със спирането на месото и с налагането на по-рестриктивно хранене.

Всеки има право да избира, кое е най-добро за неговото тяло.
Е тази статия ми изпадна днес, прочете я!
https://m.fakti.bg/world/379608-roditel ... a-bez-zabi
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Дали е вярно не се знае,в Австралия,имена не се споменават,а и да е всякакви идиоти ги има,то нее до самото веганство,ами до простотията човешка хаха...….Но това е интересен въпрос!Трябва ли бебетата и децата да са на веганска диета?Фърст?:)
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 655
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 966 times
Been thanked: 1552 times

Не знам колко е истинска тази статия,но не е първата такава дето виждам,това е толкова голямо безумие,колкото да не си ваксинираш детето.Но пък почти винаги подобни случки се развиват в Америка или Австралия,така че няма какво да се изненадваме. :lol:
Keep on growing :stone:
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Но от друга страна останалите родители дават на децата си адски боклуци,пък подскачат на веганите(моето също си купува,ужким по-полезни гледа,но сладоледи и тн не отказва,то и аз де,пък и чипс ям с бирите и мезета понякога).На бебетата пюретата нека бъдат домашни,защо тези консервирани с ГМО,ами вместо кърмене-сухо мляко на прах?!Аз съм се опитвала(не особено успешно) като беше бебе да не и купувам Зрънчо и тн,но все някой я черпеше по градинките и ако помоля да не и дават(както не трябва да се храни и чуждо куче,освен ако стопанина не каже)някои майки ме гледаха като че се превземам или лишавам детенцето:)А и то иска ,аз не давам,сещате се,злата майка, и е малко и не разбира колко е гадно,изобщо сложна работа да не му взмеш снакс......Бабите по село и нейните баби винаги купуваха всякакви сладкочи,евтини и гадни,но затова пък... много,въпреки,че и тях молех да не носят такива неща или да вземат нещо по-свястно и по-малко.Или па що не направят нещо домашно,какво минават метър от магазина хахахаИ винаги настояват да си вземе и ти да си вземеш и да си вземеш още:)Също децата се мамят от лъскави опаковки и играчки и това е много нечестна стратегия на производителите да ги подмамват с такива неща,които нямат нищо общо с яденето.Да купуваш и да ядеш нещо,само за да събереш колекция от човечета:/Освен това не знам защо,но най-много си падат по-най вредните неща,чипсове,големите-енергийни напитки,кока кола.Изобщо хората,които се карат на веганите,трябва също да си помислят какво те дават на своите деца.Пиле с хормони и антибиотици,тлъсти меса,овъргаляни в химикали и докарани от Бангладеж преди години,салам Народен(някаква хомногенна , ярко розова субстанция с малки парченца мазнина от неизвестен произход,но забележете-БЕЗ ГЛУТЕН хехехех),кайма на Баба(да баба е слагала Е356,Е245,Е215, карагенан и малко мононатриев глутамат по стара народна рецета)…….
Т
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 354
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1238 times
Been thanked: 855 times

Отделно хората като спрат месото им трябва енергия и започват сладки, курабии закуски, изключително много купешки захаросани и купешки неща, които също поне на мен и ми правят големи токмаци и пъпки по гърба и лицето. Особено съм забелязал Гръцките сладки, които много обичам но такива циреи правят, че по месец стоят и не съм ги ял с години. Firstcitizen е прав нищо общо с едно време. Преди даже вафлите Чайка и Чаените бисквитки бяха вкусни. Аз ги обичах като овлажнеят при баба ми на село и като стоят отворени седмица, а сега ги слагам да овлажнеят и не става. Слагат им неща за да не поемат влага и да стоят хрупкави и от това се пъпчасва.
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Zafor19 написа: 31 Май 2020, 13:12
Най ми е гадно, най ми е болно, когато някоя дебела лелка, дето маже филията от двете страни с маргарин, с цигара в уста да се вайка що пия протеинов шейк. :D И междувремнно да промълви "Съсипвате си здравето с тези добавки!" Тая картина е просто безценна.....
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Inna написа: 10 Май 2019, 14:41 Но от друга страна останалите родители дават на децата си адски боклуци,пък подскачат на веганите(моето също си купува,ужким по-полезни гледа,но сладоледи и тн не отказва,то и аз де,пък и чипс ям с бирите и мезета понякога).На бебетата пюретата нека бъдат домашни,защо тези консервирани с ГМО,ами вместо кърмене-сухо мляко на прах?!Аз съм се опитвала(не особено успешно) като беше бебе да не и купувам Зрънчо и тн,но все някой я черпеше по градинките и ако помоля да не и дават(както не трябва да се храни и чуждо куче,освен ако стопанина не каже)някои майки ме гледаха като че се превземам или лишавам детенцето:)А и то иска ,аз не давам,сещате се,злата майка, и е малко и не разбира колко е гадно,изобщо сложна работа да не му взмеш снакс......Бабите по село и нейните баби винаги купуваха всякакви сладкочи,евтини и гадни,но затова пък... много,въпреки,че и тях молех да не носят такива неща или да вземат нещо по-свястно и по-малко.Или па що не направят нещо домашно,какво минават метър от магазина хахахаИ винаги настояват да си вземе и ти да си вземеш и да си вземеш още:)Също децата се мамят от лъскави опаковки и играчки и това е много нечестна стратегия на производителите да ги подмамват с такива неща,които нямат нищо общо с яденето.Да купуваш и да ядеш нещо,само за да събереш колекция от човечета:/Освен това не знам защо,но най-много си падат по-най вредните неща,чипсове,големите-енергийни напитки,кока кола.Изобщо хората,които се карат на веганите,трябва също да си помислят какво те дават на своите деца.Пиле с хормони и антибиотици,тлъсти меса,овъргаляни в химикали и докарани от Бангладеж преди години,салам Народен(някаква хомногенна , ярко розова субстанция с малки парченца мазнина от неизвестен произход,но забележете-БЕЗ ГЛУТЕН хехехех),кайма на Баба(да баба е слагала Е356,Е245,Е215, карагенан и малко мононатриев глутамат по стара народна рецета)…….
Т
Ей като отвори думата за играчките къде ме върна, чак ме грабна носталгията и ме запрати в ранното ми детство, нищо , че от скоро съм бивше дете :) . Сетих се за играчките от Макдоналдс, аз си ги пазя всичките, роботят си при все, че има и такива на по 20+ години, изключително качествени, естествено , за съжаление това им беше маркетингова стратегия, да си пробутват боклуците на децата. Не минаваше ходене до голям град, без да се отбием в Макдоналдс, е беше сравнително рядко ама все пак..... С течение на годините обаче изградих хранителни навици и почнах да се интересувам какво ям, и сега, при все, че уча в голям град с няколко Макдоналдса, с кеф ги подминавам. Вече живот и здраве като стана родител ще видим какви ще ги върша, може да се допитвам и до тебе :D .
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Aми ако трябва да съм честна относно ядене няма какво д а с е допитваш до мен,защото ядем всякакви боклуци и пием бира и детето взе да пие бира хаххаЕ,гледаме така да не е съвсем де,чат пат мен ме удрят някакви мании да ям здравословно,но за жалост съм на периоди:)Сигурно ти си по-добре,тренираш и тн.Най-важното е да си спомняме като деца какво ни е било и какви сме били,не после да се правим на възрастни на децата,уж ний не сме били така:)
Публикувай отговор