Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Въпрос за доставка?

Дайте ни вашите честни рецензии на продуктите, които сте използвали или сортове, които сте отглеждали с документация, за да я подкрепите!
Семена марихуана
PeterGriffin
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 13
Регистриран на: 20 Фев 2022, 19:01
Has thanked: 1 time

Здравейте да попитам при поръчка от seedsman по пощата ли идва пратката.
SmokeMachine
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 05 Дек 2021, 07:31
Has thanked: 583 times
Been thanked: 347 times

PeterGriffin написа: 31 Мар 2022, 18:09 Здравейте да попитам при поръчка от seedsman по пощата ли идва пратката.
Идва с куриер на адрес
PeterGriffin
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 13
Регистриран на: 20 Фев 2022, 19:01
Has thanked: 1 time

SmokeMachine написа: 01 Апр 2022, 21:14
PeterGriffin написа: 31 Мар 2022, 18:09 Здравейте да попитам при поръчка от seedsman по пощата ли идва пратката.
Идва с куриер на адрес

БЛАГОДАРЯ НО ИМАМ ДРУГ ПРОБЛЕМ ПИСАХ ТЕМАТА "МНЕНИЕ САЙТОВЕ ЗА СЕМЕНА"
Tufa
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Апр 2022, 05:30

Здравейте, имам проблем относно поръчка, не ми дава България като опция за избор на доставка!! От съпорта писаха да ги поръчам за друга държава, а в някое от полетата за попълване да съм пишел, че са за БГ!! Моля за съвет!! Успехи
Tufa
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Апр 2022, 05:30

Tufa написа: 02 Апр 2022, 05:39 Здравейте, имам проблем относно поръчка, не ми дава България като опция за избор на доставка!! От съпорта писаха да ги поръчам за друга държава, а в някое от полетата за попълване да съм пишел, че са за БГ!! Моля за съвет!! Успехи
За seedsman става въпрос
Публикувай отговор

Обратно към “Продукти и сортове Марихуана - Ревюта”