Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Indoor преди outdoor

Семена марихуана
raptor882
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Мар 2022, 14:14

Здравейте! Начинаещ груър съм и ме интересува колко врме е добре да държа малките си ръстения преди да ги изкарам за вуншно отглеждане. Сортовете които имам са: burney's farm blueberry og и amnesia lemon, seedsmafia auto mix. Тъй като миналата година започнах вътрешното отглеждане около 15-20 март. В края на лятото получих прекалено ниско ръстение(фотопериодно). Излязоха ми около 60г. Торих го главно с естествена тор. Дали точно заради ранното засяване и ниските температури в началото, е забавило ход и е станало толкова ниско. Партизанско отглеждане. Изкопах дупка и я напълних с почва купена от магазина. Ще съм благодарен и ако някой ми обясни по-подробно как, кога, по колко и от кой тор да слагам, защото мисля тази година да си купя отделни торове за различните периоди. Искам да знам как да боравя правилно с тях за максимален добив и съдържание на thc. Благодаря предварително! :signw:
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”