Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Полезни съвети!

Семена марихуана
Immortal_Bandit
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 10
Регистриран на: 01 Юни 2021, 16:42
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Здравейте банда !
Искам да ви помоля за всякакви съвети отностно безопасността. Как се придвижвате до спота носенето на тор вода като цяло всичко ще ми е от помощ. Надявам се и на други начинаещи като мен да бъде полезна тази тема.
:mrgreen: :| :mrgreen:

:weed:
Manqk sum
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 6
Регистриран на: 28 Апр 2022, 12:32
Been thanked: 1 time

Момчета искам да ви попитам. Нов градинар съм и искам да за почна с добър старт обаче не знам към коя светлина да се насоча мисля си MARS HYDRO TS 600 FULL SPECTRUM 100W LED GROW LIGHT. Обаче се чудя трудно ли става инсталацията на тази лампа защото тепърва нямам много средства и ще започна с handmade box. Ако може да ми обясните как става инсталацията на тази лапма ще ви благодаря много!
Аватар
GGc,NeaR
Градинар
Градинар
Мнения: 37
Регистриран на: 11 Май 2022, 22:37
Has thanked: 66 times
Been thanked: 83 times

Manqk sum написа: 29 Апр 2022, 08:20 Момчета искам да ви попитам. Нов градинар съм и искам да за почна с добър старт обаче не знам към коя светлина да се насоча мисля си MARS HYDRO TS 600 FULL SPECTRUM 100W LED GROW LIGHT. Обаче се чудя трудно ли става инсталацията на тази лампа защото тепърва нямам много средства и ще започна с handmade box. Ако може да ми обясните как става инсталацията на тази лапма ще ви благодаря много!
За лампата не мога да ти кажа ,то зависи и колко голям ще ти е бокса,но хенд мейд може да бъде сглобен много по стабилно от купешки,само няма да се сгъва,ама ще е здрав.
Georg
Градинар
Градинар
Мнения: 42
Регистриран на: 06 Яну 2022, 15:28
Has thanked: 1 time
Been thanked: 18 times

Хора добре ли е 55% влажност в светлата част , в тъмната над 80 % става
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Привет, понеже темата е за полезни съвети бих искал съвет, как да прекарам 10-15 корена до спота, как да ги скрия в колата и какво да правя ако ме спрат. Поздрави !
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

@Goshkata1997 В кофи от боя! Обличаш мръсните работни дрехи и няма да те пипнат за нищо.
@Georg Ако си във вегетация, ДА. Ако си в напреднал цъфтеж си е рецепта за мухал.
Georg
Градинар
Градинар
Мнения: 42
Регистриран на: 06 Яну 2022, 15:28
Has thanked: 1 time
Been thanked: 18 times

Сложих влагоабсорбатор и падна под 60%
Georg
Градинар
Градинар
Мнения: 42
Регистриран на: 06 Яну 2022, 15:28
Has thanked: 1 time
Been thanked: 18 times

Каква трябва да е влажността във фаза цъфтеж ?
Пише 40до 70%
Georg
Градинар
Градинар
Мнения: 42
Регистриран на: 06 Яну 2022, 15:28
Has thanked: 1 time
Been thanked: 18 times

Добре де , някой да каже как да спра разпространението на мухала.
Тук таме намирам по някой листо мухал.
Взех влагоабсорбатор, но в тъмната част вдига градуса на 26°
С него поддържам от 50 до 60% влага в случая
В другия бокс няма нищо ..
Ако държа климатика постоянно пуснат да охлажда .. но като го пусна вътре вдига влажността ..
Сефте ми се случва вътре мухал .
Градусите през деня и вечерта горепдолу едни и същи
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”