Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Относно торенето

Семена марихуана
zeus
Мнения: 2
Регистриран на: 27 Фев 2022, 16:04
Been thanked: 1 time

Здравейте пичове, искам да разбера някой неща за торта която съм избрал.
Ще садя 4 женски феминизирани колко от тази тор ще ми е нужна от началото до края и за четирите, през колко дни трябва да торя, и по колко, и как точно се тори с ето тази тор.
Ще съм благодарен на всеки който ми даде съвет за тази тор.

:weed:
Прикачени файлове
16215442-2CA1-43A7-97C7-7AC1A21ADED6.png
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Complete Organics e тор, който се слага директно в почвата за най-добри резултати, а последващото торене с него няма да ти даде желаният резултат, но както си прецениш ти.

Променливо торене

За леко торене : смесете 1 мерителна чаша (à 50 ml) с 5 литра почва от самото начало.
За средно торене : смесете 2 мерителни чаши (всяка по 50 ml) с 5 литра почва от самото начало.
За силно торене : смесете 6 мерителни чаши (50 ml всяка) с 5 литра почва от самото начало.
zeus
Мнения: 2
Регистриран на: 27 Фев 2022, 16:04
Been thanked: 1 time

Значи не е добра идея да използам този тор, че аз мислех да го ползвам за растеж и цъвтеж.Като по-опитен от мен бихте ли ми казали кой тор да използвам за растеж, и кой за цъвтеж, и на мен ми е по трудно да разбера по колко се слага и как.
Благодаря.
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

Този тор е само за вегитация .....за цъфтеж ти трябва нещо друго...bloom...някакъв....виж на същото място за цъфтеж нещо на същата фирма...и чети описанието....там пише всичко ....по колко на колко!?!?!?
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

Вземи един biobloom... на...biobizz...най тънко има хиляди фирми.....избери си...
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Mezzazine написа: 07 Юли 2022, 14:03 Този тор е само за вегитация .....за цъфтеж ти трябва нещо друго...bloom...някакъв....виж на същото място за цъфтеж нещо на същата фирма...и чети описанието....там пише всичко ....по колко на колко!?!?!?
Това не е вярно, от начало до край може да ползва. Съдържа всички продукти на Kalong, може само малко палмова пепел да се добави в цъфтеж.
Ползвайте официалните сайтове за информация, а не погрешно преведените у нас!
Миналата година за 4 растения съм ползвал 22кг, това е официалната страница на продукта. https://guanokalong.nl/product/gk-organ ... oggle-id-2

This 100% organic all-in-one fertiliser contains everything for the growth and bloom of your plants and flowers. Ideal for if you want to devote little time to the soil conditions of your pots or (vegetable) garden.

GK-Organics® Complete Organics is a balanced mix of Guanokalong® Powder, GK-Organics® Seaweed Powder, GK-Organics® Palm Tree Ash, GK-Organics® Vegetal Fertilizer and GK-Organics® Lava Worm Powder.
Gugi
Градинар
Градинар
Мнения: 196
Регистриран на: 19 Дек 2021, 19:19
Has thanked: 136 times
Been thanked: 182 times

WDScorpio написа: 27 Фев 2022, 18:06 Complete Organics e тор, който се слага директно в почвата за най-добри резултати, а последващото торене с него няма да ти даде желаният резултат, но както си прецениш ти.

Променливо торене

За леко торене : смесете 1 мерителна чаша (à 50 ml) с 5 литра почва от самото начало.
За средно торене : смесете 2 мерителни чаши (всяка по 50 ml) с 5 литра почва от самото начало.
За силно торене : смесете 6 мерителни чаши (50 ml всяка) с 5 литра почва от самото начало.
Всеки един сух тор , може да се ползва както в почвата така и на топ дресинг .
Аз лично бих добавил в началото в почвата и след това още на 2 пъти топ дресинг отгоре ,като първия е в началото на цъфтежа а втория в 4-та седмица !
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

Зареждане на почвата ако не си си купил заредена след това всеки 14 дни топ дресинг за максимални резилтари.

Торене през 4 седмици ще трябва да слогаш много големи количества наведнъж и може да не им хареса.

Максимални интервали биха били 3 седмиц за мен.


1 път седмично не е добре защото много пипане на почвата също не е пропоръчително.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

Ако ще караш с течни торове Bio Canna препоръката.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

Vetrushka написа: 07 Юли 2022, 15:24
Mezzazine написа: 07 Юли 2022, 14:03 Този тор е само за вегитация .....за цъфтеж ти трябва нещо друго...bloom...някакъв....виж на същото място за цъфтеж нещо на същата фирма...и чети описанието....там пише всичко ....по колко на колко!?!?!?
Това не е вярно, от начало до край може да ползва. Съдържа всички продукти на Kalong, може само малко палмова пепел да се добави в цъфтеж.
Ползвайте официалните сайтове за информация, а не погрешно преведените у нас!
Миналата година за 4 растения съм ползвал 22кг, това е официалната страница на продукта. https://guanokalong.nl/product/gk-organ ... oggle-id-2

This 100% organic all-in-one fertiliser contains everything for the growth and bloom of your plants and flowers. Ideal for if you want to devote little time to the soil conditions of your pots or (vegetable) garden.

GK-Organics® Complete Organics is a balanced mix of Guanokalong® Powder, GK-Organics® Seaweed Powder, GK-Organics® Palm Tree Ash, GK-Organics® Vegetal Fertilizer and GK-Organics® Lava Worm Powder.
Ия...що пишат гроу тогава....може не съм чел въобще даже....ма 22кг за 4бр не е ли Малко множко.....
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”