Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Помощ за избор на сорт

Семена марихуана
Edix66
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 4
Регистриран на: 31 Окт 2021, 14:55
Has thanked: 2 times

Здравейте скъпи колеги хрумна ми да си отглеждам за първи път оутдоор растения минимум ще практикувам с минимум 10 растения склоних се към 2 вида сорта Amnesia haze feminised / ak47 feminised бихте ли предпочели тия искам да чуя мнения отворен съм и към идеи живея в Южна България дали тия които съм избрал ще харесат климата тук и относно болести на кой сорт да инвестирам
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Здравей
И двете са сативи и е относително дали, ще узреят на 100% в климата на България. Ако си ги избрал защото са сативи, ОК вземи ги, но в противен случай се насочи към индика.
Edix66
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 4
Регистриран на: 31 Окт 2021, 14:55
Has thanked: 2 times

WDScorpio написа: 19 Фев 2022, 07:29 Здравей
И двете са сативи и е относително дали, ще узреят на 100% в климата на България. Ако си ги избрал защото са сативи, ОК вземи ги, но в противен случай се насочи към индика.
Благодаря за проявения интерес колега,защо би избрал индика каква е разликата между процеса по-лесно ли се отглеждат и кои сортове би ми предложил от индика.

Ще ви послушам и ще се насоча към индика,кой сорт бихте ми препоръчали за да бъда с успешни резултати в крайна сметка имам в предвид по-лесно отглеждане и безболезнен процес
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Сатива зрее с 3 до 4 седмици по-дълго от индика, а в България това вече става края на ноември.

https://www.seedsman.com/eu_en/peyote-z ... aid=Grysty

https://www.seedsman.com/eu_en/peyote-g ... aid=Grysty
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”