Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Първи аутдоор 2022

Семена марихуана
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Здравейте. Подготвил съм за основната ми градина 20 дами Monster Eva от seedsman и 3 blue gelato за другата ми градинка. За растеж ще ползвам Микробтима протект и Kalong Grow. Ще защитавам от буби с НИМ азал. За цъфтеж Big bud, водорасли и palm ashes.

Ще ползвам микробтима протект почти през цялото време на живот на дамите.

Почвата.
Дупки от които ще пълня с чернозема от тях в чувал 100л умешан вътре с оборска тор вермикулит и евентуално още нещо лесно преносимо и евтино. Ще върна чувала умешан вътре в дупката. Ще му направя дупки за дренаж отдолу. Накрая ще направя мулч.

Поздрави на всички и успех.
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

ПС. Имам и течна птича тор, но не знам кога да я ползвам и в какви дози .. имаче микробтима един път седмично 5 мл на 10 л вода. НИМ азал 3 мл в една пръскалка. Калонг гроу 5 мл на 10л вода веднъж седмично на китка. Водорасли 20 мл на 10 л вода на седмица на цвете. Палм трее ашес 100 мл на корен . Това са грамажите с които ще поливам, ще редувам един път вода един път храна. Какво ще кажете ?
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

Перлит е хубаво да доавиш. Като може да замениш вермикулит изцяло с перлит.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”