Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Джунглата на Икар

Публикувай отговор
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7136 times
Been thanked: 4758 times

iKAR написа: 14 Мар 2022, 23:40 Оскубах! Гледах да не ги ошвацам прекалено много (хахаха), и тук таме съм оставил по някое листенце, което не засенчва нищо драстично. Палатката направо олекна, но май се получи добре новата прическа. Благодаря ви!
SC1.jpg
Ето бре, жена, оскуба ги добре човека😆Още ли, ти си голяма екстремистка?! 😁За теб е shwazzing-a начи🤭
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Колежката ме заплашва с идване с ножица, а аз се чудя дали не ги изчистих прекалено, особено голямата Бялата Вдовица с многото малки главички. То не останаха листа да следя за дефицити :) Тая Вдовица или е по-назад в цъфтежа, или си е такава попринцип - с по-хилави пистили и по-малки главички, или пък аз съм я спънал с нещо.. не мога да преценя, чудех се дали да не й дам витамини Супер Трайв, въпреки че и за тях се твърди че може да забавят цъфтежа малко. Качвам една снимка за съпоставка, отляво е блуберито, отдясно вдовицата. А швазинга ей сега го четох, много е интересно, благодаря за ценната информация, Ина! Прави се точно в ден 1 и ден 20 от цъфтежа и казват, че изисква използването на висококачествени храни и добавки, за да няма компромис с усвояването след големия стрес. Звучи и изглежда примамливо екстремно :D

Ляво - Blueberry<br />Дясно - White Widow
Ляво - Blueberry
Дясно - White Widow
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

iKAR написа: 15 Мар 2022, 23:14 Колежката ме заплашва с идване с ножица, а аз се чудя дали не ги изчистих прекалено, особено голямата Бялата Вдовица с многото малки главички. То не останаха листа да следя за дефицити :) Тая Вдовица или е по-назад в цъфтежа, или си е такава попринцип - с по-хилави пистили и по-малки главички, или пък аз съм я спънал с нещо.. не мога да преценя, чудех се дали да не й дам витамини Супер Трайв, въпреки че и за тях се твърди че може да забавят цъфтежа малко. Качвам една снимка за съпоставка, отляво е блуберито, отдясно вдовицата. А швазинга ей сега го четох, много е интересно, благодаря за ценната информация, Ина! Прави се точно в ден 1 и ден 20 от цъфтежа и казват, че изисква използването на висококачествени храни и добавки, за да няма компромис с усвояването след големия стрес. Звучи и изглежда примамливо екстремно :D


Bb ww.jpg
Дефицит ще имаш ако спреш да ги ториш.
Ако не правиш експерименти и ако не поливаш само с вода всичко ще е наред.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Няма да спирам да ги торя, в момента е началото на 6-та седмица и би трябвало да ядат най-много храна сега. Поливам на всеки втори или трети ден по литър и малко на големите саксии. Храна давам на всяка поливка.
Веднъж давам половин дози (по 2мл./л.), веднъж давам максимални дози Флорес и Бууст (4мл./л.). Сега може би ще започна да давам само максимални дози следващите 2 седмици.
Кал-маг давам макс. доза на всяка поливка, има ли момент в който трябва да го намаля или спра, или да си го карам до края (докато започна да промивам с вода последната седмица)?
2 пъти на седмица им давам от ензимите и меласа.
Не меря нито киселинност нито електропроводимост на разтвора.
А сега като съм изчистил толкова листа ще започнат ли да пият по-малко вода, или няма такава връзка?
SmokeMachine
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 05 Дек 2021, 07:31
Has thanked: 583 times
Been thanked: 347 times

iKAR написа: 16 Мар 2022, 09:47 Няма да спирам да ги торя, в момента е началото на 6-та седмица и би трябвало да ядат най-много храна сега. Поливам на всеки втори или трети ден по литър и малко на големите саксии. Храна давам на всяка поливка.
Веднъж давам половин дози (по 2мл./л.), веднъж давам максимални дози Флорес и Бууст (4мл./л.). Сега може би ще започна да давам само максимални дози следващите 2 седмици.
Кал-маг давам макс. доза на всяка поливка, има ли момент в който трябва да го намаля или спра, или да си го карам до края (докато започна да промивам с вода последната седмица)?
2 пъти на седмица им давам от ензимите и меласа.
Не меря нито киселинност нито електропроводимост на разтвора.
А сега като съм изчистил толкова листа ще започнат ли да пият по-малко вода, или няма такава връзка?
Ензимите и меласа та с торове те ли ги мешаш или ги даваш само тях? И аз поръчах ензими и калций и магнезий и искам да знам как ги даваш да имам някаква представа. Благодаря предварително за отговора.
Поздрави
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

iKAR написа: 16 Мар 2022, 09:47 Няма да спирам да ги торя, в момента е началото на 6-та седмица и би трябвало да ядат най-много храна сега. Поливам на всеки втори или трети ден по литър и малко на големите саксии. Храна давам на всяка поливка.
Веднъж давам половин дози (по 2мл./л.), веднъж давам максимални дози Флорес и Бууст (4мл./л.). Сега може би ще започна да давам само максимални дози следващите 2 седмици.
Кал-маг давам макс. доза на всяка поливка, има ли момент в който трябва да го намаля или спра, или да си го карам до края (докато започна да промивам с вода последната седмица)?
2 пъти на седмица им давам от ензимите и меласа.
Не меря нито киселинност нито електропроводимост на разтвора.
А сега като съм изчистил толкова листа ще започнат ли да пият по-малко вода, или няма такава връзка?
Cal-Mag - max до края.
Да ще пият по-малко вода
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

SmokeMachine написа: 17 Мар 2022, 14:55
Ензимите и меласа та с торове те ли ги мешаш или ги даваш само тях? И аз поръчах ензими и калций и магнезий и искам да знам как ги даваш да имам някаква представа. Благодаря предварително за отговора.
Поздрави
Аз лично давам всичко наведнъж, просто защото нямам поливки само с вода и добавки, а ги храня всеки път.
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

iKAR написа: 17 Мар 2022, 18:47
SmokeMachine написа: 17 Мар 2022, 14:55
Ензимите и меласа та с торове те ли ги мешаш или ги даваш само тях? И аз поръчах ензими и калций и магнезий и искам да знам как ги даваш да имам някаква представа. Благодаря предварително за отговора.
Поздрави
Аз лично давам всичко наведнъж, просто защото нямам поливки само с вода и добавки, а ги храня всеки път.
good - така се прави
:D :D :D
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
SmokeMachine
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 05 Дек 2021, 07:31
Has thanked: 583 times
Been thanked: 347 times

iKAR написа: 17 Мар 2022, 18:47
SmokeMachine написа: 17 Мар 2022, 14:55
Ензимите и меласа та с торове те ли ги мешаш или ги даваш само тях? И аз поръчах ензими и калций и магнезий и искам да знам как ги даваш да имам някаква представа. Благодаря предварително за отговора.
Поздрави
Аз лично давам всичко наведнъж, просто защото нямам поливки само с вода и добавки, а ги храня всеки път.
То и аз давам така защото ги поливам рядко за сега, но мисля следващата поливка да им вдигна дозата, че сега давам по 500мл на 11 литрови саксий.
Поздрави
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Ден 41

Добре са нещата, само най-малката Уайт Уидоу (долу в ляво на първата снимка) нещо се е посдухала от ден-два. Или нещо й идва в повече, или в по-малко (макар че последните пъти я храня на макс наравно с големите).. знам ли, ще я видя какво да я правя. Пускам малко снимков ъпдейт, а най-накрая са и клонигите, с които нещо се заиграх. Имам някаква идея как искам да ги оформя, според структурата им и "поведението" в цъфтежа в съседната палатката, просто още обмислям дали да не ги оставя повече вегетаци (тъкмо другия грол да приключи изцяло) и после по едно голямо растение на палатка да цъфтят поотделно. Основно защото Уайт Уидоуа с достатъчно вегетация ще е перфектно за мрежа, а Блуберито с достатъчно вегетация и разпъване ще е перфектно за schwazzing :)
Ето ги:
All_wide.jpg
All.jpg
White Widow
White Widow
Dr. Seedsman CBD 30 : 1
Dr. Seedsman CBD 30 : 1
Cream &amp; Cheese CBD - 1 : 1
Cream & Cheese CBD - 1 : 1
Блуберито още изглежда странно топирано, но ще го оправя до постигане на желаната форма.
Блуберито още изглежда странно топирано, но ще го оправя до постигане на желаната форма.
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”