Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Джунглата на Икар

Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Ще махна още значи, просто малко се притеснявам да не ги оголя повече от необходимото. Не знам защо съм останал с впечатлението, че не е хубаво да се оставят клони само с глави без fan leaves, което може би не е вярно. Ще изчистя всичко това дето съм отбелязал идните дни и ще кача снимка пак:
5x.jpg
Eто ги и клонингите, утре ще ги почистя и тях надолу. Блуберито отдясно малко тъпо го топирах с разклоненията едно под друго, вместо едно до друго, ама пък на предишните нодове щеше да дойде прекалено ниско.
Cl.jpg
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

iKAR написа: 11 Мар 2022, 17:27 Ще махна още значи, просто малко се притеснявам да не ги оголя повече от необходимото. Не знам защо съм останал с впечатлението, че не е хубаво да се оставят клони само с глави без fan leaves, което може би не е вярно. Ще изчистя всичко това дето съм отбелязал идните дни и ще кача снимка пак:
5x.jpg

Eто ги и клонингите, утре ще ги почистя и тях надолу. Блуберито отдясно малко тъпо го топирах с разклоненията едно под друго, вместо едно до друго, ама пък на предишните нодове щеше да дойде прекалено ниско.
Cl.jpg
Клонингите не ги закачай, добре са сега остави ги да се разпънат малко, вдигни малко лампта.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Ден 36

Храня ги стабилно, започнах да им давам и меласа през 2 поливки. Чистя ги поетапно, като гледах да не махам повече от 20%-30% листна маса наведнъж. Занимавка е така на често по малко, както отбеляза и СофияКана, но понеже малко ги "изпуснах" в началото и се притеснявах да изчистя толкова много наведнъж, просто го карам полека и ги следя за стрес. В края на седмицата пак ще ги почистя, може би за последно (около ден 42). Уайт Уидоуа (отпред в дясно) има страшно много малки разклонения, повечето от които взимат хубава директна светлина, съответно съм ги оставил и я храня мощно! Нещо бавно тръгна да цъфти тая вдовица, а я дават с кратък цъфтеж.. може би аз съм я спънал нещо.. Блуберито обаче захаросва и ухае разкошно! Отзад ЦБД-тата също се развиват съвсем добре. Доктор-Сийдсман мирише странно, бих го определил на нещо горско-джинджифилово с нотка грейпфрут. Единствено започвам да се чудя дали няма да се наложи с нещо да привръзвам глави за подкрепа като започнат да пълнеят (конкретно на голямата Уайт Уидоу, понеже тя е най-разтворена.. но пък е и с най-мънички глави изглежда засега). Височината я овладях, и мисля няма да има повече надбягване нагоре. Сега остава с цъфтежните времена да видя как ще процедирам, трябва да преценя кое растение кога да започна да го промивам с вода (знам, рано е още, но е добре да помисля и за това), и после най-важното къде ще суша поотделно. Обмислям да оставя палатката с клонингите без изкарващ вентилатор за около седмица и нещо (максимум с толкова се надявам да се разминат цъфтежите), и да го използвам заедно с филтъра в помещението извън палатките, да върти въздуха и там да суша. Това ще е до момента, в който не отрежа последното растение и после ги връщам в малката палатка да се сушат, а филтъра и вентилатора ги връщам обратно в голямата хаха :) Иначе този път съм много доволен от оползвотворяването на пространството в палатката и капацитета на лампата. Надявам се да няма проблеми до края, гъсто е но ги обдухвам яко.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

iKAR написа: 14 Мар 2022, 14:28 Ден 36

Храня ги стабилно, започнах да им давам и меласа през 2 поливки. Чистя ги поетапно, като гледах да не махам повече от 20%-30% листна маса наведнъж. Занимавка е така на често по малко, както отбеляза и СофияКана, но понеже малко ги "изпуснах" в началото и се притеснявах да изчистя толкова много наведнъж, просто го карам полека и ги следя за стрес. В края на седмицата пак ще ги почистя, може би за последно (около ден 42). Уайт Уидоуа (отпред в дясно) има страшно много малки разклонения, повечето от които взимат хубава директна светлина, съответно съм ги оставил и я храня мощно! Нещо бавно тръгна да цъфти тая вдовица, а я дават с кратък цъфтеж.. може би аз съм я спънал нещо.. Блуберито обаче захаросва и ухае разкошно! Отзад ЦБД-тата също се развиват съвсем добре. Доктор-Сийдсман мирише странно, бих го определил на нещо горско-джинджифилово с нотка грейпфрут. Единствено започвам да се чудя дали няма да се наложи с нещо да привръзвам глави за подкрепа като започнат да пълнеят (конкретно на голямата Уайт Уидоу, понеже тя е най-разтворена.. но пък е и с най-мънички глави изглежда засега). Височината я овладях, и мисля няма да има повече надбягване нагоре. Сега остава с цъфтежните времена да видя как ще процедирам, трябва да преценя кое растение кога да започна да го промивам с вода (знам, рано е още, но е добре да помисля и за това), и после най-важното къде ще суша поотделно. Обмислям да оставя палатката с клонингите без изкарващ вентилатор за около седмица и нещо (максимум с толкова се надявам да се разминат цъфтежите), и да го използвам заедно с филтъра в помещението извън палатките, да върти въздуха и там да суша. Това ще е до момента, в който не отрежа последното растение и после ги връщам в малката палатка да се сушат, а филтъра и вентилатора ги връщам обратно в голямата хаха :) Иначе този път съм много доволен от оползвотворяването на пространството в палатката и капацитета на лампата. Надявам се да няма проблеми до края, гъсто е но ги обдухвам яко.
Махай смело
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Имаш даже още листенца най-долу малки разни гледам. Стъблото и основите на клонките да са чисто голи, до първите глави, които си решил да оставиш надолу нищо да няма. По-се стресират като го правиш на малки порции, наведнъж скубане в някакъв ключов момент и после чак след време. Много са добре, супер! 👍За да не се притесняваш виж shwazzing ли беше, не съм сигурна, един вид брутално оскубване и пак си стават тупалки накрая. Но на мен ми се струва прекалено, не съм го пробвала аз лично, но за пример хвърли едно око в ю тюб. става дума, че главите си имат листа и в тясно пространство големите листа ти ядът и сенчат(сега някой ще каже обратното, защото има и привърженици и противници на скубането хаха).И аз тези дни точно трябва да оскубя🙂
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

Inna написа: 14 Мар 2022, 16:23 Имаш даже още листенца най-долу малки разни гледам. Стъблото и основите на клонките да са чисто голи, до първите глави, които си решил да оставиш надолу нищо да няма. По-се стресират като го правиш на малки порции, наведнъж скубане в някакъв ключов момент и после чак след време. Много са добре, супер! 👍За да не се притесняваш виж shwazzing ли беше, не съм сигурна, един вид брутално оскубване и пак си стават тупалки накрая. Но на мен ми се струва прекалено, не съм го пробвала аз лично, но за пример хвърли едно око в ю тюб. става дума, че главите си имат листа и в тясно пространство големите листа ти ядът и сенчат(сега някой ще каже обратното, защото има и привърженици и противници на скубането хаха).И аз тези дни точно трябва да оскубя🙂
Скуби яко
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Sofia Cannabis написа: 14 Мар 2022, 17:26
Inna написа: 14 Мар 2022, 16:23 Имаш даже още листенца най-долу малки разни гледам. Стъблото и основите на клонките да са чисто голи, до първите глави, които си решил да оставиш надолу нищо да няма. По-се стресират като го правиш на малки порции, наведнъж скубане в някакъв ключов момент и после чак след време. Много са добре, супер! 👍За да не се притесняваш виж shwazzing ли беше, не съм сигурна, един вид брутално оскубване и пак си стават тупалки накрая. Но на мен ми се струва прекалено, не съм го пробвала аз лично, но за пример хвърли едно око в ю тюб. става дума, че главите си имат листа и в тясно пространство големите листа ти ядът и сенчат(сега някой ще каже обратното, защото има и привърженици и противници на скубането хаха).И аз тези дни точно трябва да оскубя🙂
Скуби яко
С една дума😆
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Оскубах! Гледах да не ги ошвацам прекалено много (хахаха), и тук таме съм оставил по някое листенце, което не засенчва нищо драстично. Палатката направо олекна, но май се получи добре новата прическа. Благодаря ви!
SC1.jpg
SmokeMachine
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 05 Дек 2021, 07:31
Has thanked: 583 times
Been thanked: 347 times

iKAR написа: 14 Мар 2022, 23:40 Оскубах! Гледах да не ги ошвацам прекалено много (хахаха), и тук таме съм оставил по някое листенце, което не засенчва нищо драстично. Палатката направо олекна, но май се получи добре новата прическа. Благодаря ви!
SC1.jpg
Супер изглеждат,нямам търпение и мойте да станат така. Браво и успех. Ще следя до край
Поздрави
Аватар
BG Sun_Rise
Градинар
Градинар
Мнения: 181
Регистриран на: 13 Апр 2021, 11:15
Has thanked: 103 times
Been thanked: 352 times

Икаре хвани ги изчисти малко тия китки, че ми идва да дойда с ножицата....
Искаш да пушиш качество - отгледай си го сам! :weed4:
https://instagram.com/growbgsun?utm_medium=copy_link
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”