Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Джунглата на Икар

Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

А снимките за инстаграма всички знаеме как стават 😏 Дори прегорялото ми Блубери може да се класира:
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

foto_no_exif.jpg
SmokeMachine
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 05 Дек 2021, 07:31
Has thanked: 583 times
Been thanked: 347 times

Икарчо, качи после инфо за резултатите че ми е интересно. Като гледам снимките и ми протичат лигите
Аватар
BG Sun_Rise
Градинар
Градинар
Мнения: 181
Регистриран на: 13 Апр 2021, 11:15
Has thanked: 103 times
Been thanked: 352 times

Ето нещо от мен
IMG_20220412_202347-min.jpg
Искаш да пушиш качество - отгледай си го сам! :weed4:
https://instagram.com/growbgsun?utm_medium=copy_link
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

👾
Здравейте, колеги! Гролът приключи успешно, всичко (без малката white widow) е изсушено, подстригано и прибрано в буркани. Предстоят отлежаване и още операции, които няма да описвам. Резултатите:

White Widow- 19 гр. (доста добре предвид състоянието й, очаквах 5-6 хаха)
Blueberry - 26 гр.
Doctor Seedsman 30:1 - общо двете 57 гр.
Cream & Cheese 1:1 - 21 гр.

Общо - 123 гр. / 0.82 грама на ват.

Тествах ги всичките и съм доволен въпреки преторяването и спънките. Няма да пиша смоук репорт, освен ако някой не го интересува нещо конкретно. Благодаря на FirstCitizen и SofiaCannabis за помощта в започването и завършването на грола. Отделно от цветята, Dynavap-а е много як и ефективен. Голяма зарибявка и играчка е с ръчното награвяне и всякаквите му пинизи. Препоръчвам го на феновете на аналоговото, на практика е вечен.
Светли празници на всички!



Harvest.jpg
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Здравейте, колеги! Завръщам се набързо с малко инфо и един въпрос.
Това са клонингите, 22 ден цъфтеж, окастрени, разпънати, готови да не бъдат пипани до самия край. Двете Блуберита в едната палатка имаха малко драми с магнезия и желязото, но вече са добре, едното малко изостава на азот, ама ще навакса след поливка-две. Бялата Вдовица съм я разчекнал на звезда този път, окастрил съм я отрано (почти schwazzing, ама навреме и наведнъж), не съм я преторявал, и се надявам да компенсира клетата си майка от миналия грол. Та.. Питането ми е следното: понеже в момента са на тъп режим, в който лампите светят през деня и изгасват вечер, а вече идват жеги и няма да мога да смъквам температурата, как е най-умно да го обърна наобратно? Дали ще понесат 24 часа тъмно наведнъж или да измествам 12-часовия режим с по час-два на ден в продължение на седмица примерно?
BB.jpg
WW.jpg
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

24 наведнъж
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”