Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Runtz Muffin (Mars Hydro Giveaway)

Семена марихуана
George
Градинар
Градинар
Мнения: 99
Регистриран на: 20 Фев 2021, 15:27
Has thanked: 172 times
Been thanked: 304 times

Georg написа: 12 Юни 2022, 09:51 Ехе , че супер ! Браво !
Ще пробвам един бокс по този начин.
Има ли значение сорта за този вид гледане.
Аз още пробвам разни варианти като цяло. Вътрешно гледам за 4ти път и не е като външното :)
И има разлика сортовете при различни начини на гледане според мен. Взимам от грийн хаус и съм се спрял с години на himalaq gold, kings kush, train reg .. сега ще пробвам и този вариант :)
Аз също бих те посъветвал да вземеш от Seedsman, не че имам много опит с други банки, но определено seedsman имат качество. До тук при мен всичко е 100 от 100, а и дават хубави бонуси.
Georg
Градинар
Градинар
Мнения: 42
Регистриран на: 06 Яну 2022, 15:28
Has thanked: 1 time
Been thanked: 18 times

Последно време да ! Качеството им падна , семките не покълват , а използвам един и същи начин. Казват ми в чаша вода и бля бля разни техни методи и нито едно .. и така е прав си. Ще ги пробвам тез дето казваш. Стават по различно време ,по различен начин.. всички са различни..
Gugi
Градинар
Градинар
Мнения: 196
Регистриран на: 19 Дек 2021, 19:19
Has thanked: 136 times
Been thanked: 182 times

George написа: 11 Юни 2022, 21:37 Здравейте. Две седмици откакто отрязах растението положението е следното:

Сила: 9/10
Вкус: 7/10
Мирис: 7/10

Две силни хубави дръпки и съм чао за около 2-3 часа. Оставих само върховете като глави и количеството излезе 130гр. Всичко останало е 120гр по-малки глави, но реших, че тях ще ги правя на масло.(RSO)

Поздрави
Браво , много добре си се справил .
Евентвално можеше да направиш повече грамаж ако и крайната саксия беше по-голяма :)
Cheers mate :stone:
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”