Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Втори вътрешен проект

Имате нужда от помощ с болните си растения - Марихуана, коноп, трева? Попитай гурута в лечебницата за помощ!
Семена марихуана
Royalgorilla
Градинар
Градинар
Мнения: 34
Регистриран на: 11 Дек 2018, 08:26
Has thanked: 2 times
Been thanked: 47 times

здравейте , листата почнаха да се свиват дали това е повод за тревога в трета седмица цъфтеж са лампата е на 50 см вентилаторите духат в нея , торят се по схемата на биобиз и адвансед , влагата е 60 пр
Прикачени файлове
Screenshot_20190208-184843_Gallery.jpg
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

И при мен се получават такива листа винаги, не знам от какво е.
Аватар
lifestyle
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 05 Фев 2019, 20:58
Has thanked: 80 times
Been thanked: 13 times

недобра вентилация принципно - не е страшно като цяло, ако се задържат в това положение
вентилацията/проветрението/охлаждането на бокса с пресен въздух трябва да е отделно от охлаждането на осветлението за да се получат перфектните условия - което разбира се е свързано и с голяма инвестиция и тн.
незнам какви са ти условията в бокса за да ти дам някакъв адекватен съвет.. обикновено гледам хора, че добавят малки вентилаторчета да духат и около растението - може и да се получи :)
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

lifestyle написа: 09 Фев 2019, 19:08 недобра вентилация принципно - не е страшно като цяло, ако се задържат в това положение
вентилацията/проветрението/охлаждането на бокса с пресен въздух трябва да е отделно от охлаждането на осветлението за да се получат перфектните условия - което разбира се е свързано и с голяма инвестиция и тн.
незнам какви са ти условията в бокса за да ти дам някакъв адекватен съвет.. обикновено гледам хора, че добавят малки вентилаторчета да духат и около растението - може и да се получи :)
При мен има добавяне на CO2 и пак се получава. Така, че надали е от вентилацията.
Аватар
lifestyle
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 05 Фев 2019, 20:58
Has thanked: 80 times
Been thanked: 13 times

неискам да споря.. просто от любопитство: какво общо има добавянето на СО2 с цялостния климат (температура, влажност и проветрение) в средата на отглеждане ? :)
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Между другото и аз не съм сигурна ,но и аз бях се спряла на нещо с вентилацията,влажността,жегата тоест между тях нещо….И при мен е ставало на някои и аз съм се чудила......
Публикувай отговор

Обратно към “Лечебница за болни растения - Марихуана”