Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Начинаещ - индоор MICROGROW auto bubble gum.

Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

subzero написа: 21 Яну 2022, 18:07 Не , от друго място но тези семки отгоре са на seedsmafia и мислех да съм добър да не казвам описателно, че не стават ама направо са си дефектни. Нямам някое което да не ми е пуснало корен но едвам изникват извън почвата а ги слагам с точност на сантиметър и не растът както трябва. Като мляко с изтекъл срок са. Сийдбанката от която поръчах е близо до българия пак и пак с наложен платеж може, дават тракинг номер и всичко. Разликата е че продават същото което и SEEDSMAN от всички брийдъри. Следя си доставката и в понеделник трябва да са тук, понеже събота и неделя са почивни.

И мисля направо да си сложа 2 от sweet seeds вместо да тая надежди на тези от мафията.

Ще кажа името на банката и сайта с ваше позволение тук, или на лично.
Коя е банката?
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
subzero
Градинар
Градинар
Мнения: 43
Регистриран на: 13 Яну 2022, 17:50
Has thanked: 25 times
Been thanked: 41 times

Sofia Cannabis написа: 21 Яну 2022, 18:12
subzero написа: 21 Яну 2022, 18:07 Не , от друго място но тези семки отгоре са на seedsmafia и мислех да съм добър да не казвам описателно, че не стават ама направо са си дефектни. Нямам някое което да не ми е пуснало корен но едвам изникват извън почвата а ги слагам с точност на сантиметър и не растът както трябва. Като мляко с изтекъл срок са. Сийдбанката от която поръчах е близо до българия пак и пак с наложен платеж може, дават тракинг номер и всичко. Разликата е че продават същото което и SEEDSMAN от всички брийдъри. Следя си доставката и в понеделник трябва да са тук, понеже събота и неделя са почивни.

И мисля направо да си сложа 2 от sweet seeds вместо да тая надежди на тези от мафията.

Ще кажа името на банката и сайта с ваше позволение тук, или на лично.
Коя е банката?
villabafo гръцка е.
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

subzero написа: 21 Яну 2022, 18:14
Sofia Cannabis написа: 21 Яну 2022, 18:12
subzero написа: 21 Яну 2022, 18:07 Не , от друго място но тези семки отгоре са на seedsmafia и мислех да съм добър да не казвам описателно, че не стават ама направо са си дефектни. Нямам някое което да не ми е пуснало корен но едвам изникват извън почвата а ги слагам с точност на сантиметър и не растът както трябва. Като мляко с изтекъл срок са. Сийдбанката от която поръчах е близо до българия пак и пак с наложен платеж може, дават тракинг номер и всичко. Разликата е че продават същото което и SEEDSMAN от всички брийдъри. Следя си доставката и в понеделник трябва да са тук, понеже събота и неделя са почивни.

И мисля направо да си сложа 2 от sweet seeds вместо да тая надежди на тези от мафията.

Ще кажа името на банката и сайта с ваше позволение тук, или на лично.
Коя е банката?
villabafo гръцка е.
Дръж ни в течение какво е пристигнало и как се развива отглеждането.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
subzero
Градинар
Градинар
Мнения: 43
Регистриран на: 13 Яну 2022, 17:50
Has thanked: 25 times
Been thanked: 41 times

Днес писах с тях и са ми пуснали това - You ll get a pack of 3+1 seeds of Black Cream Auto by Original Sweet Seeds - Valencia Spain.

И някакви промоции на barney's farm ми предложи.

Маи са нови, чакам само да дойдат и ги пускам и тях и снимките.
пп: физическия им магазин изглежда добре.
Аватар
subzero
Градинар
Градинар
Мнения: 43
Регистриран на: 13 Яну 2022, 17:50
Has thanked: 25 times
Been thanked: 41 times

Ходих до мястото и вдигнах лампите както казахте и направих място , лепнах на ново цялото място в фолио и отгоре и отдолу.

Темепратурите са 24 - (25C макс) през светлия а през тъмния 20 -21C вече. Ще взимам нов овлажнител, този вдига влагата само до 45% позиционирах вентилаторите правилно, изкарващия е за тавана - плътно.

Едното blueberry auto (seedsmafia) с 300 зора се показа и е здраво а другото auto bubble gum (seedsmafia) - голямото е вече на органик ТA Grow & Bloom първо хранене преди ден и го прие добре 120 мл му сипах ph- 6.4.

Поливам като изсъхне почвата и саксията олекне г/д през 2 дена - чакам я преди тотално да изсъхне. За сега ще го храня 1 седмично и 2 чисти поливания с стимулатора. Ако поема всичко това понеже виждам, че почна да се възстановява от целия този стрес ще го почна на 2 хрананеия на седмица.
Поливам ги винаги с TA корен стимулаотр така ми казаха - и малкото гледам по разписание щом има първи корени мога да го ползвам с този стимулатор 2 капки на литър, аз го почнах него от както направи 2 листа.

ПП - Семките от гръцкия сайт са в България вече.

Ще прикача снимки на децата скоро понеже си забравих камерата като ходих.

Благодаря ви за съветите!!!!
Аватар
subzero
Градинар
Градинар
Мнения: 43
Регистриран на: 13 Яну 2022, 17:50
Has thanked: 25 times
Been thanked: 41 times

subzero написа: 22 Яну 2022, 19:24 Ходих до мястото и вдигнах лампите както казахте и направих място , лепнах на ново цялото място в фолио и отгоре и отдолу.

Темепратурите са 24 - (25C макс) през светлия а през тъмния 20 -21C вече. Ще взимам нов овлажнител, този вдига влагата само до 45% позиционирах вентилаторите правилно, изкарващия е за тавана - плътно.

Едното blueberry auto (seedsmafia) с 300 зора се показа и е здраво а другото auto bubble gum (seedsmafia) - голямото е вече на органик ТA Grow & Bloom първо хранене преди ден и го прие добре 120 мл му сипах ph- 6.4.

Поливам като изсъхне почвата и саксията олекне г/д през 2 дена - чакам я преди тотално да изсъхне. За сега ще го храня 1 седмично и 2 чисти поливания с стимулатора. Ако поема всичко това понеже виждам, че почна да се възстановява от целия този стрес ще го почна на 2 хрананеия на седмица.
Поливам ги винаги с TA корен стимулаотр така ми казаха - и малкото гледам по разписание щом има първи корени мога да го ползвам с този стимулатор 2 капки на литър, аз го почнах него от както направи 2 листа.

ПП - Семките от гръцкия сайт са в България вече.

Ще прикача снимки на децата скоро понеже си забравих камерата като ходих.

Благодаря ви за съветите!!!!
Снимките са под всякаква критика но да ви върна в по ранните години малко. Камерата е вкъщи :roll: поне е нещо - някаква египетска рисунка.
Прикачени файлове
7.jpg
6.jpg
5.jpg
4.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3208
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7144 times
Been thanked: 4763 times

Името сподели ако искаш, но без сайтове и линкове, който иска ще си ги намери.
Аватар
subzero
Градинар
Градинар
Мнения: 43
Регистриран на: 13 Яну 2022, 17:50
Has thanked: 25 times
Been thanked: 41 times

Inna написа: 23 Яну 2022, 11:11 Името сподели ако искаш, но без сайтове и линкове, който иска ще си ги намери.
villabafo
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3208
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7144 times
Been thanked: 4763 times

subzero написа: 23 Яну 2022, 16:33
Inna написа: 23 Яну 2022, 11:11 Името сподели ако искаш, но без сайтове и линкове, който иска ще си ги намери.
villabafo
Сподели после всичко как е протекло и дали покълват семената им, в какви опаковки са и тн. Сайта не изглежда лошо.
Аватар
subzero
Градинар
Градинар
Мнения: 43
Регистриран на: 13 Яну 2022, 17:50
Has thanked: 25 times
Been thanked: 41 times

Inna написа: 24 Яну 2022, 11:52
subzero написа: 23 Яну 2022, 16:33
Inna написа: 23 Яну 2022, 11:11 Името сподели ако искаш, но без сайтове и линкове, който иска ще си ги намери.
villabafo
Сподели после всичко как е протекло и дали покълват семената им, в какви опаковки са и тн. Сайта не изглежда лошо.
Да, сайта използва wordpress, Но са се постарали доста, семената са при мене дойдеха сутринта, дадената фирма доставчик си има офиси като в еконт и спийди. Относно време за доставка - както казаха така и стана 2 дена макс идва веднага на другия ден все едно си поръчал с еконт и имаш трак номер - ( мога да дам и по-подробна информация как работят и офиси но safety first всеки ще разбере като ги изпробва)

Ще дам снимки малко по-късно.

Blueberry-то си расте по план а другото от снимките расте всеки ден, не ми дава сърце да ги махна но ще сложа една от тези които са ми дошли от тази банка за да я пробваме.
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”