Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

White Widow | Black Sugar

Публикувай отговор
Семена марихуана
DeutschBuds
Градинар
Градинар
Мнения: 325
Регистриран на: 22 Ное 2021, 02:03
Has thanked: 293 times
Been thanked: 492 times

След 3 седмици в бурканите се променя вкус, цвят мирис.
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Здравейте, при мен днес гроуът приключи. Всичко е изсушено, претеглено и сложено по буркани. Доста скромен резултат този път, но все пак съм доволен. Ето ги и резултатите.

Лявото Black Sugar - 33 грама
Дясното Black Sugar - 31 грама
Лявото White Widow - 24 грама
Дясното White Widow - 29 грама
Общо 117 грама или 0.78 грама/ват.

Явно освен сушата, също така малкият брой върхове и издължаването се отразиха на грамажа. Този път колегата iKAR съвсем заслужено печели овациите! Все пак изкарах поне колкото миналия път, че дори с 4 грама повече, така че приемам този гроу за успешен. Общо от двата гроуа изкарах 230 грама материал и съм повече от удволетворен. Първоначалната ми инвестиция за първия гроу беше около 1000 лева, а с почвата и препаратите за втория гроу станаха 1140 лева. Това е за оборудването, почвата, торовете и семките, без да смятам тока, но така или иначе с тази лампа токът не е огромен фактор. Според мен инвестицията е повече от оправдана. Живот и здраве следващия гроу ми предстои чак есента, а се надявам това да ми стигне до коледните празници. Благодаря на всички, вие сте причината за това!
foto_no_exif (10).jpg
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”