Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

White Widow | Black Sugar

Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

ТОП СА ТИ ЦВЕТЯТА! Много хубаво са почнали да наливат! White Widow-a няма никакъв смисъл да го сравняваме с моя рехавия, клетия, дето едвам дочака края си хахаха :) При мене вдовицата се размисира чак последната седмицата и то бих я описал някво странно междъ праскова, бензин, хмел и печени ядки :D :D :D
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Ден 94 от поникване и ден 58 от цъфтеж. От няколко поливки насам на дясното тъмнозелено му спрях напълно Flores и му давам само меласа и максимални дози от Cal-Mag, TopMax и Bio Boost. На останалите три им давам и около 1.5-2ml/l. Flores, но скоро и на тях ще им спра храната. От следващата поливка мисля да оставя всички само меласа, TopMax и Bio Boost. Наливат доста стабилно и с всеки ден стават все по-захаросани. Планирам да ги обера около ден 65 от цъфтеж ако не изникне нещо дотогава. Тъмнозелената Black Sugar от няколко дни започна да лилавее и с всички тези цветове изглежда умопомрачително! А сега оставям тук снимков материал на тези красоти.
foto_no_exif.jpg
foto_no_exif (1).jpg
Лявото Black Sugar
Лявото Black Sugar
Дясното Black Sugar
Дясното Black Sugar
Дясното White widow
Дясното White widow
Лявото White Widow
Лявото White Widow
Ниския връх на дясното Black Sugar
Ниския връх на дясното Black Sugar
Аватар
BG Sun_Rise
Градинар
Градинар
Мнения: 181
Регистриран на: 13 Апр 2021, 11:15
Has thanked: 103 times
Been thanked: 352 times

Ако ще им спираш цъфтежното им спри и буустъра. Няма смисъл да спираш само 1то
Искаш да пушиш качество - отгледай си го сам! :weed4:
https://instagram.com/growbgsun?utm_medium=copy_link
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Днес станаха 99 дни откакто са поникнали и 63 дни от цъфтеж. Очаквах вече да са готови за бране, но все още не виждам кехлибарени трихоми в плодниците. Трите растения все пак продължих да ги храня с Flores с дози около 2ml/l, а на тъмнозеленото му давам само добавки и меласа. Тази вечер свърших Bio Boost-а и мисля отсега нататък да продължа само с меласа и TopMax. Наддават и крастализират все повече с всеки изминал ден. Преди два дни сложих филтъра, защото вече започнаха да миришат. Продължавам да следя за кехлибарени трихоми.
foto_no_exif.jpg
Нисък клон на дясното Black Sugar.
Нисък клон на дясното Black Sugar.
Дясното Black Sugar.
Дясното Black Sugar.
Лявото Black Sugar.
Лявото Black Sugar.
Дясното White Widow.
Дясното White Widow.
Лявото White Widow.
Лявото White Widow.
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Ден 67 от цъфтеж и ден 103 от поникване. За последно поливах още 28 април и снощи съвсем не бяха олекнали саксиите, вероятно довечера ще им бъде последната поливка само с меласа и TopMax. Вече виждам тук-там кехлибарени трихоми, но не мога да преценя дали са на плодника или на някои къси sugar leaves, затова отново качвам снимки. Предполагам, че гроуът малко се удължи най-вече заради факта, че продължих да давам азот дори след пускането на 12/12. Планирам към четвъртък да бера. Нямам търпение да куся от новата стока, интересно ще ми бъде как ще ми подейства друг сорт след четири месеца пушене само на Blue Dream. :toke:
Лявото Black sugar.
Лявото Black sugar.
Дясното Blach Sugar.
Дясното Blach Sugar.
Дясното White Widow.
Дясното White Widow.
Лявото White widow.
Лявото White widow.
foto_no_exif (4).jpg
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Понеже част от постовете бяха загубени, обобщавам какво се случи. На 8 май, когато се падна ден 73 от цъфтеж и ден 109 от поникване, отрязах четирите цветя. Всички надуха доста добре, но определено шампионът е десния Black Sugar, който единствен не пострада от сушата в началото на миналия месец и ако не беше този инцидент, предполагам резултатите щяха да бъдат значително по-добри и при останалите три цветя. Ефектът от White Widow ще го споделя пак когато пробвам и Black Sugar. Миналия път суших за две седмици с изкарващ и обудващ вентилатори в бокса, затова този път предвид ниската влага и минималните шансове за мухъл, реших да не ползвам обухващия вентилатор, а изкарващия го пуснах на доста ниска степен след втория ден сушене. Темературата в бокса е около 22 градуса през деня и около 18 вечерта, влажността е около 30%. Ще ги гледам, но предполагам след 10-тия ден вече трябва да са готови за прибиране по бурканите, не ми се иска и този път да пресуша материала.
Ракетите преди за последно да им угасне лампата
Ракетите преди за последно да им угасне лампата
Преди брането
Преди брането
foto_no_exif (7).jpg
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Здравейте, пиша този пост с идеята само да споделя досегашните ми впечатления, след като вече пробвах и двата сорта. Нека започна с White Widow, за която бях писал и преди да се загубят постовете. Първото нещо, което ми направи впечатление когато пробвах вдовицата беше, че вкусът и аромата ме върнаха в периода на тревите от улицата - със сигурност много пъти съм пушил този сорт заради популярността му. При други обстоятелства щях да си помисля, че тревата е пръскана с нещо, на което се дължи този неприятен вкус и аромат, но явно просто сорта си е такъв. Стигаме и до полоцителните впечатления - ефектът. Честно казано не мога да направя разлика в ефекта спрямо Blue Dream - струва ми се, че и двете хващат по много подобен начин, със сигурност има някава минимална разлика, но определено и двете напушват много здраво. Определено не съжалявам, че дадох шанс на този сорт, но все пак ще избягвам да го пуша вкъщи заради неприятната миризма. Ще видим как ще му се отрази кюрването - може и да се оправят нещата.

Продължавам с Black Sugar, който пробвах вчера. Тук картинката е малко по-различна. Когато за пръв път опънах, усетих някакъв аромат, определено много различен от Blue Dream, но в никакъв случай не неприятен като WW. Трудно ми е да го определя, може би цитрус, но пак е доста далеч от цитруса. И все пак е далеч по-слабо изразрен от боровинковия аромат на Blue Dream. Като ефект вече нещата са доста различни тук. Този сорт го усещам доста по-слаб, както и сякаш едно от въздействията на тревата го няма. Тук ми е много трудно да го обясня, но ще се опитам. Когато пуша от BD или WW, освен цялостно отпускане на тялото, в същото време с главата си също го усещам и тогава мозъкът ми мисли доста неща, доста мисли минават през съзнанието ми. С Black Sugar съвсем го няма този ефект с главата и усещам само отпускане на тялото, без да мисля за много неща. Въпреки това не мога да кажа, че е забиващ, дори не ми се доспа тогава. Харесва ми, че вече имам и сорт, който е доста по-слаб и е подходящ за много ситуации. Определено ми харесва и нямам търпение да видя как ще му се променят вкуса и аромата след кюрване.

Дойде и моментът да обобщя личната ми класация за трите сорта от двата ми гроуа с впечатленията ми към този момент. Безапелационно на върха е Blue Dream - този крос на Seedsman е невероятен! Ефектът много ми допада, а още повече ми допада вкуса. Лилавото цвете от миналия път създаде уникален аромат след кюрването и със сигурност досега не съм пушил по-вкусна и ароматна трева. На второ място слагам Black Sugar заради лекия ефект, със сигурност е подходяща да се пуши преди сън и със сигурност ще помага при стрес или когато просто човек е афектиран от дадена случка в ежедневието. Не искам да оставям погрешни впечатления, WW също ми хареса, особено с потентността си, но само заради аромата я слагам на трето място. В следващия пост ще опиша и резултатите от този гроу.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Добро описание! 👍Като се сетя аз как ги описвам"Чук" или "не е чак такъв чук". 😆
Gugi
Градинар
Градинар
Мнения: 196
Регистриран на: 19 Дек 2021, 19:19
Has thanked: 136 times
Been thanked: 182 times

MasterBlaster написа: 12 Май 2022, 08:43 Здравейте, пиша този пост с идеята само да споделя досегашните ми впечатления, след като вече пробвах и двата сорта. Нека започна с White Widow, за която бях писал и преди да се загубят постовете. Първото нещо, което ми направи впечатление когато пробвах вдовицата беше, че вкусът и аромата ме върнаха в периода на тревите от улицата - със сигурност много пъти съм пушил този сорт заради популярността му. При други обстоятелства щях да си помисля, че тревата е пръскана с нещо, на което се дължи този неприятен вкус и аромат, но явно просто сорта си е такъв. Стигаме и до полоцителните впечатления - ефектът. Честно казано не мога да направя разлика в ефекта спрямо Blue Dream - струва ми се, че и двете хващат по много подобен начин, със сигурност има някава минимална разлика, но определено и двете напушват много здраво. Определено не съжалявам, че дадох шанс на този сорт, но все пак ще избягвам да го пуша вкъщи заради неприятната миризма. Ще видим как ще му се отрази кюрването - може и да се оправят нещата.

Продължавам с Black Sugar, който пробвах вчера. Тук картинката е малко по-различна. Когато за пръв път опънах, усетих някакъв аромат, определено много различен от Blue Dream, но в никакъв случай не неприятен като WW. Трудно ми е да го определя, може би цитрус, но пак е доста далеч от цитруса. И все пак е далеч по-слабо изразрен от боровинковия аромат на Blue Dream. Като ефект вече нещата са доста различни тук. Този сорт го усещам доста по-слаб, както и сякаш едно от въздействията на тревата го няма. Тук ми е много трудно да го обясня, но ще се опитам. Когато пуша от BD или WW, освен цялостно отпускане на тялото, в същото време с главата си също го усещам и тогава мозъкът ми мисли доста неща, доста мисли минават през съзнанието ми. С Black Sugar съвсем го няма този ефект с главата и усещам само отпускане на тялото, без да мисля за много неща. Въпреки това не мога да кажа, че е забиващ, дори не ми се доспа тогава. Харесва ми, че вече имам и сорт, който е доста по-слаб и е подходящ за много ситуации. Определено ми харесва и нямам търпение да видя как ще му се променят вкуса и аромата след кюрване.

Дойде и моментът да обобщя личната ми класация за трите сорта от двата ми гроуа с впечатленията ми към този момент. Безапелационно на върха е Blue Dream - този крос на Seedsman е невероятен! Ефектът много ми допада, а още повече ми допада вкуса. Лилавото цвете от миналия път създаде уникален аромат след кюрването и със сигурност досега не съм пушил по-вкусна и ароматна трева. На второ място слагам Black Sugar заради лекия ефект, със сигурност е подходяща да се пуши преди сън и със сигурност ще помага при стрес или когато просто човек е афектиран от дадена случка в ежедневието. Не искам да оставям погрешни впечатления, WW също ми хареса, особено с потентността си, но само заради аромата я слагам на трето място. В следващия пост ще опиша и резултатите от този гроу.
Много бързаш , трява и повечко време на тревата да отлежи и да станат и другите процеси.
Ние като градинари сме нетърпеливи да си пробваме тревицата , но на нея си и трябва време и често такива сортове , които са по-слаби на харвеста след 2 месеца в буркана стват други :)
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Gugi написа: 12 Май 2022, 13:26 Много бързаш , трява и повечко време на тревата да отлежи и да станат и другите процеси.
Ние като градинари сме нетърпеливи да си пробваме тревицата , но на нея си и трябва време и често такива сортове , които са по-слаби на харвеста след 2 месеца в буркана стват други :)
Аз затова написах, че това са ми първите впечатления, след месец-два отново ще обновя темата, където живот и здраве ще опиша как са се променили качествата им дотогава, както напрваих и в дневника Blue Dream. Благодаря ти за коментарите и свъетите, Гуги! Радвам се, че се включваш периодично! :stone:
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”