Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отглеждане през зимата

Семена марихуана
Kozzy
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 11 Яну 2022, 14:27

Здравейте,

Имам следния въпрос. Ще успея ли до отгледам реколта през зимата ако растението се гледа в стая с температура 20-25 градуса. Планирам да си взема палатка (ггроубокс) с осветлени и вентилатор, но това ще през пролетта.
А до тогава ми се ще да се занимава с отглеждане и се чудя дали ще се получи.
Благодаря предварително.

Поздрави,
Kozzy :joint:
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Това е почти перфектна температура.

Искаш да го гледаш на прозореца ли? Ако отговора е - ДА... няма да стане
Kozzy
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 11 Яну 2022, 14:27

WDScorpio написа: 11 Яну 2022, 21:14 Това е почти перфектна температура.

Искаш да го гледаш на прозореца ли? Ако отговора е - ДА... няма да стане
Здравейте,
Бихте ли ми казали защо на прозореца няма да стане. И какво мога да направя за да отгледам растение.
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Kozzy написа: 12 Яну 2022, 10:10
WDScorpio написа: 11 Яну 2022, 21:14 Това е почти перфектна температура.

Искаш да го гледаш на прозореца ли? Ако отговора е - ДА... няма да стане
Здравейте,
Бихте ли ми казали защо на прозореца няма да стане. И какво мога да направя за да отгледам растение.
Започвай да четеш във форума и готовите дневници. Ако беше толкова просто, нямаше да се купуват палатки, филтри, осветление, вентилатори.
Само един жокер ще ти дам, растението трябва да получава около 30К лумена и продължителност на деня 16 часа във фазата вегетация. На прозореца при облачно време няма да ги докараш и до 2000, а относно времето на светене, ами в момента са най - късите дни в годината, днес деня има продължителност от 9 часа и 18 минути !
Kozzy
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 11 Яну 2022, 14:27

Vetrushka написа: 12 Яну 2022, 13:12
Kozzy написа: 12 Яну 2022, 10:10
WDScorpio написа: 11 Яну 2022, 21:14 Това е почти перфектна температура.

Искаш да го гледаш на прозореца ли? Ако отговора е - ДА... няма да стане
Здравейте,
Бихте ли ми казали защо на прозореца няма да стане. И какво мога да направя за да отгледам растение.
Започвай да четеш във форума и готовите дневници. Ако беше толкова просто, нямаше да се купуват палатки, филтри, осветление, вентилатори.
Само един жокер ще ти дам, растението трябва да получава около 30К лумена и продължителност на деня 16 часа във фазата вегетация. На прозореца при облачно време няма да ги докараш и до 2000, а относно времето на светене, ами в момента са най - късите дни в годината, днес деня има продължителност от 9 часа и 18 минути !
Много ви благодаря за изчерпателния отговор.
Georg
Градинар
Градинар
Мнения: 42
Регистриран на: 06 Яну 2022, 15:28
Has thanked: 1 time
Been thanked: 18 times

От 16 до 20ч , някой държат 24ч
А кое е най добре 16ч 18ч 20ч или 24ч ?
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”