Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отглеждане На Открито 2022 / Outdoor Season 2022 (Обща тема)

Публикувай отговор
Семена марихуана
psihonavta
Градинар
Градинар
Мнения: 25
Регистриран на: 29 Окт 2020, 21:27
Has thanked: 10 times
Been thanked: 17 times

Всмисъл?
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

psihonavta написа: 19 Май 2022, 17:42 Първото е Auto Lemon на Seedsman фрииби, а другите две са Killer Kush Fast Version на Sweet Seeds. На около 20тина дена от показването. Пуснал съм още 2 къша, 2 ауто лимончета и след седмица ще ги изкарвам и тях навън. Мисля да поръчам още няколко сорта на Sweet Seeds, но само автоматици да хванат дългите светли дни през Юни-Юли. За жалост пуснах една Mimosa x Orange Punch, но само се показа и увяхна... дори неможа да се отвори листенцата. Като цяло ми е първи гроу.
И при мене 2 Мимози фиросаха, сиреч не покълнаха. А нещо фотопериодно да си сложил или само автоматици?
psihonavta
Градинар
Градинар
Мнения: 25
Регистриран на: 29 Окт 2020, 21:27
Has thanked: 10 times
Been thanked: 17 times

Само тези КК (малко по-бързо цъфтяща версия на OG Kush и овкусена...), Като цяло искам дребни рестения, но повече разновидности..
Prpl606
Градинар
Градинар
Мнения: 83
Регистриран на: 16 Юни 2021, 08:11
Has thanked: 5 times
Been thanked: 46 times

Колеги сега има мъна от дъждовете ,пръскате ли ги с нещо и ако да с какво
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Prpl606 написа: 23 Май 2022, 07:23 Колеги сега има мъна от дъждовете ,пръскате ли ги с нещо и ако да с какво
Аз събирам от мои познати дървесна пепел, подчертавам ДЪРВЕСНА, да няма други боклуци горени с нея.И с пепелта ръся около дупките, да бягат охлювите, че сега излизат след дъждовете много.
psihonavta
Градинар
Градинар
Мнения: 25
Регистриран на: 29 Окт 2020, 21:27
Has thanked: 10 times
Been thanked: 17 times

FikiStoraro написа: 24 Май 2022, 14:14
Prpl606 написа: 23 Май 2022, 07:23 Колеги сега има мъна от дъждовете ,пръскате ли ги с нещо и ако да с какво
Аз събирам от мои познати дървесна пепел, подчертавам ДЪРВЕСНА, да няма други боклуци горени с нея.И с пепелта ръся около дупките, да бягат охлювите, че сега излизат след дъждовете много.
Аз ръся с гранули за голи охлюви. Обаче, не сините, а някакви от практикер приличат на перлит/ситен чакъл. Вредни ли са?
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

psihonavta написа: 25 Май 2022, 21:12
FikiStoraro написа: 24 Май 2022, 14:14
Prpl606 написа: 23 Май 2022, 07:23 Колеги сега има мъна от дъждовете ,пръскате ли ги с нещо и ако да с какво
Аз събирам от мои познати дървесна пепел, подчертавам ДЪРВЕСНА, да няма други боклуци горени с нея.И с пепелта ръся около дупките, да бягат охлювите, че сега излизат след дъждовете много.
Аз ръся с гранули за голи охлюви. Обаче, не сините, а някакви от практикер приличат на перлит/ситен чакъл. Вредни ли са?
Не съм ги ползвал, не мога да ти кажа. Пепелта за мен си е най-елементарното и ефективното и евтиното, изпробвал съм го през годините.
Аватар
GMGrower
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 8
Регистриран на: 24 Дек 2021, 15:57
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

:weed:
Прикачени файлове
Sour-Diesel-Auto-Bloom-W1
Sour-Diesel-Auto-Bloom-W1
Тревата не определя хората, хората определят тревата.
3121515
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 27 Май 2022, 15:16
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Здравейте, бих искала да попитам няколко въпроса относно отглеждането на моите бебчета.
1. Поливане с чешмяна вода, прекарана през филтрираща кана, престояла един ден или дъждовна престояла вода е по-подходящо?
2 Тези саксии Airpots 19l достатъчни ли са за целия период на отглеждане?
3 Мисля, че съм хванала някакви гадинки по растенията, ще приложа снимки, ако може да ми помогнете с някакъв съвет дали мога вече да ги третирам с нещо и какво?
IMG_20220530_132927.jpg
4 Тази година съм закъсняла с покълването и реално първите две листенца се показаха началото на май, това означава ли, че цъфтежа ще се удължи?
Благодаря от сърце предварително на всеки отзовал се!
psihonavta
Градинар
Градинар
Мнения: 25
Регистриран на: 29 Окт 2020, 21:27
Has thanked: 10 times
Been thanked: 17 times

Малко ъпдейт с моите моми. За една седмица доста са дръпнали.. даже къшчетата са станали 40см и листата са им колкото ръката ми. Един път поливани с гроу, блум и по шепичка чкч около стъблото. Авто лимончето беше топирано от някаква коза преди седмица и даже мислех, че ще загине, но уви избута и пуска две връхчета.. също показа и пестилчета. Като цяло ще имам проблем с рогатите и ще трябва да се погрижа за защитата. Нямам възможност да пренеса мрежа, но намерих един топ бодлива тел в гаража, ще забия 4 кола и ще направя една градинка 5-6кв.м. Точно ще пресявам по още 2 от тях. Поръчал съм 20тина автомата, но тях по-натам и различни експерименти.. Като цяло започнах на базик нещата и не мислех, че ще излезе нещо.. но страшно много се кефя като ги видя след няколко дена колко са пораснали и свежи :) Май повече ще ми хареса гледането от колкото пушенето :D Поздрави и усмивки!
Прикачени файлове
1a.jpg
2g.jpg
1g.jpg
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”