Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отглеждане На Открито 2022 / Outdoor Season 2022 (Обща тема)

Публикувай отговор
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3192
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7125 times
Been thanked: 4750 times

6krasko9 написа: 11 Апр 2022, 19:52 Здравейте колеги и колежки! Имам запитване дали има логика след г/д след 1.5-2 месеца да отрежа клонинги и направо на спота да им стимулирам корените и да ги посадя паралелно с другите. Ако нещо не съм пояснил както трябва, моля кажете ми!
Ако има нещо, което би ми попречило да изпълня това, също ми кажете! ⚔️⚔️
Може, би могло и по-рано да се отрежат. Може да станат малко по-дребни от майките, но пак си има време да си станат хубави храст чета. Но трябва да ги направиш с корени и тогава да ги сложиш там, в кутия и тн, докато имат хубави корени, даже в някое съдче да се пизахванат и тогава навън. Иначе ако сложиш току що вкоренени финни клонинги на директно слънце може да се сдухат. Хубаво е да ги нарежеш по-едрички също така.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3192
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7125 times
Been thanked: 4750 times

Goshkata1997 написа: 10 Апр 2022, 17:19 Ще ме извинявате за спама, но имам една дилема .. при мен го дават от сега чак до средата на юни да вали дъжд.. тук таме има по два дни дето няма да вали.. а миналата година ги изкарах и един порой ми ги уби … някой да е имал този проблем ? Пиздрави !
Изкарай ги по стабилнички и възможно по - големи. Дано да няма градушки, иначе като цяло от дъжда пролетта избухват. Но може и да ги смачка, може ако са дребни с някакви туби с дупчици, нещо временно да ги пази,помисли нещо,мрежички,парничета....
kinla
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 12
Регистриран на: 18 Фев 2020, 10:07
Has thanked: 7 times
Been thanked: 10 times

Здравейте, някои опит в пилешка тор на палети/гранули. Ще бъда благодарен за одзив и споделяне на дозиворка в дупка за наторяване и за концентрат. Питам защото до колкото чета се изпарява водата от изпражненията, което намалява обема и грамажа и може би увеличава концентрацията на веществата, което би довело до наторяване. Удобна ми е защото с 3 кг. Ще ми стигне
Алексиев_74
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Апр 2022, 11:47
Has thanked: 1 time

Здравейте! Тази година ще ми е първото отглеждане на канабис. Ще е на открито. Ще засея 10 семена! Колко гр Ще дадат според вас?
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3192
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7125 times
Been thanked: 4750 times

Хаха, е откъде да знаем, от много неща зависи🤷Гледай ги максимално добре и ще дадат максимално. Също може да пробваш първо 5 ако объркаш нещо, да има резервни. Бройката не винаги значи повече количество, понякога две хубаво отгледани могат да дадат повече. Грама а толкова варира, че на така зададен въпрос не може да се даде отговор.
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Ще използвам темата, за да предупредя всички градинари. Знам, че края на Април, началото на Май тези с по-читав разсад започват да го изкарват навън. Много от нас гледат доста далеч от домовете си и използват автомобил, за да стигнат до градините си. Не по-малко гледат и по домовете си. Пазете се! Очертават се засилени проверки от КАТ до Гергьовден и след това! Не карайте, напушени,надрусани,пили и т.н. Хазната е празна като разпран чувал и се търсят постъпления. Може да ви спрат просто ей тъй, да си попълнят норматива, затова внимавайте!
Prpl606
Градинар
Градинар
Мнения: 83
Регистриран на: 16 Юни 2021, 08:11
Has thanked: 5 times
Been thanked: 46 times

Колеги пробвал ли е някой да отглежда в големи саксий навън ?
Би ли се получило нещо ?
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Prpl606 написа: 25 Апр 2022, 07:31 Колеги пробвал ли е някой да отглежда в големи саксий навън ?
Би ли се получило нещо ?
ППЦ американците гледат в едни големи саксии по 3-4хил.л, че и повече, но и там копаят дупки. Виж няма по-хубава лампа от Слънцето, по-хубава вентилация от вятъра и по хубава саксия от земята, за кво мислиш че си играем да копаем дупки :D . По този начин подхранваш и самата почва от мястото и не се ръсиш за саксии тия големите, за които казваш не са евтини, отделно и не биеш на очи, извинявай ама саксии с коноп насред нищото :D Почвени миксове за навън дал Господ тука го има всичко обяснено по няколко пъти.
Аватар
GMGrower
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 8
Регистриран на: 24 Дек 2021, 15:57
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Sour Diesel Auto (27.04)
Трета седмица над почвата, втора навън. ❄️⛰️🌿♥️
Прикачени файлове
foto_no_exif.jpg
Тревата не определя хората, хората определят тревата.
Mukito1324
Градинар
Градинар
Мнения: 31
Регистриран на: 09 Апр 2021, 19:10
Has thanked: 1 time
Been thanked: 33 times

Мойте моми.. 30 дни след слагането им в земята добре вървят
Прикачени файлове
Screenshot_20220429_203957_com.android.gallery3d.jpg
Screenshot_20220429_203959_com.android.gallery3d.jpg
Screenshot_20220429_204003_com.android.gallery3d.jpg
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”