Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отглеждане На Открито 2022 / Outdoor Season 2022 (Обща тема)

Публикувай отговор
Семена марихуана
Gugi
Градинар
Градинар
Мнения: 196
Регистриран на: 19 Дек 2021, 19:19
Has thanked: 136 times
Been thanked: 182 times

ganjda_lsd написа: 15 Окт 2022, 14:19
grustman написа: 14 Окт 2022, 20:44
ganjda_lsd написа: 14 Окт 2022, 20:09 Здравейте ! По-лоша гадинка от тази гасеница едва ли има. В Момента тествам с нийм масло, но едва ли .... някакви идеи имате ли колеги?
Нийм , няма да подейства веднага ще трябва натрупване какви са пропорциите който прилагаш към разтварянето на маслото.
15 мл. на литър вода. Според мен правя на умрял инжекция. По скоро ми трябва химия която да влиза в в ликожите цеви и в самото растение. От дръга страна имам около 3-4 седмици максимум едва ли ще го изчистя ако ползвам такава бруталия
Когато има вредител търси нещо против него а не да се пръска просто ей така и нийма не е препорачителен в тая фаза на цъфтеж.
А това да напръскаш с химия си е живо харакири.
Аз бих пробвал РАПАКС виждал съм да работи много добре с гъсеници не точно такива но той е ства и заразлични видове.
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Пичове имаше една тема подробно как се прави палатка за сушене в гората на Ветрушка ако не се лъжа.. моля за линк.. ако температурата е около 0 докато се сушат навън проблем ли е ?
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 896
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1418 times

ganjda_lsd написа: 15 Окт 2022, 14:19
grustman написа: 14 Окт 2022, 20:44
ganjda_lsd написа: 14 Окт 2022, 20:09 Здравейте ! По-лоша гадинка от тази гасеница едва ли има. В Момента тествам с нийм масло, но едва ли .... някакви идеи имате ли колеги?
Нийм , няма да подейства веднага ще трябва натрупване какви са пропорциите който прилагаш към разтварянето на маслото.
15 мл. на литър вода. Според мен правя на умрял инжекция. По скоро ми трябва химия която да влиза в в ликожите цеви и в самото растение. От дръга страна имам около 3-4 седмици максимум едва ли ще го изчистя ако ползвам такава бруталия
Напъвай здраво с тоя разтвор. Яката химия ще трябва да се очисти 10 тина дни карантина , до колкото знам. Погледни Bacillus Thuringiensis :passg:
ganjda_lsd
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 14 Сеп 2022, 16:53
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

Gugi написа: 15 Окт 2022, 14:28
ganjda_lsd написа: 15 Окт 2022, 14:19
grustman написа: 14 Окт 2022, 20:44

Нийм , няма да подейства веднага ще трябва натрупване какви са пропорциите който прилагаш към разтварянето на маслото.
15 мл. на литър вода. Според мен правя на умрял инжекция. По скоро ми трябва химия която да влиза в в ликожите цеви и в самото растение. От дръга страна имам около 3-4 седмици максимум едва ли ще го изчистя ако ползвам такава бруталия
Когато има вредител търси нещо против него а не да се пръска просто ей така и нийма не е препорачителен в тая фаза на цъфтеж.
А това да напръскаш с химия си е живо харакири.
Аз бих пробвал РАПАКС виждал съм да работи много добре с гъсеници не точно такива но той е ства и заразлични видове.
Ползвах Рапакс 3 седмици и фаидат аот него е НИКАКВА , за това потърсих и друг вариант . Големия проблем е, че гадината е вътре, според мен се е загнездила там още през август . Ударна доза химия може и да стане, но определено споделям мението ти по въпроса и определено небих го ползвал. Постнах темата ако някой зае повече по темата да разгледаме въпроса и евентуален отговор .
Maximus666

ganjda_lsd написа: 15 Окт 2022, 20:11
Gugi написа: 15 Окт 2022, 14:28
ganjda_lsd написа: 15 Окт 2022, 14:19

15 мл. на литър вода. Според мен правя на умрял инжекция. По скоро ми трябва химия която да влиза в в ликожите цеви и в самото растение. От дръга страна имам около 3-4 седмици максимум едва ли ще го изчистя ако ползвам такава бруталия
Когато има вредител търси нещо против него а не да се пръска просто ей така и нийма не е препорачителен в тая фаза на цъфтеж.
А това да напръскаш с химия си е живо харакири.
Аз бих пробвал РАПАКС виждал съм да работи много добре с гъсеници не точно такива но той е ства и заразлични видове.
Ползвах Рапакс 3 седмици и фаидат аот него е НИКАКВА , за това потърсих и друг вариант . Големия проблем е, че гадината е вътре, според мен се е загнездила там още през август . Ударна доза химия може и да стане, но определено споделям мението ти по въпроса и определено небих го ползвал. Постнах темата ако някой зае повече по темата да разгледаме въпроса и евентуален отговор .
Здравей , намерих тука нещо но не съм сигурен дали е точно тази гъсеница
Книгата е :

What’s Wrong with My Marijuana Plant__ A Cannabis Grower’s Visual Guide to Easy Diagnosis and Organic Remedies има я в нета безплатно
тази гъсеница я видях на 214 страница
Прикачени файлове
foto_no_exif.jpg
foto_no_exif (1).jpg
foto_no_exif (2).jpg
radolini
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 19
Регистриран на: 06 Яну 2019, 18:15
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Колеги, гледам следващите дни до към събота ги дават сутрешните температури около нулата и минус 1. Притесняват ли ви, евентуални слани?
ganjda_lsd
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 14 Сеп 2022, 16:53
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

Ползвах Рапакс 3 седмици и фаидат аот него е НИКАКВА , за това потърсих и друг вариант . Големия проблем е, че гадината е вътре, според мен се е загнездила там още през август . Ударна доза химия може и да стане, но определено споделям мението ти по въпроса и определено небих го ползвал. Постнах темата ако някой зае повече по темата да разгледаме въпроса и евентуален отговор .
[/quote]

Здравей , намерих тука нещо но не съм сигурен дали е точно тази гъсеница
Книгата е :

What’s Wrong with My Marijuana Plant__ A Cannabis Grower’s Visual Guide to Easy Diagnosis and Organic Remedies има я в нета безплатно
тази гъсеница я видях на 214 страница
[/quote]

Да точно ! Благодаря !
В 420magazine форума ми казаха да пръскам със севин прах (sevin dust) , обаче добавиха пичовете, че след бране трябва да се измият и изушат на вентилатор до исъхване на водата не на разтението , след това си го обработваш както можеш и знаеш .
ganjda_lsd
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 14 Сеп 2022, 16:53
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

radolini написа: 16 Окт 2022, 17:23 Колеги, гледам следващите дни до към събота ги дават сутрешните температури около нулата и минус 1. Притесняват ли ви, евентуални слани?
Няма им нищо пич ! Аз лично съм държал до първи сняг, тук играта е ако е минус 1-2-3 да не продължава 24 часа и да няма замръзване по самото стебло ,
Аз лично ги държа до 1-2 слани ама яки слани, за да узреят и да станат лилави,


Това е мое мнениеи неможе да се приема на ниво експерт. Винаги правете собствено проучване !
Gugi
Градинар
Градинар
Мнения: 196
Регистриран на: 19 Дек 2021, 19:19
Has thanked: 136 times
Been thanked: 182 times

ganjda_lsd написа: 17 Окт 2022, 12:31 Ползвах Рапакс 3 седмици и фаидат аот него е НИКАКВА , за това потърсих и друг вариант . Големия проблем е, че гадината е вътре, според мен се е загнездила там още през август . Ударна доза химия може и да стане, но определено споделям мението ти по въпроса и определено небих го ползвал. Постнах темата ако някой зае повече по темата да разгледаме въпроса и евентуален отговор .
Здравей , намерих тука нещо но не съм сигурен дали е точно тази гъсеница
Книгата е :

What’s Wrong with My Marijuana Plant__ A Cannabis Grower’s Visual Guide to Easy Diagnosis and Organic Remedies има я в нета безплатно
тази гъсеница я видях на 214 страница
[/quote]

Да точно ! Благодаря !
В 420magazine форума ми казаха да пръскам със севин прах (sevin dust) , обаче добавиха пичовете, че след бране трябва да се измият и изушат на вентилатор до исъхване на водата не на разтението , след това си го обработваш както можеш и знаеш .
[/quote]

Колега трябва да знаеш ,че борбата със всеки един вредител в напреднал стадий е доста по-трудна .
Превенция му е майката ,трябва да изпревариш нещата а този sevin dust не бих го напраъскал на лепкавите глави на канабиса пише че избива над 150 вида насекоми ама как точно не разбрах и като цяло разберете ,че при аутдора винаги има загуби и майката природа си взима нейното .
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

ganjda_lsd написа: 17 Окт 2022, 12:34
radolini написа: 16 Окт 2022, 17:23 Колеги, гледам следващите дни до към събота ги дават сутрешните температури около нулата и минус 1. Притесняват ли ви, евентуални слани?
Няма им нищо пич ! Аз лично съм държал до първи сняг, тук играта е ако е минус 1-2-3 да не продължава 24 часа и да няма замръзване по самото стебло ,
Аз лично ги държа до 1-2 слани ама яки слани, за да узреят и да станат лилави,


Това е мое мнениеи неможе да се приема на ниво експерт. Винаги правете собствено проучване !
Снега по не е опасен от сланата! Неговата температура е -1, -2 до малко под 0. Все пак той пази и житото от студа. Сланата зависи колко е силна, може да не направи поразии, а може да не остане нито 1 листо на растението.
Конопа е много издръжливо растение. Имал съм година, която изядоха изключително много студ. Температурите падаха до -7 градуса, целите растения бяха заскрежени и сланата падаше от тях, чак след 10 сутринта. От 3 сорта, два нямаха проблем, обаче 3-тия го изхвърлих на 90%
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”