Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отглеждане На Открито 2022 / Outdoor Season 2022 (Обща тема)

Публикувай отговор
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3192
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7124 times
Been thanked: 4750 times

Засега аз поне бих го оставила да запълни тази кофичка(не знам от кои размери ти е, те са различни) и после в някаква саксия 5 литра примерно. Нека засега да е подвижно и да може да се мести и коригира нещо ако трябва. После като стане стабилно можеш да го сложиш в земята, но имай предвид,често до есента става огромен храст, може да ти заеме голяма част от парника! 🙂Според мен дръж го в саксия по-дълго за да стане подходящ размер.
Outdoor
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 8
Регистриран на: 27 Мар 2022, 23:34
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Здравейте приятелчета скоро писах че ще започвам с голям аутдор е след като осъществих контакт с няколко човека и изчетох много от темите тук решихме че няма да са 40 броя а 10+3( подарък) защото 40 си е мега много за двама души и така сайта за семената е villabafo сорта е gorilla Zkittlez на Barney's Farm обмислям за наторяване да използвам пълната гама торове на Canna Bio които са 4 на брой и също така почва на същата марка като обмислям да е нещо качествено и да се вложат колкото пари са нужни към почвата ще добавя също ситни камъчета и част от почвата която изкарах от дупките ще се радвам ако също така ми кажете по колко ml oт продуктите трябва да се слага на корен след 20 ти 25 ти ден и как се редуват
Prpl606
Градинар
Градинар
Мнения: 83
Регистриран на: 16 Юни 2021, 08:11
Has thanked: 5 times
Been thanked: 46 times

Кога мислите да ги засадите навън
Outdoor
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 8
Регистриран на: 27 Мар 2022, 23:34
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Те от самото начало ще са навън първо в саксия после в почвата и всяка китка ще има 4 колчета загърнати в стреч фолио да им пари завет и да се получава парников ефект след това както казах по-горе към 20ти ден ще се преместят от саксиите в почвата може и по-рано ако дръпнат бързо
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Привет, днес ходих в гората която е широколистна. Избрах слънчево място до една рекичка. Изкопах дупки по 50 л слагайки пръста в чувала, умешах вътре с доломит и пак в дупката. Има следи от глиган голям.. мисля да си взема газов пистолет … чакам да по отминат бурите и ще пресаждам. Сорта е Ева Монстер. Поздрави и успешен сезон ! :signw: :weed5:
Gugi
Градинар
Градинар
Мнения: 196
Регистриран на: 19 Дек 2021, 19:19
Has thanked: 136 times
Been thanked: 182 times

Goshkata1997 написа: 09 Апр 2022, 20:56 Привет, днес ходих в гората която е широколистна. Избрах слънчево място до една рекичка. Изкопах дупки по 50 л слагайки пръста в чувала, умешах вътре с доломит и пак в дупката. Има следи от глиган голям.. мисля да си взема газов пистолет … чакам да по отминат бурите и ще пресаждам. Сорта е Ева Монстер. Поздрави и успешен сезон ! :signw: :weed5:
Така както си го иписал , бих казал че на 100 % ще ти намерят градината !
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Здравей Гуги, отгоре съм сложил хубаво слама, не се личи. Поздрави !
Gugi
Градинар
Градинар
Мнения: 196
Регистриран на: 19 Дек 2021, 19:19
Has thanked: 136 times
Been thanked: 182 times

Goshkata1997 написа: 10 Апр 2022, 14:23 Здравей Гуги, отгоре съм сложил хубаво слама, не се личи. Поздрави !
Браво , добре си направил .
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Ще ме извинявате за спама, но имам една дилема .. при мен го дават от сега чак до средата на юни да вали дъжд.. тук таме има по два дни дето няма да вали.. а миналата година ги изкарах и един порой ми ги уби … някой да е имал този проблем ? Пиздрави !
6krasko9
Градинар
Градинар
Мнения: 57
Регистриран на: 09 Яну 2020, 19:12
Has thanked: 12 times
Been thanked: 33 times

Здравейте колеги и колежки! Имам запитване дали има логика след г/д след 1.5-2 месеца да отрежа клонинги и направо на спота да им стимулирам корените и да ги посадя паралелно с другите. Ако нещо не съм пояснил както трябва, моля кажете ми!
Ако има нещо, което би ми попречило да изпълня това, също ми кажете! ⚔️⚔️
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”