Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отглеждане На Открито 2022 / Outdoor Season 2022 (Обща тема)

Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Темата ще е обща за всички любители на външното отглеждане. Може да споделяте снимки, въпроси и мнения свързани с външните ви растения през новата 2022 година.

Изчистихте ли градините си? Подготвихте ли ги за новият сезон?

Тази година умишлено съм решил да отглеждам основно растения от семка. Клониги ако има ще са между другото. Да, при клонингите знаеш какво отглеждаш със сигурност, но имат по-слаб корен и са една идея по-кекави от растенията от семка.
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

Искам да отбележа че аз приключих с външното отглеждане за известно време. Повечето тук знаят че загубихме цялата реколта от сезон 2021, но и да не бяхме я загубили пак нямаше да продължим с такава голяма градина. Пазара при мен се срина нацяло и е по-евтино да си купя колкото искам на по-ниска цена отколкото да си я отгледам.
Ще ви дам пример от 2021 пробно да видя какво са отгледали мой познати ми давах по 1lbs подарък.

Относно самите цени защото знам че ви е любопитно 1lbs ( 456g) отлично отгледана трева отвън дори доста по-органична от това което ние отглеждахме,защото тяхната вода е по-хубава и не трябва да добавят рН down е $200-400.

Само ще отбележа че тези цени не са нови за моята местност, но бяха за изключителни ниско качество, а сега е за най-високото качество outdoor.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Vvv
Градинар
Градинар
Мнения: 38
Регистриран на: 12 Фев 2021, 09:55
Has thanked: 32 times
Been thanked: 16 times

Тази година за първи път ще пробвам капково поливане и нямам търпение. Искам да попитам по опитните от мен. GK Kalong Grow Organic на тези торове се спрях от началото до края. Ще се радвам да чуя мнение дали си заслужава парите който ще се вложат.
kinla3
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 5
Регистриран на: 16 Окт 2021, 22:30
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Привет банда, тази година ще е първия ми проект от 2016 насам. За сега това съм намислил;
Място: 800 м. Н.м. , Югозападно изложение близо до река , оппредина гора преди години, сега доминират бодливи храсти и дребни акации. Няма шипки и гъби , които биха привлекли берачи нито ловци. Стил на отглеждане партизанско, с посещение веднъж в седмицата за поливане. 6 Фотопериодни в дупки по около 80 литра и 3 автоматика в дупки по около 30 литра,(не съм избрал сортове) от горе камъни и сено. Полагане на семките 10 Май, направо на мястото след покълване под парници от шишета от минерална вода. Сушене на самото място под навес от зелено платнище тип вилен покрив, (2012-2016 ползвах изоставени къщи сега окупирани от овчари ) Съхранение още го мисля къде, живея с човек, който е твърде против и за това трябва да съм дискретен дори у дома.
Почва около 600 литра;
20 ВЕРМИКУЛИТ
Зеолит (тор).
100 л. перлит
280 л. торфен микс (от супер маркетите)
100 л. ЧКЧ
100 л. тор
30 л. пясък
Около 20% местна почва в микса за да не се стресират корените като излязат от дупките.
Тераует 1 кг (супени лъжици на дъното разпределен в дупките)
Почвата ще я подготвя март месец , като ще сипя Байкал и меласа за бактерии (Исках RootBetter и K+AMINO но доставката е към 20 евро, за доставка ми е много)

Торове всичко домашно освен батгуаното, чай от коприва, рибна емулсия, малко птиче, чай от млади върбови клонки.

Предпазни средства:
Микробтима, вениш охлюви, Нимазал.
Vvv
Градинар
Градинар
Мнения: 38
Регистриран на: 12 Фев 2021, 09:55
Has thanked: 32 times
Been thanked: 16 times

kinla3 написа: 25 Яну 2022, 10:50 Привет банда, тази година ще е първия ми проект от 2016 насам. За сега това съм намислил;
Място: 800 м. Н.м. , Югозападно изложение близо до река , оппредина гора преди години, сега доминират бодливи храсти и дребни акации. Няма шипки и гъби , които биха привлекли берачи нито ловци. Стил на отглеждане партизанско, с посещение веднъж в седмицата за поливане. 6 Фотопериодни в дупки по около 80 литра и 3 автоматика в дупки по около 30 литра,(не съм избрал сортове) от горе камъни и сено. Полагане на семките 10 Май, направо на мястото след покълване под парници от шишета от минерална вода. Сушене на самото място под навес от зелено платнище тип вилен покрив, (2012-2016 ползвах изоставени къщи сега окупирани от овчари ) Съхранение още го мисля къде, живея с човек, който е твърде против и за това трябва да съм дискретен дори у дома.
Почва около 600 литра;
20 ВЕРМИКУЛИТ
Зеолит (тор).
100 л. перлит
280 л. торфен микс (от супер маркетите)
100 л. ЧКЧ
100 л. тор
30 л. пясък
Около 20% местна почва в микса за да не се стресират корените като излязат от дупките.
Тераует 1 кг (супени лъжици на дъното разпределен в дупките)
Почвата ще я подготвя март месец , като ще сипя Байкал и меласа за бактерии (Исках RootBetter и K+AMINO но доставката е към 20 евро, за доставка ми е много)

Торове всичко домашно освен батгуаното, чай от коприва, рибна емулсия, малко птиче, чай от млади върбови клонки.

Предпазни средства:
Микробтима, вениш охлюви, Нимазал.
По добре си пусни семките по рано и направо на вън има голям риск да се прецакат.. Ако нямаш лампа поне зад някой прозорец. Успех
kinla
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 12
Регистриран на: 18 Фев 2020, 10:07
Has thanked: 7 times
Been thanked: 10 times

Vvv написа: 29 Яну 2022, 07:50
kinla3 написа: 25 Яну 2022, 10:50 Привет банда, тази година ще е първия ми проект от 2016 насам. За сега това съм намислил;
Място: 800 м. Н.м. , Югозападно изложение близо до река , оппредина гора преди години, сега доминират бодливи храсти и дребни акации. Няма шипки и гъби , които биха привлекли берачи нито ловци. Стил на отглеждане партизанско, с посещение веднъж в седмицата за поливане. 6 Фотопериодни в дупки по около 80 литра и 3 автоматика в дупки по около 30 литра,(не съм избрал сортове) от горе камъни и сено. Полагане на семките 10 Май, направо на мястото след покълване под парници от шишета от минерална вода. Сушене на самото място под навес от зелено платнище тип вилен покрив, (2012-2016 ползвах изоставени къщи сега окупирани от овчари ) Съхранение още го мисля къде, живея с човек, който е твърде против и за това трябва да съм дискретен дори у дома.
Почва около 600 литра;
20 ВЕРМИКУЛИТ
Зеолит (тор).
100 л. перлит
280 л. торфен микс (от супер маркетите)
100 л. ЧКЧ
100 л. тор
30 л. пясък
Около 20% местна почва в микса за да не се стресират корените като излязат от дупките.
Тераует 1 кг (супени лъжици на дъното разпределен в дупките)
Почвата ще я подготвя март месец , като ще сипя Байкал и меласа за бактерии (Исках RootBetter и K+AMINO но доставката е към 20 евро, за доставка ми е много)

Торове всичко домашно освен батгуаното, чай от коприва, рибна емулсия, малко птиче, чай от млади върбови клонки.

Предпазни средства:
Микробтима, вениш охлюви, Нимазал.
По добре си пусни семките по рано и направо на вън има голям риск да се прецакат.. Ако нямаш лампа поне зад някой прозорец. Успех
Лампи нямам, под прозорец все още не съм сигурен дали ще мога. Но риска е част от партизанското :) надявам се да имам късмет
Outgrow
Мнения: 1
Регистриран на: 01 Мар 2022, 23:50

Здравейте, някой може ли да изкаже мнение за Think Big dutchpassion?
Danko5
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Фев 2022, 15:48
Has thanked: 1 time

Здр Момчета И Момичета За Първии път искам да Отглеждам На открито Аууто и Ферменизирани Мисля На 4 5 Април Да Ги Засея в 1л Сакси за Расад Фермензето...А Ауто в 7л Сакси директно в почвата ще ги Отглеждам в Малка Оранжерия ккоято е 120см В. 150см Ш. 4м Д ...и На 6 7 Май Да Изкарам Фермензираните И Да Ги Сложа В Почва Навън..А Ауто и Вътре в оранжерията ...Ако Става както си мисля Кажете ми каква почва и Какви Торове ми Трябват?? Благодаря предварително
4greenworld
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 9
Регистриран на: 12 Мар 2022, 20:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Здравейте пожелавам на всички високи добиви и добър сезон. Миналия сезон беше много добър за мен натрупах опит и извадих много добра реколта външно Peyote. Този сезон мисля да пусна разсада другата седмица 1 месец по рано сравнение с миналата година за да имат по дълъг вегетативен период и да се развият по добре и да дават по висок добив. Поне аз така съм си решил че ще стане. Единственото с което съм торил е Байкал и когато дойде време за цъфтеж почнах bio top max + bio bloom останах много доволен от качество мириз всичко и имаше малко семки. Мисля да повторя и се надявам на още по добри резултати. Единственото което ме притеснява е мириза по време на цъфтежа. Миналия сезон усетих миризмата от доста голямо разстояние. Мястото където е градината е трудно забележимо, но се моля да няма някой компетентен който да усети миризмата. Има ли някакво цвете или нещо, което можем да засадим и да неотрализира миризмата или нещо такова. Ще се радвам ако има някакво решение за този проблем.
Това ми е нов профил понеже съм забравил паролата на стария.
kinla
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 12
Регистриран на: 18 Фев 2020, 10:07
Has thanked: 7 times
Been thanked: 10 times

Подготвих мястото, начина ми на отглеждане сине old school партизанско с ходене веднъж в седмицата. Разсада ще е на мястото в малък парник,тъй като нямам възможност за такива дейности вкъщи., ще го пусна в началото на май. Почвата е ; ЧКЧ, Оборска Тор, Торф, Перлит, пясък със супер ситна фракция камъчета-зърна, 10% в микса от местната почва, 10% най-горен слой от дъбова гора и тераует. Отгоре на дупките камъни и суха трева, обработена с Байкал. Добавки и торове; Микробтима протект, рибна емулсия, кокоше (може би) чай от кравешка тор, чай от коприва, чай от млади върбови клонки. Бат гуано (единствения купен тор). 6 фотопериодни е 70 литра дупки 3*Biscotti Mintz и 3*Mimosa x Orange Punch + 6 автоматика в 20 литрови дупки защото са ми подарък. Ходене веднъж в седмицата на мястото , южно изложение 800 м. В планина.
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”