Отглеждане На Открито 2022 / Outdoor Season 2022 (Обща тема)

Публикувай отговор
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3210
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7148 times
Been thanked: 4763 times

Vvv написа: 22 Мар 2022, 17:49
Inna написа: 22 Мар 2022, 16:57
Vvv написа: 22 Мар 2022, 10:22 Blowjib само немога да разбера какви са тези неща който пишете. Единия щял да спи при тях другия пък поливал един път в седмицата. Първо няма как да спиш и да живееш там защото искаш не искаш ще превлечеш внимание и тогава ще си кажеш ей да си бях останал на работа. Другото един път в седмицата поливане от скромния ми опит през годините и съветите който са ми давали и хора тук и приятели които гледат е че това разтения не иска само слънце и добавки а иска и вода и то много вода. Пример миналата година мой познат полива един път в седмицата дренаж чували в дупките и накрая от 10 искара два буркана и 3 малко по големи глави. Аз си ги полива през ден и беше wow ефекта имах разтебие сатива сигорно към 4 метра така че ако ще правите нещо правете го с любов и мисъл. Успех надявам се да не съм наранил някой с думите си успех.
Аз мисля,че е пределно ясно на всеки,че искат доста вода по-често,поне през лятото.Това не сме го правили защото смятаме,че веднъж им стига и не знаем,че им трябва вода,а просто по принуда,защото човек не може по 5 пъти през седмицата да влачи шишета,а пък му се ще нещо да сложи напролет все пак.За да отгледаме въобще нещо си...Ако мислиш че не ми е било гадно,че 10 дни подред 40 градуса,а аз нямам възможност и знам как ще ги заваря на парцали увиснали.Все пак обаче съм мислила как да направя,че да издържат по дълго без мен.Но е трудно и неблагодарно да гледаш горила някъде си.Затова и съм се отказала от горивата.Но на горила 10 броя трудно се поливат задоволително,приятеля ти да беше сложил 3,пък да им сипва водата на 10те повече щеше да стане......
Аз казах моето мнение и аз какво съм забелязал от моята работа. И като цяло си позволих да пиша защото идеята да се спи там ми се стори невероятна глупост. Мир братя и сестри живота е прекрасен успех на всички през новата година
Да, за спането е странно. Ако беше легално просто на собствен имот да, но това.... 🤷
Yogotti
Градинар
Градинар
Мнения: 25
Регистриран на: 21 Фев 2021, 13:16
Has thanked: 2 times
Been thanked: 12 times

Здравейте,тази година се оказа че ще съм сам в отглеждането.Намерих супер местенце,което е много дискретно и има вода на непосредствена близост.Мисля за сложа 5 Glookies na Barney Farms,3 Ghost of NyC Humboldt.
Имам само един проблем и моля за съвет,мястото е цялото в трънаци трябва да го изчистя някой може ли да даде рационална идея за пръскало с нещо или ще е хамалската с мотика и трион
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3210
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7148 times
Been thanked: 4763 times

Yogotti написа: 29 Мар 2022, 15:54 Здравейте,тази година се оказа че ще съм сам в отглеждането.Намерих супер местенце,което е много дискретно и има вода на непосредствена близост.Мисля за сложа 5 Glookies na Barney Farms,3 Ghost of NyC Humboldt.
Имам само един проблем и моля за съвет,мястото е цялото в трънаци трябва да го изчистя някой може ли да даде рационална идея за пръскало с нещо или ще е хамалската с мотика и трион
Не, първо, че не може в чуждо място да пръскаш с каква да е отрова, но и няма да стане така, трябва да се разкопае и да се пидготви, да се махнат корени, да се натори и обработи преди да се носят цветята. Хубаво е още от преди април да се направи това. Ако има вода в непосредствена близост внимавай и друг да не я знае, също може да има диви животни, да имаш предвид.
Yogotti
Градинар
Градинар
Мнения: 25
Регистриран на: 21 Фев 2021, 13:16
Has thanked: 2 times
Been thanked: 12 times

Няма диви животни,защото няма как да проникнат там,другото което е почвата ще е микс в изкопани дупки.други ако го знаят щях да забележа при наблюденията ми и мястото не е собственост на никой не е двор или изоставена къща
Outdoor
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 8
Регистриран на: 27 Мар 2022, 23:34
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Здравейте приятелчета тази година за пръв път ще сея и ме интересуват някой тънкости ще се радвам някое маняче да се отзове и да ми помогне приготвил съм 40 феминизирани семена от seedsmafia и 17 от тях са автомат та въпросите ми са долу горе през кой период се сеят и обмислям почвата в чашите да е от агроаптека ще се радвам да ме посъветвате за марки и съотношение на всички нужни компоненти за почва през първите 3 месеца
Outdoor
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 8
Регистриран на: 27 Мар 2022, 23:34
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Morfius Братленце казвам ти много четох ама много и цялата тая информация много ме обърка едни пишат април да се сеят други викат май и затова потърсих съвет от вас пък относно въпроса ти брат вземам 40 семена защото ми излизат някъде към 300 кинта общо и съм с още един човек постоянно ще се грижим за тях ще се ходи всеки ден кат с две думи дет се вика няма кой кво да каже щото ние сме сами тука други наблизо няма и не се притесняваме дали някой ще ни види щото няма кой и реших да са 40 семки горе долу от тва което пише в сайта за грамаж излизат към 14 кила а пазара ни чака
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3210
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7148 times
Been thanked: 4763 times

Outdoor написа: 31 Мар 2022, 10:13 Morfius Братленце казвам ти много четох ама много и цялата тая информация много ме обърка едни пишат април да се сеят други викат май и затова потърсих съвет от вас пък относно въпроса ти брат вземам 40 семена защото ми излизат някъде към 300 кинта общо и съм с още един човек постоянно ще се грижим за тях ще се ходи всеки ден кат с две думи дет се вика няма кой кво да каже щото ние сме сами тука други наблизо няма и не се притесняваме дали някой ще ни види щото няма кой и реших да са 40 семки горе долу от тва което пише в сайта за грамаж излизат към 14 кила а пазара ни чака
Фотопериодните семки се сеят сега или през април, а аутотата малко по-късно. Фотопериодните в кофички от кисело мляко докато ги запълнят и пораснат в мека, рохкава торфена почва, леко навлажнена. Аутотата в големи съдове и по бързо се слагат навън, иначе цъфват малки и дават много малко ако се държат на тясно. Подгответе си бързо мястото(това се прави по раничко, както и се разглеждат основните работи преди сезона) , например големи дупки с торф и ако имате на разположение оборски тор или други сухи,малко пилешки, които се смесват в почвата добавяте към торфа, може да се добави част от местната почва ако е хубава и рохкава. Толкова може да се каже в един пост. Затова колегата е казал правилно да поразгледате сами от по рано, защото така е трудно всичко да се напише. И стига с тези пазари и подобни, тук сме градинари, а не дилъри! Спестявайте ги тези неща. 14, кила ще ви е трудно да изкарате, но гледайте да са свежи, за да ви дадат повече.... И се пазете, защото това нещо е незаконно! Предупреждавам за продажбите и изказванията още веднъж!
Myer5
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Апр 2022, 11:24

Здравейте, мога ли да сложа от сега едно растение в парника при доматите ?
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3210
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7148 times
Been thanked: 4763 times

Myer5 написа: 01 Апр 2022, 11:25 Здравейте, мога ли да сложа от сега едно растение в парника при доматите ?
Да, защо не. 🤷Сложи го в кофичка като за начало, като разсад.
Myer5
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Апр 2022, 11:24

Inna написа: 01 Апр 2022, 11:27
Myer5 написа: 01 Апр 2022, 11:25 Здравейте, мога ли да сложа от сега едно растение в парника при доматите ?
Да, защо не. 🤷Сложи го в кофичка като за начало, като разсад.
Аз го засях в тея картонените кофички от Лидл, които директно могат да се засеят в почвата. Показа се доста бързо, сега ако го сложа в почвата, проблем ли ще е, показа вече втори чифт листенца, но е много бебе още?
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”