Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отглеждане На Закрито 2022 / Indoor Season 2022 (Обща тема)

Заключено
Семена марихуана
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

slacktosh написа: 22 Юни 2022, 21:26 Здравейте
Какви температури поддържате в момента про мен е в порядък 24-26 тъмно и 27.5 - 30 светло и дали ще в шок за цветята че стига до 30 автоматици са Bubblegum & AK47
Няма да е шок, но е възможно да им влияе негативно.
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

61 ден
Още 5-10 дни 🤔 Изпуснах жегата за около седмица и мисля че си има foxtails, едва ли е от гена, ако съдя по това, че е клонинг, а майката нямаше такива :)
foto_no_exif.jpg
SteemTosh
Градинар
Градинар
Мнения: 49
Регистриран на: 15 Май 2022, 00:24
Has thanked: 15 times
Been thanked: 22 times

Пак съм аз ден 17ти от покълването

Изглеждат ми добре по-голямото е бъбългъм ауто малкото ак47 лампа Аполо 4 На 55см бокс амбиент 80х80х180 саксии 11л. Поливани с рутбастик атами
Т 28.2• светло 66% влажност и Т 25• тъмно и 73% влажност

Малки ми се виждат не са издължени макар че макс дават около 50-70см и като цяло не е минало много време 70 дни цикъл на живот

Моля за съвети почвам ги нутриент Блум гроу микро по 1мл. На 1 л.
Последните 3 седмици лумбастик атами имам и биг бъдс на нутриен като цъфнат ще почна с него преди атами
Прикачени файлове
foto_no_exif 2.jpg
foto_no_exif 4.jpg
foto_no_exif 5.jpg
foto_no_exif 7.jpg
foto_no_exif 9.jpg
foto_no_exif 10.jpg
foto_no_exif 11.jpg
foto_no_exif 12.jpg
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

И Бялата Вдовица върви към своя край. Яде магнезий като луда, но пък се понаду добре.. Днес дадох храна и се чудя да й давам ли още другия път или да сипя направо една финална обилна вода (не че има много за отмиване), да я оставя да си изсъхне и направо да вадя сабята :) Честно казано даже не ми се следят трихоми този път и май ще я режа по усет :D
ww.jpg
ww2.jpg
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

iKAR написа: 25 Юни 2022, 01:55 61 ден
Още 5-10 дни 🤔 Изпуснах жегата за около седмица и мисля че си има foxtails, едва ли е от гена, ако съдя по това, че е клонинг, а майката нямаше такива :)
foto_no_exif.jpg
Няма foxtails на тази снимка.

Много добре изглежда, също и на последния ти post White Widow изглежда отлично.

Вече имаш опит лупата е само да провериш дали са там където ги харесваш.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

slacktosh написа: 27 Юни 2022, 18:24 Пак съм аз ден 17ти от покълването

Изглеждат ми добре по-голямото е бъбългъм ауто малкото ак47 лампа Аполо 4 На 55см бокс амбиент 80х80х180 саксии 11л. Поливани с рутбастик атами
Т 28.2• светло 66% влажност и Т 25• тъмно и 73% влажност

Малки ми се виждат не са издължени макар че макс дават около 50-70см и като цяло не е минало много време 70 дни цикъл на живот

Моля за съвети почвам ги нутриент Блум гроу микро по 1мл. На 1 л.
Последните 3 седмици лумбастик атами имам и биг бъдс на нутриен като цъфнат ще почна с него преди атами
На мен ми изглеждат нормални за Autos.
Ако искаш малки растения - има начини като може да rазгледаш MasteBlaster и Ikar.
Вземи си photoperiod семена следващия път.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Ден 29 от поникване и ден 8 от изнасяне на балкона. Очаквах да се издължат, но не и чак толкова. Сега страшно много съжалявам, че не топирах, ама нека във форума има един нагледен пример какво става ако не топираме растранията си. :D Съвсем не съобразих, че изнасяне на терасата след слънцестоенето далеч не означава начало на цъфтеж, така че не знам колко ще продължат да растат тези приятели. Вече два пъти торя с Grow + Bloom на Biobizz.
foto_no_exif (5).jpg
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Седя нагърмян и си мисля..
защо не ги топираш сега.. някъде по-високо и може да имат време да се възстановят.. и изведнъж 💥 ми те май са в предцъфтежен стреч .. ти реално по какво съдиш, че не цъфтят.. щото аз на миналия грол ги чаках май 20 дни да покажат първите пистили и имах доста повече стреч отколкото клонингите сега от същите растения, които цъфнаха много по-бързо и с много по-малко стреч.. основната разлика им беше във времето за вегетация и явно въпреки force-ването на режима им трябва време да достигнат до някакво генетично ниво на зрялост, за да цъфнат нормално бързо. Точно както можеш да пуснеш фото-семка на 12/12 и тя няма да цъфне нито на първата нито на втората двойка листа.. Та си мисля, Бластъре, дали тия 21 дни преди да им намалиш светлината с изнасянето навънка да са им били малко и сега да се опитват да цъфнат, но да им трябва повече време. В крайна сметка що не ги опънеш с по едно въже ЛСТ стил въдица, поне в името на stealth-а :)
Gugi
Градинар
Градинар
Мнения: 196
Регистриран на: 19 Дек 2021, 19:19
Has thanked: 136 times
Been thanked: 182 times

MasterBlaster написа: 28 Юни 2022, 22:20 Ден 29 от поникване и ден 8 от изнасяне на балкона. Очаквах да се издължат, но не и чак толкова. Сега страшно много съжалявам, че не топирах, ама нека във форума има един нагледен пример какво става ако не топираме растранията си. :D Съвсем не съобразих, че изнасяне на терасата след слънцестоенето далеч не означава начало на цъфтеж, така че не знам колко ще продължат да растат тези приятели. Вече два пъти торя с Grow + Bloom на Biobizz.
foto_no_exif (5).jpg
И сега имаш време да топираш , може да цъфнат и към 15-20 август :D
Виждал съм колеги , които ги пускат 12/12 за да започне цъфтежа и после ги изкарват на вън , да си доцъфтят.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

MasterBlaster написа: 28 Юни 2022, 22:20 Ден 29 от поникване и ден 8 от изнасяне на балкона. Очаквах да се издължат, но не и чак толкова. Сега страшно много съжалявам, че не топирах, ама нека във форума има един нагледен пример какво става ако не топираме растранията си. :D Съвсем не съобразих, че изнасяне на терасата след слънцестоенето далеч не означава начало на цъфтеж, така че не знам колко ще продължат да растат тези приятели. Вече два пъти торя с Grow + Bloom на Biobizz.
foto_no_exif (5).jpg
Аз бих ги топирала, има време докато цъфнат.Нищо няма да загубят....🤷Даже ще ги отрежа доста надолу ако съм аз. Но ако се прави да е овреме, преди да навлязат в цъфтежа. За опита може да направиш така само с едното, отрежи го докъдето ти харесва формата, дори две, три междувъзлия да е надолу. Те наваксват. Е, има един момент, като пуснат четите, когато вече не е желателно.
Заключено

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”