Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отглеждане На Закрито 2022 / Indoor Season 2022 (Обща тема)

Заключено
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3202
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7134 times
Been thanked: 4756 times

Фаст изи скънк,от някаква прохождаща компания бонус семки. Но миризмата им е уникална, просто едва ли не не съм усещала подобна при марихуана, някаква лавандулова, на виолетки, нещо лилаво и супер приятно, сладко ми навява.... Не мога да ги описвам тези неща, но определено сорта не е лош, навън не го бях виждала така сравнително добре отгледан. Но вече почна да пуска банани, държах го до сега, но прецених, че може да се отреже вече, така и така по хубаво няма да стане.....
Режа ги на глави(някой ако се чуди защо така) , защото ги суша в кашони по закрити, за да не се цапат, понеже нямам къде да ги окача цели за два, три дни. Иначе така не е съвсем препоръчително, но тук е прашно и тн и ако ги закача по скоро да се изцапат.
Прикачени файлове
20220430_210420.jpg
20220430_210240.jpg
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1443 times
Been thanked: 832 times

Inna написа: 30 Апр 2022, 21:14 Фаст изи скънк,от някаква прохождаща компания бонус семки. Но миризмата им е уникална, просто едва ли не не съм усещала подобна при марихуана, някаква лавандулова, на виолетки, нещо лилаво и супер приятно, сладко ми навява.... Не мога да ги описвам тези неща, но определено сорта не е лош, навън не го бях виждала така сравнително добре отгледан. Но вече почна да пуска банани, държах го до сега, но прецених, че може да се отреже вече, така и така по хубаво няма да стане.....
Режа ги на глави(някой ако се чуди защо така) , защото ги суша в кашони по закрити, за да не се цапат, понеже нямам къде да ги окача цели за два, три дни. Иначе така не е съвсем препоръчително, но тук е прашно и тн и ако ги закача по скоро да се изцапат.
Каке,много добре изглеждат!ако имаш нужда от помощ за махането на листенцата ИДВАМ!!! :shock: :roll:
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3202
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7134 times
Been thanked: 4756 times

BuTaMuH написа: 30 Апр 2022, 22:49
Inna написа: 30 Апр 2022, 21:14 Фаст изи скънк,от някаква прохождаща компания бонус семки. Но миризмата им е уникална, просто едва ли не не съм усещала подобна при марихуана, някаква лавандулова, на виолетки, нещо лилаво и супер приятно, сладко ми навява.... Не мога да ги описвам тези неща, но определено сорта не е лош, навън не го бях виждала така сравнително добре отгледан. Но вече почна да пуска банани, държах го до сега, но прецених, че може да се отреже вече, така и така по хубаво няма да стане.....
Режа ги на глави(някой ако се чуди защо така) , защото ги суша в кашони по закрити, за да не се цапат, понеже нямам къде да ги окача цели за два, три дни. Иначе така не е съвсем препоръчително, но тук е прашно и тн и ако ги закача по скоро да се изцапат.
Каке,много добре изглеждат!ако имаш нужда от помощ за махането на листенцата ИДВАМ!!! :shock: :roll:
Да ти кажа не е толкова много, че да имам нужда от помощ (за съжаление) 😆🤭 Но са много хубави, да, и аз си им се наслаждавам, особено този аромат, седя и си ги ровя и вейпвам от тези от предишните снимки. 👌💋Ще им махна големите и така с листенца ги оставям.
MixedGreens
Градинар
Градинар
Мнения: 254
Регистриран на: 12 Дек 2020, 17:26
Has thanked: 491 times
Been thanked: 235 times

До края на месеца и режа, последните 2 седмици само на водичка ще е.

:weed:
сладурана-min.jpg
(^!^)-min.jpg
closeUp-min.jpg
Biscotti mintz by Barney's farm, complete organic for medical purposes.
NewHobby
Градинар
Градинар
Мнения: 26
Регистриран на: 23 Сеп 2021, 21:33
Has thanked: 33 times
Been thanked: 14 times

Здравейте,
много се извинявам, че ще задам въпроса тук, но от доста години не съм ползвал форуми, и явно нещо бъркам. Ще се радвам да разбера какво.

С голямо удоволствие следя форума от поне година. Имам дотук две реколти изгледани, първата абс. аматьорски, втората беше миналото лято с едни автоматици и ЛЕД лампа.
Сега, когато вече наистина се ентусиазирах и пуснах тема относно бъдещ/започващ дневник, с доста питания, следих няколко дни за отговор, за съжаление без, и днес влизам да проверя и гледам, че темата, която писах доста време я няма/е изтрита.
Нямам и лично съобщение, ако съм нарушил нещо, какво точно. Опитах се да пиша на модератор, примерно на Фърст, от когото много се вдъхновявам, но и за това няма опция, дори не ме допуска до профил-изгледа, камо ли да пиша съобщение.
Какво бъркам ? Защо бе изтрита темата ми с немалко въпроси вътре ?

Искам и ще поръчам за поне 100 ЕУР от Бетър Органикс, към 500 лева ми е количката и в гроушоп-бг, за които ще ползвам и кодовете на grysti съответно. Не разбирам, къде бъркам, за да бъде изтрита темата ?

Поздрави и бъдете здрави !
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3202
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7134 times
Been thanked: 4756 times

NewHobby написа: 12 Май 2022, 00:36 Здравейте,
много се извинявам, че ще задам въпроса тук, но от доста години не съм ползвал форуми, и явно нещо бъркам. Ще се радвам да разбера какво.

С голямо удоволствие следя форума от поне година. Имам дотук две реколти изгледани, първата абс. аматьорски, втората беше миналото лято с едни автоматици и ЛЕД лампа.
Сега, когато вече наистина се ентусиазирах и пуснах тема относно бъдещ/започващ дневник, с доста питания, следих няколко дни за отговор, за съжаление без, и днес влизам да проверя и гледам, че темата, която писах доста време я няма/е изтрита.
Нямам и лично съобщение, ако съм нарушил нещо, какво точно. Опитах се да пиша на модератор, примерно на Фърст, от когото много се вдъхновявам, но и за това няма опция, дори не ме допуска до профил-изгледа, камо ли да пиша съобщение.
Какво бъркам ? Защо бе изтрита темата ми с немалко въпроси вътре ?

Искам и ще поръчам за поне 100 ЕУР от Бетър Органикс, към 500 лева ми е количката и в гроушоп-бг, за които ще ползвам и кодовете на grysti съответно. Не разбирам, къде бъркам, за да бъде изтрита темата ?

Поздрави и бъдете здрави !
Здрасти! Извиняваме се за темата, но стана нещо тези дни и доста от последните постове изчезнаха, също се объркаха и снимки, не е нарочно да е била изтрита. Аз не съм специалист и не знам какво точно, нещо е трябвало да се оправя и..... 🤷🤔Пусни 3 поста и ще можеш да пишеш на всеки. Темата за жалост може да се наложи пак да пуснеш.
Аватар
Partizan grower
Градинар
Градинар
Мнения: 29
Регистриран на: 14 Мар 2022, 22:33
Has thanked: 25 times
Been thanked: 8 times

Здравейте, ще си купувам HOMEbox Ambient Q80 80x80x160cm. В описанието пише, че ще бъде идеално осветен от 250вата МХ или HPS...
Ама аз си мисля, че ще е малко слаба светлината... Съдя по направени няколко груби изчисления с първата информация, която намерих в гугъл... Просто имаше доста разминавания в инфото и, реших да си попитам.
Ще използвам МХ за растеж и натриева за цъвтеж, та за тези размери на бокса и максимални резултати 250 или 400вата да си купя.
Bebelina
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Фев 2022, 17:28
Has thanked: 4 times

Здравейте на всички!
Искам да попитам как се справяте
С високата влажност? Сложил съм влагоуловител,но
Успява да подържа от 50 до 70% влажност,а са в напреднал цъфтеж.
;)
MixedGreens
Градинар
Градинар
Мнения: 254
Регистриран на: 12 Дек 2020, 17:26
Has thanked: 491 times
Been thanked: 235 times

:stone:
this1-min.jpg
AndThis-min.jpg
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Bebelina написа: 13 Май 2022, 11:47 Здравейте на всички!
Искам да попитам как се справяте
С високата влажност? Сложил съм влагоуловител,но
Успява да подържа от 50 до 70% влажност,а са в напреднал цъфтеж.
Аз съм използвал климатик, но ако вкарваш свеж въздух от вън... няма шанс да се справиш. Все едно да източваш басейн с чаша...
Заключено

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”