Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отглеждане На Закрито 2022 / Indoor Season 2022 (Обща тема)

Заключено
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Леле, две отидоха доста нагоре, макар че няколко пъти им кропвах главните връхчета! И след два дни все едно не съм ги пипала, едното даже можеше да се топира, но тогава не посмях.... Дано да се по спрат, че ще трябва да вдигам още лампата над тях. 🤔Иначе са много различни всички, като на цъфтят повече ще снимам всяко. Пресадила съм последните вчера, без това Горила скитълсче(аутота са, да подсетя за който не следи), което беше изродясало и чак напоследък избухна. Доста изостана, но ще излезе нещо.Ако се наложи ще го сложа в 6 литра,в 11 май няма да има смисъл....
Прикачени файлове
20220606_101755.jpg
Горила скитълс-изродчето
Горила скитълс-изродчето
Georg
Градинар
Градинар
Мнения: 42
Регистриран на: 06 Яну 2022, 15:28
Has thanked: 1 time
Been thanked: 18 times

Здравейте колеги ,
Мисля да взема дросел 250w 400w 600w
На резници да държа 250w
Във вегетация 400w
И преди да пусна цъфтеж слагам на 600w
Дали е добра идеята ?
SteemTosh
Градинар
Градинар
Мнения: 48
Регистриран на: 15 Май 2022, 00:24
Has thanked: 14 times
Been thanked: 22 times

Здравейте мисля да започна първия индоор дневник сложил съм 1 АК47 ауто и 1 Бъбългъм Ауто от сеедс мафия, влажност над 65% в бокса температура стига до 30 в типлите дни 31 градуса моля за съвет как се справяте с жегите скоро ще кача снимки палатката е 80х80х180 амбиент, осветление Аполо 4 обдухващ вентилатор и един ТТVENT изкарващ с филтър can lite какво мислите това ми е първия гроу ще се получат ли нещата
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

slacktosh написа: 07 Юни 2022, 15:55 Здравейте мисля да започна първия индоор дневник сложил съм 1 АК47 ауто и 1 Бъбългъм Ауто от сеедс мафия, влажност над 65% в бокса температура стига до 30 в типлите дни 31 градуса моля за съвет как се справяте с жегите скоро ще кача снимки палатката е 80х80х180 амбиент, осветление Аполо 4 обдухващ вентилатор и един ТТVENT изкарващ с филтър can lite какво мислите това ми е първия гроу ще се получат ли нещата
лятото освен с климатик нямам с какво друго да намалиш температурата.
Отвън ако е 30 градуса няма как вътре в палатката да е по-малко.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Изпуснах ги, пак рано пресадих и те пак избуяха твърде много. 🤦🙂Мисля да почистя листа... До сега ги подпъхвах и само най-долу бях оскубала, но всичко пак се захрасталачи. Добре, че захладня, видимо живват в дъждовете. Ще повдигна по-ниските малко, че те направо изчезнаха долу....
Прикачени файлове
20220609_113917.jpg
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Еее супер са, Ина! Като ги поизчистиш сега, ще стане разкошотията в шкафа след месец :D Тия повдиганици са малко играчка, мене много ме тормозеха миналия грол, особено ако се налага да ги вадиш за поливане :( Иначе и аз съм радостен от дъждовете, че разхладиха, да мога сега баш да сваля лампите за финалните седмици. При мене уайт уидоуа нещо закърши с магнезия и вчера дори прибягнах до добрата стара английска сол във водата, защото с тоя кал-маг на биобиз нещо не овладявам нещата (1.5мл/л и пак жълтее)
ww.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Да, малко е досадно, всяко си цъфти когато си ще и нещо се издължиха. А за поливането поне не се налага да ги вадя, имат чинийки и внимателно така ги поливам. Аутота та не са удобни за мен и до сега нямам много успех с тях, надявам се тези да станат добре. И аз се замислям друг път да пробвам примерно две големи да запълнят шкафа. Обикновено са все повече малки в малки саксии, но видях, че размера на саксията си казва думата и в главите и ми се иска някакви в 30 литра ей така нещо топирани..... По този начин много не съм пробвала с едно, ама голямо.... И сигурно е по удобно, но аз бързам да влязат в цъфтеж да не ги прецакам, а и уж за по бързо, но не става много бързо.... . 🤭
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Вчера пресадих в тези саксийки, струват ми се около 4-5 литра. Сякаш не усетиха голям стрес при пресаждането, изглеждат ми доста свежи на мен. От няколко дни няма жеги и със сигурност това им се отразява доста добре, първата седмица от поникването им беше ад, като на моменти температрата им удряше 32 градуса, сега от няколко дни през повечето време държим около 25 градуса, а на тъмно температурата пада до 20-21 градуса. В последните два дни почти нонстоп вали и влажността навън и в стаята е около 60-65%, но точно под лампата е в порядъка 50-55% и затова все пак ги държа похлупени с продупчени пликове, но вероятно скоро ще трябва да ги махам, защото нещо ме навежда на мисълта, че вече няма да им стига въздуха като стават по-големи и са похлупени. Планирам да ги изкарам на балкона няколко дни преди равноденствието, така че май няма да ми остане време за топиране, а може да пробвам да топирам само едното, не съм решил още. Много ми е странно за пръв път да гледам без палатка. :D
foto_no_exif.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Егати пръчките станаха! Дано си заслужава, защото почват да ми лазят по нервите! 😆Изчистих ги, листа, някои долни клони и се наложи така грозно да ги счупя отгоре(един вид кропинг, но доста закъснял) и да ги вържа и те пак тръгнаха нагоре?! Счупих ги, защото се завряха в лампата и станаха на нокти, чудех се да ги топирам направо, но върховете ми се видяха дебели и реших да ги оставя. Сега са преподредени, горе долу изравнени, дано вече да цъфтят и стига са расли!!!!! С тия аутота човек никога не знае кога ще цъфнат, колко ще станат големи..... 🤦Иначе не са зле, но трябваше да ги задържа повечко в 4те литра.
Прикачени файлове
20220613_102715.jpg
Gugi
Градинар
Градинар
Мнения: 196
Регистриран на: 19 Дек 2021, 19:19
Has thanked: 136 times
Been thanked: 182 times

Inna написа: 13 Юни 2022, 10:34 Егати пръчките станаха! Дано си заслужава, защото почват да ми лазят по нервите! 😆Изчистих ги, листа, някои долни клони и се наложи така грозно да ги счупя отгоре(един вид кропинг, но доста закъснял) и да ги вържа и те пак тръгнаха нагоре?! Счупих ги, защото се завряха в лампата и станаха на нокти, чудех се да ги топирам направо, но върховете ми се видяха дебели и реших да ги оставя. Сега са преподредени, горе долу изравнени, дано вече да цъфтят и стига са расли!!!!! С тия аутота човек никога не знае кога ще цъфнат, колко ще станат големи..... 🤦Иначе не са зле, но трябваше да ги задържа повечко в 4те литра.
Ами запитай се след поредния гроу с автомати , дали си заслужават времето и усилията ? За мен основния проблем на атоматите е в силата , когато единия родител е ауто много намаля THC . Пушил съм и хубави автомати дето си напушват прилично , но пак не могат да се сравнят с фотопериодните. :stone:
Заключено

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”