Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Проблеми при поръчка.. Seedsman

Семена марихуана
Vvv
Градинар
Градинар
Мнения: 38
Регистриран на: 12 Фев 2021, 09:55
Has thanked: 32 times
Been thanked: 16 times

Имам един проблем и бих благодарен някой ако може да ми помогне. Направих поръчка парите са взети от картата но 10 дена и няма никакво движение. Рових в сайта да намеря къде да се свържа с тях и да задам въпроса си какво става с поръчката ми и кога ще тръгне към мен.
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1443 times
Been thanked: 832 times

Vvv написа: 15 Дек 2021, 20:58 Имам един проблем и бих благодарен някой ако може да ми помогне. Направих поръчка парите са взети от картата но 10 дена и няма никакво движение. Рових в сайта да намеря къде да се свържа с тях и да задам въпроса си какво става с поръчката ми и кога ще тръгне към мен.
Потвърдиха ли ти с имеилче поръчката е направена?
Vvv
Градинар
Градинар
Мнения: 38
Регистриран на: 12 Фев 2021, 09:55
Has thanked: 32 times
Been thanked: 16 times

Да снощи до 2 съм търсил намерих къде писах им пратиха ми съобщение че до 2 дена ще се свържат с мен.
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1443 times
Been thanked: 832 times

Vvv написа: 16 Дек 2021, 09:49 Да снощи до 2 съм търсил намерих къде писах им пратиха ми съобщение че до 2 дена ще се свържат с мен.
Сподели после как са се развили нещата..
Vvv
Градинар
Градинар
Мнения: 38
Регистриран на: 12 Фев 2021, 09:55
Has thanked: 32 times
Been thanked: 16 times

Отговориха ми потвърдиха ми поръчката и ми написаха че ще получа още бонус семки за създаденото неудобство. За пореден път се убеждавам че този сайт е най добрия за семки.
Аватар
mravkatrevoman
Градинар
Градинар
Мнения: 267
Регистриран на: 12 Окт 2020, 20:45
Has thanked: 641 times
Been thanked: 371 times

Vvv написа: 17 Дек 2021, 11:56 Отговориха ми потвърдиха ми поръчката и ми написаха че ще получа още бонус семки за създаденото неудобство. За пореден път се убеждавам че този сайт е най добрия за семки.
Да . Аз никога не съм се съмнявал в тях , вярно често нещо се случва с плащането ама пък в крайна сметка всеки си е получил всичко ,че и с допълнителен бонус ,което само говори за себе си . Дори и да поръчвам от друг брийдър пак си го правя през техния сайт щото си ме кефят бонусите им винаги има нови и нови бонуси кой от кой по добър .
:roll:
Аватар
mravkatrevoman
Градинар
Градинар
Мнения: 267
Регистриран на: 12 Окт 2020, 20:45
Has thanked: 641 times
Been thanked: 371 times

И не приемат виза отдавна щото явно някой съгражданин си е върнал парите след покупка или някъф скам са направили и са ги ощетили .То дефакто би трябвало до 60 дни след поръчката да кажеш ,че не си бил ти или нещо от сорта . И уж от виза ти връщат парите . Някой си е поръчал и си е дръпнал парите отбратно най вероятно според мен. Добре ,че има крипто вече да решат този и още милиони проблеми с шибаните банки и хартии.
:roll:
Vvv
Градинар
Градинар
Мнения: 38
Регистриран на: 12 Фев 2021, 09:55
Has thanked: 32 times
Been thanked: 16 times

Здравейте някой може ли да ми препоръча качествена марка добавки от разтеж до цъвтеж. Ползвал съм Duch pro но не съм мн впечатлен. Благодаря
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

Canna , Advanced Nutrients
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Vvv написа: 27 Дек 2021, 22:17 Здравейте някой може ли да ми препоръча качествена марка добавки от разтеж до цъвтеж. Ползвал съм Duch pro но не съм мн впечатлен. Благодаря
Better Organix
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”