Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Проблеми при поръчка.. Seedsman

Семена марихуана
Vvv
Градинар
Градинар
Мнения: 38
Регистриран на: 12 Фев 2021, 09:55
Has thanked: 32 times
Been thanked: 16 times

Най накрая дойдоха. Тази година много бонуси получих, бях приятно изненадан. Fuel D. OG е едно от тях на който характеристиките са много хубави. Не ми е ясно защо от няколко години немога да поръчам от Dinafem. Имам любим сорт който пред очите ми стана 4 метра че и повече но немога да си го купя от тогава. Critical +2.0
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Vvv написа: 08 Яну 2022, 09:15 Най накрая дойдоха. Тази година много бонуси получих, бях приятно изненадан. Fuel D. OG е едно от тях на който характеристиките са много хубави. Не ми е ясно защо от няколко години немога да поръчам от Dinafem. Имам любим сорт който пред очите ми стана 4 метра че и повече но немога да си го купя от тогава. Critical +2.0
Вече няма Dinafem
Metabolic
Мнения: 2
Регистриран на: 08 Дек 2021, 20:30
Been thanked: 3 times

Прочетох изписаното за проблемите със заявките от сийдсмен, въпроса ми е : контакт, освен чатът с бота в сайта им, може ли да ми даде някой. В имейла с тракинг линка ми показва вече 15дни как обикаля Европа (blindscan) и до тук съм. Да чакам още или да предприема действие?
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Metabolic написа: 20 Яну 2022, 12:13 Прочетох изписаното за проблемите със заявките от сийдсмен, въпроса ми е : контакт, освен чатът с бота в сайта им, може ли да ми даде някой. В имейла с тракинг линка ми показва вече 15дни как обикаля Европа (blindscan) и до тук съм. Да чакам още или да предприема действие?
Заради чумата всичко се бави адски много. Можеш да изчакаш още поне 5 до 10 дни и чак след това се свържи с тях.
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1443 times
Been thanked: 832 times

Metabolic написа: 20 Яну 2022, 12:13 Прочетох изписаното за проблемите със заявките от сийдсмен, въпроса ми е : контакт, освен чатът с бота в сайта им, може ли да ми даде някой. В имейла с тракинг линка ми показва вече 15дни как обикаля Европа (blindscan) и до тук съм. Да чакам още или да предприема действие?
Преди 10 дена ми дойдоха семки който бях пръчал на 9 декември.
Vvv
Градинар
Градинар
Мнения: 38
Регистриран на: 12 Фев 2021, 09:55
Has thanked: 32 times
Been thanked: 16 times

Да много се бавят но търпение. И аз бях така и се чудих и чудих. Писах им хората се извини ха за забавянето и ми пратиха даже още бонуси. Ще останеш доволен
Metabolic
Мнения: 2
Регистриран на: 08 Дек 2021, 20:30
Been thanked: 3 times

Нетърпелив съм бил. Днес пристигнаха.
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”