Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Бърза помощ

Имате нужда от помощ с болните си растения - Марихуана, коноп, трева? Попитай гурута в лечебницата за помощ!
Семена марихуана
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

Хвърляй всичко.....и преди да почнеш отначало земи почети малко.....как се полива?кога се тори?
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

Започване отначало ще е най-лесно и безболезнено, както ти е казал Mezzazine.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Преди години имах нашествие на гризачи в мазата. Може да ви се струва смешно, но понеже сифона беше до нашата врата, почнах да препикавам около мазата и от тогава ни гризачи, ни дявол.... Това е вариант, щото да се пръска с тежки химии при растения дето ще пушиш..... Ако имаш възможност да гледаш в друго помещение действай.....Ебати ужаса, тея ако ги видя при мене ги почвам с горелката....
Mukito1324
Градинар
Градинар
Мнения: 31
Регистриран на: 09 Апр 2021, 19:10
Has thanked: 1 time
Been thanked: 33 times

Ново начало ще има за друга партида, консултирах се с "когото трябва" да го наречем, нооо това започни от начало за мен не е решение ще ви предоставя снимки с развитието на тези храсти.. И все пак... Mezzanine... Много остро отговорихте няма значение с какви препарати работя какво pH каква влага, температура и т. н. Най-добрата трева искарах 2011 на 7ми ноември аутдоор след 2 валежа на сняг иии тогава не съм използвал специални храни и условия... И пааак Все пак... Мисля че съм чел чел чел чел чел... Та дори и писал мога да ви предоставя собствена енциклопедия написана преди 10 години... Убиждате ме!
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

Каква генетика са тези растения? Семена, клонинги с каква цел се опитваш да ги спасиш?
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Sofia Cannabis написа: 31 Дек 2021, 01:35 Каква генетика са тези растения? Семена, клонинги с каква цел се опитваш да ги спасиш?
Яд го е за времето, тока, семената и ресурсите, знае е, че дори да поръча семена докато започне всичко ще мине време, и му е жал, защото се е привързал към тях, което е разбираемо и нормално. Но не разбира, нито той, нито оня "когото трябва", че тия китки са фира и ще загуби много време да ги възстанови, ако ги възстанови изобщо и че живинката им е пречупена вече и няма да го има добива. По-бързо и добре ще стане нов грол с нови жизнени растения. Не е невъзможно да ги възстанови, но ще е много трудно и ще му отнеме много време и пак няма гаранция.
Mukito1324, като цяло и самите хора не искат да ти препоръчват да си махаш растенията, но от опит ти казваме, че си им счупил кахъра и много ще ти е мъка да стане нещо от тях. Не ми вярвай, щом искаш догледай си ги тия и сам ще разбереш, защо ти говорим така.

Следващият път се погрижи да няма гризачи и котки в бокса. Животни или растения ще гледаш? Тори по-малко, защото с по-малко можеш да постигнеш повече и недостиг много по-лесно се оправя от преторяване. Колко често ги поливаш и с колко течнот, и с какво? На снимките преди да се спаружат тотално ми се вижда, че почвата е преполята, а след това прекалено суха. Как поливаш? Имай на предвид, че тия гризачи и котки, като са ги гризали по стеблата, че им е голям стрес също.
Котките хареват лита и да и ръфне 1 листенце, това със стеблото е от гризач според мен.

Как гризачи човек, трябва чистота и хигиена в бока. Може да ти нагризът бокса, а недай си боже някой кабел и вземе се запали нещо... Огледай за дупки и ги запуши. Ако видиш дупка в стена (тунел на мишките) я бетонирай.

Mukito1324 има своята разлика и специфика между вътрешно и външно отглеждане. Познавам хора, които са супер силни на аутдор, но вътре нещата им куцат, както и обратното. Но като цяло, като схванеш нещата дали е вътре или вън после няма значение, защото го виждаш растението и разбираш какво му има. (само заменяш Слънцето с лампа, Земята със саксия, добавяш вентилатор и филтър вместо вятър, увлажнител и следиш температурата и влагата, и вътре е малко по-трудно, защото навън в много почва и с природните сили растението на вън е по-устойчиво и и върви на самотек. Вътре им трябва повече дундуркане, но пък са ти на 1 ръка разтояние.)
Mukito1324 също така можеш да дадеш повече информация с какво са третирани за последно растенията. Както и повече информация за условията. Просто да го имаме в предвид.

П.П. Focktor много се смях на мемето, колкото и пъти ти прочета коментара и се хиля, като луд.
П.П2. BuTaMuH ти също ме усмихна.
Благодаря
Mukito1324
Градинар
Градинар
Мнения: 31
Регистриран на: 09 Апр 2021, 19:10
Has thanked: 1 time
Been thanked: 33 times

Няма ядове от към започването от начало просто съм играл тази игра да регеветатирам растения които са били кажи речи умрели... Мисля че тази коренова система ще синтезира много по бързо от това да се почва от начало но все пак ще започна нов проект въпреки всичко а тези ще са под наблюдение.
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

От коя седмица цъфтеж ги върна да Re-Veg.?
Колко време ти отне предния Re-Veg.?
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Публикувай отговор

Обратно към “Лечебница за болни растения - Марихуана”