Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

(Завръщане) Индор Дневник #1 Amnesia Lemon

Публикувай отговор
Семена марихуана
MixedGreens
Градинар
Градинар
Мнения: 254
Регистриран на: 12 Дек 2020, 17:26
Has thanked: 491 times
Been thanked: 235 times

Споко и горе главата, идеално няма никъде, вади си поуките.

При мен излезе херми, защото отрязах 2 клона, и режа бананите :). С всеки гроу трупаме опит.

Ще гледам влажността да ми е под 40% late flowering, и вентилацията добра, апък каквото стане, че сега съм с 80% indica.
DeutschBuds
Градинар
Градинар
Мнения: 325
Регистриран на: 22 Ное 2021, 02:03
Has thanked: 293 times
Been thanked: 492 times

Сега го оправих и май май точно като е тръгнало съм го отрязал. 500 гр мокро излезе и 450 горилата общо 950 мокро. Ако 200 остане ще е добре. Позачистих мястото и гледам главите не са засегнати, само стеблото много лесно се чупи.
Прикачени файлове
IMG_20220330_113331.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Начупваш го там за да не остава завряно и всяко парченце с кислородна вида се капе където е такова. Обаче такова прмито съм слагала после само в спирт, не знам дали достатъчно ще се изчисти, за да се пуши! Не е препоръчително, принципно ги хвърлят и това е съветът, който се дава. На хубаво проветрение и на топло и сухо се суши. Това се развива и след отрязване, така че добре го почисти поне.И да е отделно от здравите, всички ги огледа внимателно.
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

Всчико което е засегнато е за хвърляне. Ако е засегната горната част на главата хвръляш я и запзазваш само долната която няма микакви следи.

Със сигутнаст си пушил мухал ако си купувал от дилари в бг но след като си го отгледал сам и знаеш колко е вредно да пушиш мухал мисля че е нормално да го хвъриш.

Процедурите с кислородна вода и/или готвене са приети в хранителната индустрия ако е малък процент от цялото количество. В твоят случай ако избереш само мухлясалото и го обработваш няма как да го вкараш в каквито и да е приети норми за ядене.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
DeutschBuds
Градинар
Градинар
Мнения: 325
Регистриран на: 22 Ное 2021, 02:03
Has thanked: 293 times
Been thanked: 492 times

Само най - горната част има леки симптоми.Разделих ги и закачих останалите. Как да оставя вентилацията? Само вътре ли да обдухва или съвсем леко и изкарващия да оставя?
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

DeutschBuds написа: 30 Мар 2022, 17:37 Само най - горната част има леки симптоми.Разделих ги и закачих останалите. Как да оставя вентилацията? Само вътре ли да обдухва или съвсем леко и изкарващия да оставя?
Зависи каква е влагата вътре.
- ако е висока 70-80% трябва да в изкараваш поне няколко пъти на ден.
- Ако си в 50-60% може само вътре да върви и отваряй сутрин и вечер да влезе чист въздух.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
DeutschBuds
Градинар
Градинар
Мнения: 325
Регистриран на: 22 Ное 2021, 02:03
Has thanked: 293 times
Been thanked: 492 times

Sofia Cannabis написа: 30 Мар 2022, 19:21
DeutschBuds написа: 30 Мар 2022, 17:37 Само най - горната част има леки симптоми.Разделих ги и закачих останалите. Как да оставя вентилацията? Само вътре ли да обдухва или съвсем леко и изкарващия да оставя?
Зависи каква е влагата вътре.
- ако е висока 70-80% трябва да в изкараваш поне няколко пъти на ден.
- Ако си в 50-60% може само вътре да върви и отваряй сутрин и вечер да влезе чист въздух.
Ами между 60 - 70% и ще оставя съвсем леко да върти изкарващия, както и прозорчетата ще оставя отворени. На пипане главите ми се струват меки. После в бурканите ли ще станат по твърди или някаква друга техника има?
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

DeutschBuds написа: 30 Мар 2022, 19:26
Sofia Cannabis написа: 30 Мар 2022, 19:21
DeutschBuds написа: 30 Мар 2022, 17:37 Само най - горната част има леки симптоми.Разделих ги и закачих останалите. Как да оставя вентилацията? Само вътре ли да обдухва или съвсем леко и изкарващия да оставя?
Зависи каква е влагата вътре.
- ако е висока 70-80% трябва да в изкараваш поне няколко пъти на ден.
- Ако си в 50-60% може само вътре да върви и отваряй сутрин и вечер да влезе чист въздух.
Ами между 60 - 70% и ще оставя съвсем леко да върти изкарващия, както и прозорчетата ще оставя отворени. На пипане главите ми се струват меки. После в бурканите ли ще станат по твърди или някаква друга техника има?
Ако ти показвам 60-70% най-вероятно са още мокри рано е за бурканите още.
Стават твърди на клонките след като изсъхнат.
Бурканите са за съхранение и отлежаване а не за доизсушаване
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
DeutschBuds
Градинар
Градинар
Мнения: 325
Регистриран на: 22 Ное 2021, 02:03
Has thanked: 293 times
Been thanked: 492 times

След една седмица в кашон с дупки на терасата, 2 дни в бокса и Горилата е прибрана. 90 гр сухо в буркан от 1.5л, дето скъсах половината връх и пуканки, които съм сушил поне още 10 гр и обшо около 100 гр. С 30 дни вегетация и без никакви техники. Тези дни ще видя и Амнезията. За новите гроуъри да дам полезна информация при сушенето в бокса внимавайте с вентилатора, който върти вътре!!! При температура от 22 гр в помещението, трябва да следите как се сушат постоянно, защото има голяма опасност да ги пресушите!!! Съвета ми е на включен изкарващ, отколкото на оставен циркулиращ. Амнезията на циркулиращ изсъхна за 4 дни и го спрях, че още 1 ден и щеше да я пресуша яката, хем съм го настроил да духа надолу.

Направих тест и на 2те на свежо и ефекта на Горилата се усеща точно както пише, че е хибриден. Още докато пушиш усещаш как започва да те хваща и в следващите 20 мин все едно като чук те удря по главата и след половин час някъде започва да се усеща боди ефекта и не ми се мърда много много. Нещото, което не ми харесва е че няма голяма продължителност и след 2 часа пуска.
За Амнезията съм много доволен, точно това което исках. След като пуших се загледах в телевизора с мисълта дали ще хваща и така неусетно са минали 10 без да разбера :stone: Ефекта мисля, че се води церебрал. Гледаш в една точнка и все едно те няма, мидитираш.Удря също и в очите, както и продължителността е по - дълга от горилата 3+ часа. Препоръчвам Амнезията с две ръце. С този целия стрес много добре се представи, както и не е дълъг периода на цъфтеж.
Прикачени файлове
IMG_20220402_125021.jpg
IMG_20220402_125056.jpg
SmokeMachine
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 05 Дек 2021, 07:31
Has thanked: 583 times
Been thanked: 347 times

DeutschBuds написа: 02 Апр 2022, 14:22 След една седмица в кашон с дупки на терасата, 2 дни в бокса и Горилата е прибрана. 90 гр сухо в буркан от 1.5л, дето скъсах половината връх и пуканки, които съм сушил поне още 10 гр и обшо около 100 гр. С 30 дни вегетация и без никакви техники. Тези дни ще видя и Амнезията. За новите гроуъри да дам полезна информация при сушенето в бокса внимавайте с вентилатора, който върти вътре!!! При температура от 22 гр в помещението, трябва да следите как се сушат постоянно, защото има голяма опасност да ги пресушите!!! Съвета ми е на включен изкарващ, отколкото на оставен циркулиращ. Амнезията на циркулиращ изсъхна за 4 дни и го спрях, че още 1 ден и щеше да я пресуша яката, хем съм го настроил да духа надолу.

Направих тест и на 2те на свежо и ефекта на Горилата се усеща точно както пише, че е хибриден. Още докато пушиш усещаш как започва да те хваща и в следващите 20 мин все едно като чук те удря по главата и след половин час някъде започва да се усеща боди ефекта и не ми се мърда много много. Нещото, което не ми харесва е че няма голяма продължителност и след 2 часа пуска.
За Амнезията съм много доволен, точно това което исках. След като пуших се загледах в телевизора с мисълта дали ще хваща и така неусетно са минали 10 без да разбера :stone: Ефекта мисля, че се води церебрал. Гледаш в една точнка и все едно те няма, мидитираш.Удря също и в очите, както и продължителността е по - дълга от горилата 3+ часа. Препоръчвам Амнезията с две ръце. С този целия стрес много добре се представи, както и не е дълъг периода на цъфтеж.
Браво колега, плодовете на труда ти изглеждат прекрасни. Все такива успехи за напред.
:stone:
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”