Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

(Завръщане) Индор Дневник #1 Amnesia Lemon

Публикувай отговор
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3202
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7134 times
Been thanked: 4757 times

Честито! Отваряй бурканите и даже от време навреме ги изваждай сега в началото да не им избие влага отвътре и най долу да не се спарят, още е опасно. Защото може да изглеждат сухи на вид, но трябва да се проверяват и поглеждат през някакви интервали.
DeutschBuds
Градинар
Градинар
Мнения: 325
Регистриран на: 22 Ное 2021, 02:03
Has thanked: 293 times
Been thanked: 492 times

Ами по няколко пъти ще отварям следващите дни и по 1 път на ден ще ги вадя да ги завъртя долните да излязат отгоре :) Иначе лампата излезе трепач.Направо си мисля, че може да се опре на 400 в хпс.
DeutschBuds
Градинар
Градинар
Мнения: 325
Регистриран на: 22 Ное 2021, 02:03
Has thanked: 293 times
Been thanked: 492 times

Днес прибрах и Амнезията, неочаквано бързо изсъхна в бокса. Видях, че дебелите клонки се чупят и нямаше какво повече да я бавя. На кантара излезе 120 сухо, като добавя дето съм махал пуканки и засегнатото от мухъла още 10 гр стават 130. Общ грамаж 230 гр, като в бурканите са 210 гр.
Мисля, че много добре се представи. лампата, торовете на адвансед и потовете, които не задържаха никаква вода. За следващ гроу най - вероятно ще стартирам на есен с 4 броя, торба с CO2 и вече научих точните пропорции торене, за да няма изгаряне и да видя колко ще мога да го изцедя 70х70 бокса.
Прикачени файлове
IMG_20220402_190535.jpg
DeutschBuds
Градинар
Градинар
Мнения: 325
Регистриран на: 22 Ное 2021, 02:03
Has thanked: 293 times
Been thanked: 492 times

Здравейте отново, тези дни смятам да изчистя целия бокс и в скоро време да го зареждам пак. Някакъв съвет как да изчистя текстилните потове, за да не се появи пак тая бактерия като бялата пайжина? Също бокса само със спирт ли да го отъркам целия? И също гледам белия чорап на филтъра стана черен и искам да го изчистя ама в пералнята си мисля, че ще се прецака?
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3202
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7134 times
Been thanked: 4757 times

DeutschBuds написа: 29 Апр 2022, 20:56 Здравейте отново, тези дни смятам да изчистя целия бокс и в скоро време да го зареждам пак. Някакъв съвет как да изчистя текстилните потове, за да не се появи пак тая бактерия като бялата пайжина? Също бокса само със спирт ли да го отъркам целия? И също гледам белия чорап на филтъра стана черен и искам да го изчистя ама в пералнята си мисля, че ще се прецака?
Аз палатка съм мила с бели на, но от тази дето е малко по слаба. Хората ползват спирт също, но не съм сигурна дали не поврежда материята? Текстилните потове може да изпереш със сапун, четка и гореща вода, мисля че им стига, но може да минат и през една кислородна и сушене на слънце....
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

DeutschBuds написа: 29 Апр 2022, 20:56 Здравейте отново, тези дни смятам да изчистя целия бокс и в скоро време да го зареждам пак. Някакъв съвет как да изчистя текстилните потове, за да не се появи пак тая бактерия като бялата пайжина? Също бокса само със спирт ли да го отъркам целия? И също гледам белия чорап на филтъра стана черен и искам да го изчистя ама в пералнята си мисля, че ще се прецака?
20% разтвор белина
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”