Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Време за легализация?

Всичко останало
Семена марихуана
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Много хубав клип от Цанов НАПРЕД и НАГОРЕ

https://www.youtube.com/watch?v=PwigbSLMLvc
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Vetrushka написа: 23 Ное 2021, 12:28 Много хубав клип от Цанов НАПРЕД и НАГОРЕ

https://www.youtube.com/watch?v=PwigbSLMLvc
Легализация ще има. Борисов падна и ще има възход на България. Идва тежка криза, така че ни трябват отговорни политици и пари в икономиката, какъв по-удачен момент за легализация на Канабиса.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3195
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7126 times
Been thanked: 4750 times

Пък и тоя Ицо Хазарта няма ли нещо да помогне в тая насока? 😁"Нон стоп, нон стоп...." 🙂Ако си затрае по тази тема ще е много мижав. При положение, че гласоподавателите му 90%разчитат и го свързват с това.
radolini
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 19
Регистриран на: 06 Яну 2019, 18:15
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Inna написа: 24 Ное 2021, 11:16 Пък и тоя Ицо Хазарта няма ли нещо да помогне в тая насока? 😁"Нон стоп, нон стоп...." 🙂Ако си затрае по тази тема ще е много мижав. При положение, че гласоподавателите му 90%разчитат и го свързват с това.
Като му слушах последните интервюта, в които описва с гордост как е спрял наркотиците и колко му е било тежко, малко се съмнявам, поне за декриминализация да помогне, но и тук съм скептичен. Обясняваше как не е хубаво "да пушиш по 20 чадела на ден" и хранеше Спенс за това. Та да видим, ако предположим, че Кирил Петков го начиарт българския Трюдо, и го водят либерал, ако успеят да се задържат на власт по-дълго време и изкарат държавата от идващата криза след година мое очакваме, евентуално нещо.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3195
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7126 times
Been thanked: 4750 times

"Не е хубаво да пушиш по 20 чадела на ден" това ли е сериозното му изказване, отношението му на "политик" по тази тема?! Ама като пушеше ревеше за репресиите от полицията(да има го с белезници се снима там, хайде не сме толкова късопаметни) , песни правеше за джойнт, сега е друг човек и значи нека "наркоманите" си се мъчат, него вече не го засяга, той бил спрял "наркотиците"...... Ясно, ясно, поредния смотаняк!
radolini
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 19
Регистриран на: 06 Яну 2019, 18:15
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Inna написа: 24 Ное 2021, 13:54 "Не е хубаво да пушиш по 20 чадела на ден" това ли е сериозното му изказване, отношението му на "политик" по тази тема?! Ама като пушеше ревеше за репресиите от полицията(да има го с белезници се снима там, хайде не сме толкова късопаметни) , песни правеше за джойнт, сега е друг човек и значи нека "наркоманите" си се мъчат, него вече не го засяга, той бил спрял "наркотиците"...... Ясно, ясно, поредния смотаняк!
Тоя цитат беше насочен към Спенс, явно имат някакъв личен конфликт, гледах при Тото https://www.youtube.com/watch?v=K5_AGNPUN14&t=9064s от 2:20:00 минута нататък. Но като цяло незнам, от начина по,който говори съм леко скептичен, но пък може и да не съм прав, дано не съм.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Когато има кауза, няма място за лични вражди. Хубаво е такъв човек да подкрепи каузата, но дори Ицо Хазарта да не направи нищо по този въпрос, има много други хора, които се борят за това.

#БГКоноп
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

Inna написа: 24 Ное 2021, 13:54 "Не е хубаво да пушиш по 20 чадела на ден" това ли е сериозното му изказване, отношението му на "политик" по тази тема?! Ама като пушеше ревеше за репресиите от полицията(да има го с белезници се снима там, хайде не сме толкова късопаметни) , песни правеше за джойнт, сега е друг човек и значи нека "наркоманите" си се мъчат, него вече не го засяга, той бил спрял "наркотиците"...... Ясно, ясно, поредния смотаняк!
Спрял е пиенето ;)
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

В тоя ред на мисли, оказва се, че и новият министър на околната среда е от "нашите" хора, а дали ще има някакъв положителен ефект това, не съм много сигурен, но поне има някаква надежда според мен.
Clipboard01.jpg
Clipboard01.jpg (90.97 KiB) Преглеждано 663 пъти
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3195
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7126 times
Been thanked: 4750 times

Аз го познавам покрай шистовия газ и много други еко протести.Понеже ходя само на еко протести с ясна цел, е той ги организираше повечето или участваше активно. Той е лидер на Зелените и според мен наистина изглежда запален по опазването на природата, много се радвам, че именно него са избрали за министър на околната среда, това е напредък! И да, пушеше си, лично не съм го виждала, но така се знаеше,а и Зелените подкрепят легализация, надявам се и сега, като част от ДБ.
Публикувай отговор