Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Време за легализация?

Всичко останало
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3202
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7134 times
Been thanked: 4757 times

сега видях с текстът отдолу под снимката как търсят скандал и сензация. "Куриози"?! Куриоз за мен е министър на околната среда и водите ДА НАПЪВА за строителство по морето, "подпорни стени" на плажа, ПРЕМАХВАНЕ на статут на защитени зони и да одобрява и подписва за всякакви издевателства и златодобиви, но явно за други това е нормалното поведение на министър на околната среда!Колко Мърши такива се изредиха, та протести, та махаш едната мърша те сложат следваща?! Че пушел марихуана, ма въйййй😆👎 сега тая снимка ние и се кефим, но те я пускат за лелите и бабите да ги скандализират. От коя медия е впрочем?
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Боби е пич и фанатичен еколог. От наще е и ударихме десетка с него. Покрай него има и много други готини и кадърни хора. Б.Б. падна и ще има положителна промяна.

Да, опитват се да му лизнат вода, но няма да им се получи номера.

#БГКоноп
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Какво става днес, само хубави новини. Малта са разрешили отглеждането на коноп за лична консумация!

https://www.theguardian.com/society/202 ... rsonal-use
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Inna написа: 14 Дек 2021, 13:49 сега видях с текстът отдолу под снимката как търсят скандал и сензация. "Куриози"?! Куриоз за мен е министър на околната среда и водите ДА НАПЪВА за строителство по морето, "подпорни стени" на плажа, ПРЕМАХВАНЕ на статут на защитени зони и да одобрява и подписва за всякакви издевателства и златодобиви, но явно за други това е нормалното поведение на министър на околната среда!Колко Мърши такива се изредиха, та протести, та махаш едната мърша те сложат следваща?! Че пушел марихуана, ма въйййй😆👎 сега тая снимка ние и се кефим, но те я пускат за лелите и бабите да ги скандализират. От коя медия е впрочем?
Има я вече на доста места и определено, като чета коментари под нея, мисля, че нищо няма да се промени. Много задръстени хора има в тази държава. Мисля, че си останахме само тия тука, а нормалните вече отдавна са си били шута.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3202
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7134 times
Been thanked: 4757 times

За щастие той не е крил това нещо и Зелените открито защитаваха през цялото време тази кауза, има го и него в тези им клипове. Писаха го и на плакати, тоест не е някаква мръсна тайна тип боковите чекмеджета. Така няма да може да се използва като компромат чак по този начин. Целта вероятно е дискредитиране, той ще отговаря за доста важно и апетитно министерство, зони, натури хмм.... "Този наркоман как ще бъде министър" неща от този род ще има......
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Inna написа: 14 Дек 2021, 16:16 За щастие той не е крил това нещо и Зелените открито защитаваха през цялото време тази кауза, има го и него в тези им клипове. Писаха го и на плакати, тоест не е някаква мръсна тайна тип боковите чекмеджета. Така няма да може да се използва като компромат чак по този начин. Целта вероятно е дискредитиране, той ще отговаря за доста важно и апетитно министерство, зони, натури хмм.... "Този наркоман как ще бъде министър" неща от този род ще има......
Така е, права си, че му се падна много апетитно министерство и ще гледат да го разпънат и разкарат. Вярвам, че ще се справи.
Мен друго ме дразни. Лицемерието на политиците. Уж от днеска сме с 0-ва толерантност към корупцията, но на един от челните постове е кака Корни, която е фалирала не едно или две държавни български предприятия ( и не само тя ) за да се облажи с "жълти стотинки" за сметка на гърба на българският народ.

Легализация ще има, то е ясно. Дали ще е това правителство или следващо, легализация ще има, от такова естество са нещата, че не могат да ги удържат. Същото, като с еднополовите бракове. И да пречат и да бавят, нещата пак ще се случат заради хора и тяхната борба.
Б.Б. бележи 12 години (един слънчев цикъл) на падение и кражби. Дано сега е по-добре. Но новото правителство ще имат много заложени мини, а и ги чакат тежки кризи. Сега ще си проличи кой какви интереси има? Дали ще гледат интереса на по-голямата маса от хора в обеществото или личният си.

Трябва лустрация и съд за всички крали и унищожавали България през последните 30 години. Но няма човек с такава воля това да се случи, защото всички са навързани, като черва.
Ясно, че от ДС ни разиграват циркове и съсипаха държавата от кражби. Това не се прави от норалните служители агенти, които рискуват живота си за опазването на държавата и нейните интереси, а се прави от калинки поставени на високо постове, които да изпълняват послушно разрушителни заповеди. Уж са се клели за опазването на държавата... срам и позор са щом доведоха държавата до това положение. Предате ли са, а нали знаете едно време как са се наказвали предатели?
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

wow от половин час че опитвам да напиша защо пълна легализация е положително нещо. От моят опит тук - не виждам нищо положително.

С медицински цели да, имаше много хубави страни, но за забавление, нищо тук не се промени към по-добре а точно обратното.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

Знам че всички тук са най-засегнати от темата за отглеждане. Но не всеки може или иска да отглежда.

Ще ви дам пример зa медицински цели, RSO от $10-15/грам сега е $40-80/грам.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Sofia Cannabis написа: 14 Дек 2021, 21:26 Знам че всички тук са най-засегнати от темата за отглеждане. Но не всеки може или иска да отглежда.

Ще ви дам пример зa медицински цели, RSO от $10-15/грам сега е $40-80/грам.
Това заради задължителни quality control check-ове ли се получава? Защото ако е така, това съм си го разсъждавал много пъти. От другата страна уж конкуренцията между диспансерите би трябвало да прави цената по-ниска, а качеството по-добро за крайния потребител, но то е ако си имат гилдия и отгоре седят строги правила, реално става така както ти казваш, нещата поскъпват, под претекст че всичко е проверено и ти гарантират най-високо качество (което пак не е сигурно, ако нямаш свободна база за сравнение).
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

iKAR написа: 14 Дек 2021, 21:42
Sofia Cannabis написа: 14 Дек 2021, 21:26 Знам че всички тук са най-засегнати от темата за отглеждане. Но не всеки може или иска да отглежда.

Ще ви дам пример зa медицински цели, RSO от $10-15/грам сега е $40-80/грам.
Това заради задължителни quality control check-ове ли се получава? Защото ако е така, това съм си го разсъждавал много пъти. От другата страна уж конкуренцията между диспансерите би трябвало да прави цената по-ниска, а качеството по-добро за крайния потребител, но то е ако си имат гилдия и отгоре седят строги правила, реално става така както ти казваш, нещата поскъпват, под претекст че всичко е проверено и ти гарантират най-високо качество (което пак не е сигурно, ако нямаш свободна база за сравнение).
Много дълга тема но основното е че държавата трябва да си вземе таксите/данъци.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Публикувай отговор