Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

MicroGrow 1.0

Публикувай отговор
Семена марихуана
Immnumerouno
Градинар
Градинар
Мнения: 73
Регистриран на: 18 Мар 2019, 20:03
Has thanked: 98 times
Been thanked: 158 times

Няколко дни по-късно... Май, ще се отказвам от мрежата, ще се мъча с лст и разни телове, ще ми е много трудно обсужването ако сложа мрежа, пък и искам да мога да си го вадя :)
Преди 3 дни добавих 200 грама от компоста и по 20 грама от Guanodiff Classic/Guanodiff Bloom/Guanodiff Alguamycor върху почвата и полях с близо литър вода с 0.5 г Media Balance. Ще изчакам още няколко дни и ще напръскам с Nano Breathe.
Прикачени файлове
foto_no_exif2.jpg
foto_no_exif.jpg
Immnumerouno
Градинар
Градинар
Мнения: 73
Регистриран на: 18 Мар 2019, 20:03
Has thanked: 98 times
Been thanked: 158 times

Утре, ще пръсна с Nano Breath, и след 2-3 дни, ще сменям режима 12/12. Запасил съм се и с малко стимуланти за цъфтежа :) Ще се опитам да го надуя максимално, а от сухите торове на Guano Diffusion съм супер доволен до момента. Поливам през 2-3 дни по около литър вода и успява да изпие всичко супер бързо при температура 20 - 23 градуса и средна влажност 55%. :roll:
Прикачени файлове
foto_no_exif2.jpg
foto_no_exif.jpg
Immnumerouno
Градинар
Градинар
Мнения: 73
Регистриран на: 18 Мар 2019, 20:03
Has thanked: 98 times
Been thanked: 158 times

Днес нанесох тежък стрес :D Окаститрих някои излишни листа отдолу, както махнах изцяло и две от връхчетата и останаха общо десет. Реших, че с мрежа, ще ми е по- лесно да разперя връхчетата, но е възможно и да я махна (срежа) след като се оформят върховете. Още две три дни и обръщаме режима.
Прикачени файлове
foto_no_exif2.jpg
foto_no_exif.jpg
Immnumerouno
Градинар
Градинар
Мнения: 73
Регистриран на: 18 Мар 2019, 20:03
Has thanked: 98 times
Been thanked: 158 times

Марулата вече от три е на 12/12, започнах и мощно зобене, поливам 2 до 3 пъти седмично с литър вода, като давам всичко по интоиция, като горе долу следвам схемата от Guano Diffusion и успоредно с нея започнах блуумбастика, бъд кенди и алга ц.
До момента расте безпроблемно, доста ниска и сбита, стреса също забелязвам, че почти не го отразява и не се бави за възтановяване, определено много ми харесва как се развива до момента като генетика и фенотип.
С две кръгчета съм оградил разклонения, които не мога да преценя да отстраня ли в момента, понеже не искам да стават отделни клончета или да ги оставя ?

Поздрави,
Прикачени файлове
foto_no_exif2.jpg
foto_no_exif.jpg
Immnumerouno
Градинар
Градинар
Мнения: 73
Регистриран на: 18 Мар 2019, 20:03
Has thanked: 98 times
Been thanked: 158 times

Обявявам първи ден цъфтеж )
Много сте скучни!
Прикачени файлове
foto_no_exif2.jpg
foto_no_exif.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Ами сдухай го малко да стане по- интересно,претори, преполей, кво е тва все зелено,все свежо, ние кво да коментираме хаха 😆🤭
Immnumerouno
Градинар
Градинар
Мнения: 73
Регистриран на: 18 Мар 2019, 20:03
Has thanked: 98 times
Been thanked: 158 times

Inna написа: 28 Яну 2022, 15:54 Ами сдухай го малко да стане по- интересно,претори, преполей, кво е тва все зелено,все свежо, ние кво да коментираме хаха 😆🤭
Хахаха, опитвам се и то стабилно ама тва тука е свиня, нема наяждаме. Тепърва, ще се види в цъфтежа, надали няма да има проблеми. :passg:
Immnumerouno
Градинар
Градинар
Мнения: 73
Регистриран на: 18 Мар 2019, 20:03
Has thanked: 98 times
Been thanked: 158 times

Почва да става страшно, до две седмици мисля, че ще избуши кочината. Последните дни нещо много дръпна на височина, дори се чудя дали да не изрежа някое друго разклонение от по-долните, които останаха по-ниско. Листата също не знам какво да ги правя, никога не съм гледал растение което да е кастрено толкова много и да няма край, винаги има кво да се отреже. Поливам стандартно, през 3 дни по литър, като редувам блуумбастик + алга х2 мл и на следващото поливане 1 литър с 2 мл бъд кенди. Отделно, си давам сухите торове на гуано дифусион по схема. Чудя се само дали да не го напръскам още веднъж с нано бреат, докато е все още време, макар, че хич не ми се иска да го цапам :D
Прикачени файлове
foto_no_exif2.jpg
foto_no_exif.jpg
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

Immnumerouno написа: 03 Фев 2022, 18:44 Почва да става страшно, до две седмици мисля, че ще избуши кочината. Последните дни нещо много дръпна на височина, дори се чудя дали да не изрежа някое друго разклонение от по-долните, които останаха по-ниско. Листата също не знам какво да ги правя, никога не съм гледал растение което да е кастрено толкова много и да няма край, винаги има кво да се отреже. Поливам стандартно, през 3 дни по литър, като редувам блуумбастик + алга х2 мл и на следващото поливане 1 литър с 2 мл бъд кенди. Отделно, си давам сухите торове на гуано дифусион по схема. Чудя се само дали да не го напръскам още веднъж с нано бреат, докато е все още време, макар, че хич не ми се иска да го цапам :D
Аз, бих маханал всички големи листа сега и бих оставил всички разклонения минимим до ден 21 от 12/12.
След това бих почистил основно листа и разклонения.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Immnumerouno
Градинар
Градинар
Мнения: 73
Регистриран на: 18 Мар 2019, 20:03
Has thanked: 98 times
Been thanked: 158 times

Добре, че е дневника, че нямам идея кога какво съм правил до сега. На 19-20 ти съм го пуснал 12/12, значи е на около 14 дни. Вчера кастрих отново, но не ми се ще да са много на куп, но като цяло съм с идея да изчистя всичко до което не стига светлина. Утре, май ще играе ножицата
Ще те послушам и ще изчакам още седмица, дано се кротне малко и тъкмо, ще се прецени кое има смисъл да се оставя и кое реже.
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”