Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Акари

Имате нужда от помощ с болните си растения - Марихуана, коноп, трева? Попитай гурута в лечебницата за помощ!
Семена марихуана
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1411 times

Iliq написа: 31 Юли 2023, 11:48 Благодаря ти много за съвета.Ако можеш да ми кажеш само с какво е най-хубаво да изчистиш стаята след това и сичко друго в нея.Благодаря ти пак 🙂🙂
С спирт става в пръскалка аз така правя
lumber_j0ck
Градинар
Градинар
Мнения: 43
Регистриран на: 29 Окт 2020, 00:54
Has thanked: 27 times
Been thanked: 59 times

Здравейте,
Скоро се натъкнах на продукта - "Базиктек".
Съдържа "Активно вещество: 1,5% (15 г/л течен екстракт от Urtica spp.)", което се води био. Същата съставка се ползва и в ARTS spired.

Какво мислите?
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Еми аз с белина мия нещата(само саксии и тн трябва и с топла, вода, много добре да се изплакнат скед препарата) , може какъв да е препарат за чистене по смрадлив и отровен, като за тоалетни примерно.... Предполагам, че има и някакви специални, но не съм взимала.
RudeboY
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Авг 2023, 20:00

Според мен най-много се пазете от обикновения паяжинообразуващ акар, или "спадър майт/c - spider mite/s"

При мен проблема беше с едно полуготово растение на Закрито, което беше вече по средата на цъфтежа и понеже беше късна есен вкарах в помещението и една китайска роза, която за нещастие вече беше заразена и после познайте.... тия гадини се множат по-бързо и от скакалци!!! От една малка паяжинка за по-малко от седмица вече цялото растение беше в паяжини и започна да вехне дори накрая не ставаше и за пушене заради паяжините ами пак добре, че успях поне малко хеш=масло да си направя...

Иначе ако е на Закрито няма проблем, но само ако се поддържа добра чистота на помещението и подходящ санитарен контрол, пък за открито има разни отрови по агро-аптеките, но лично аз предпочитам нещо на био-основа и то само в краен случай и за предпочитане да е още преди цъфтежа ;) УСПЕХ!!!
Аватар
bezoloven
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 109
Регистриран на: 11 Дек 2018, 10:03
Has thanked: 72 times
Been thanked: 260 times

Дезинфекция на бокса се прави с УВ лампа и се мие с кислородна вода. 100% избива всичко.Но ПРАЗен бокс.
Публикувай отговор

Обратно към “Лечебница за болни растения - Марихуана”