Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Помощ с избора на гроубокс

Направи си сам проекти и домашни решения тук!
Семена марихуана
Vancho1948
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 4
Регистриран на: 13 Ное 2021, 21:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Добър ден на всички. Може ли да ми предложите готов гроубокс кит за 15 растения. :passj:
MixedGreens
Градинар
Градинар
Мнения: 254
Регистриран на: 12 Дек 2020, 17:26
Has thanked: 491 times
Been thanked: 235 times

Здрасти, имаш ли някакъв опит, защото за 15 ще си иска време. Аз с 1 бях зает по 1 час на ден. SOG ?
Vancho1948
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 4
Регистриран на: 13 Ное 2021, 21:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Здрасти, нямам опит, но време имам. Идеята е 1 път годишно да си вадя реколта, и след това да си пуфкам спокойно..
MixedGreens
Градинар
Градинар
Мнения: 254
Регистриран на: 12 Дек 2020, 17:26
Has thanked: 491 times
Been thanked: 235 times

Аз пуша доста и за мен биха стигнали 10 растения, не виждам смисъл да гледаш 15. Виж марс хидро боксовете са им ок осветлението също. Има и отстъпка май :). Прецени си какъв бокс според саксиите и растенията които ще гледаш. Аз ти препоръчвам FCE сериите на марс хидро, но можеш да видиш и бг гроу шопове. Ако имаш близко до теб можеш да им разгледаш уебсайта да си набележиш каквото ти харесва. Прочети малко и в нета и прегледай дневниците във форума. Има колеги дето гледат по толкова растения.
Vancho1948
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 4
Регистриран на: 13 Ное 2021, 21:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

10 растения ще ми стигнат ако вадя 50г от растение.. Можеш ли да ми дадеш линк за примерен бокс кит с доставка до България
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 920
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1870 times

За 15 растения не ти трябва бокс, а цяла стая. За да е лесно за обслужването, можеш да поставиш по 4 растения на квадратен метър. Бок с от 4 квадрата струва една шапка пари, а не не споменаваме останалите неща, като филтри, вентилация, осветление и торове... не ти мърдат мин 10К

Безумно е да се започва с отглеждането на 15 растения при положение, че нямаш опит.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

То зависи и колко големи. От 15 до 15 има разлика😆Затова решаваш първо колко място можеш да отделиш, на него каква палатка(ако ще е с палатка) и вътре каква лампа(има комплекти готови иначе, разгледай сайта от банера на Марс и др. сайтове)ще я освети и колко на брой и колко големи цветя ще гледаш. Могат да бъдат малко на брой и едри, може множество дребни, има различни начини, които също е хубаво да разгледаш преди поръчки, да си направиш план при теб какво би вървяло в твоето пространство. ..
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

Inna написа: 15 Ное 2021, 09:53 То зависи и колко големи. От 15 до 15 има разлика😆Затова решаваш първо колко място можеш да отделиш, на него каква палатка(ако ще е с палатка) и вътре каква лампа(има комплекти готови иначе, разгледай сайта от банера на Марс и др. сайтове)ще я освети и колко на брой и колко големи цветя ще гледаш. Могат да бъдат малко на брой и едри, може множество дребни, има различни начини, които също е хубаво да разгледаш преди поръчки, да си направиш план при теб какво би вървяло в твоето пространство. ..
Тук съм на същото мнение.

Ако имаш семена/клонинги много растения в по-малки саксии спестява от Veg. time - малко количестов на растение.
Ако нямаш достатъчно семена трябва да изчакаш да пораснат повече за да имат повече разклонения/глави.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Vancho1948
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 4
Регистриран на: 13 Ное 2021, 21:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Благодаря ви много. В палатка 120x120 6 растения нормално ли е? Саксии 15л и семки Blue Ice OG от seedsman. И Ако може мнение за този бокс https://www.mars-hydro.com/grow-kit-4x4-tsw2000
Аватар
BG Sun_Rise
Градинар
Градинар
Мнения: 181
Регистриран на: 13 Апр 2021, 11:15
Has thanked: 103 times
Been thanked: 352 times

Vancho1948 написа: 14 Ное 2021, 23:04 10 растения ще ми стигнат ако вадя 50г от растение.. Можеш ли да ми дадеш линк за примерен бокс кит с доставка до България
Има и български сайтове с доставка по еконт или спийди или до адрес.
Виж в growshop-mania.com има и готови комплекти
Искаш да пушиш качество - отгледай си го сам! :weed4:
https://instagram.com/growbgsun?utm_medium=copy_link
Публикувай отговор