Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Поръчка на magic truffles

Място за дискусия, изследване и проучване на един от най-мистериозните и проницателни ентеогени на Земята.
Семена марихуана
aviana
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 14 Май 2021, 10:22
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Влизаш в сайта на банката и правиш превод по чуждестранна сметка - пишеш номера на сметката, BIC и номера на поръчката и готово.
Ели
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 6
Регистриран на: 18 Ное 2021, 14:36
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

А някакъв начин да се получат с доставка, и наложен платеж?🤔Евентуално
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Ели написа: 18 Ное 2021, 14:59 А някакъв начин да се получат с доставка, и наложен платеж?🤔Евентуално
Няма наложен платеж. Риск печели, риск губи. :D
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 539 times
Been thanked: 384 times

Здравейте!
Нов потребител съм, от скоро съм се запалил по домашното цветарство и гъбарство.
Като за начало се опитах да прочета почти всички теми от този форум. Благодаря за което и се извинявам за евентуална проява на невежество.
Поръчах Psilove ‘MAX’ Kit (McKennaii) от Wholecelium.
Използвах банков SEPA превод, през мобилното приложение на Revolut(без никакви такси и комисионни). Цената на доставката беше 9.75 евро.
Поръчката дойде до адрес чрез Интерлогистика за 12 дни, като през цялото време имах проследяване на движението. Всичко беше много точно и коректно, на снимките може да видите в какъв вид дойде.
Сега чакам с нетърпение първата реколта и първия трип.
IMG_20221031_102218.jpg
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 539 times
Been thanked: 384 times

Здравейте, днес стават две седмици откакто активирах кита и все още нищо не се случва, освен че на повърхностния слой от вермикулит се появиха 2-3 малки колонии мухъл. Иначе субстрата е пълен с хифи, няма плесени или други замърсявания.
Предполагам, че му трябва още малко време.
Намерих му перфектната подгряваща подложка 🤣(покрива на импровизираният гроу-бокс за тревата)
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 539 times
Been thanked: 384 times

21 дни след като активирах кит-а.
Виждат ми се малко, но мисля че ще се покажат и още.
Прикачени файлове
foto_no_exif123.jpg
foto_no_exif.jpg
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 539 times
Been thanked: 384 times

Не знам дали трябва да ги събера или да чакам още.
Не би ли трябвало шапките да се отворят?
Прикачени файлове
foto_no_exif56667.jpg
foto_no_exif77777.jpg
foto_no_exif67777.jpg
foto_no_exif.jpg
Gugi
Градинар
Градинар
Мнения: 196
Регистриран на: 19 Дек 2021, 19:19
Has thanked: 136 times
Been thanked: 182 times

Bathory написа: 24 Ное 2022, 15:30 Не знам дали трябва да ги събера или да чакам още.
Не би ли трябвало шапките да се отворят?
Аз ги бера точно преди да отворят шапките , горе долу в тоя момент ,като можеш да ги береш на два пъти -тия дето са още малки ги остави още ден примерно. И без това се правят доста флъшове и ще можеш да се ориентираш , аз бях потресен че от единия кит направих 6 флъша а от другия 7 :stone:
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 539 times
Been thanked: 384 times

Gugi написа: 26 Ное 2022, 14:23
Bathory написа: 24 Ное 2022, 15:30 Не знам дали трябва да ги събера или да чакам още.
Не би ли трябвало шапките да се отворят?
Аз ги бера точно преди да отворят шапките , горе долу в тоя момент ,като можеш да ги береш на два пъти -тия дето са още малки ги остави още ден примерно. И без това се правят доста флъшове и ще можеш да се ориентираш , аз бях потресен че от единия кит направих 6 флъша а от другия 7 :stone:
Благодаря ти, за отговора!
Намерих в интернет, че трябва да се приберат точно преди да се отворят шапките, за да не попадат спори при мицела, защото не било добре за следващия флъш. Събрах ги (не съм ги мерил, защото точно сега нямам везна под ръка, като изсъхнат ще ги премеря) и съм ги сложил в дехидрататор да съхнат.
Много ми е интересно дали ще има още (от къде толкова хранителни вещества ще намерят?).
Като пробвам ще пиша как е бил трипа.
Ако е мойто, ще опитам със спори.
П.С. Намерих домашна рецепта за извличане на DMT от корен на мимоза, може би това ще бъде следващия проект :bong:
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 539 times
Been thanked: 384 times

16.5 гр. изсушени.
Ама много гадно миришат(на партенките ми от казармата 😅)
Прикачени файлове
foto_no_exif.jpg
Публикувай отговор

Обратно към “Халюциногени / Ентеогени (растения, гъби, кактуси и други психаделици )”