Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Поръчка на magic truffles

Място за дискусия, изследване и проучване на един от най-мистериозните и проницателни ентеогени на Земята.
Семена марихуана
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 538 times
Been thanked: 384 times

Нормално ли е вече трета седмица да чакам втори флъш? Иначе тортата изглежда добре, няма нежелани фирми на живот, мирише нормално.
Извадил съм я от кутията след като я киснах 14 часа във вода. Дали да не я сложа под лампата, която ми остана от бокса за трева?
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 538 times
Been thanked: 384 times

Втори флъш не стана, но най вероятно сам съм си виновен, защото тортата много я стресирах.
Местих я на какви ли не места ( най вече я прецаках като я държах върху рутера уж да е на по топло :lol: ).
Следващият опит ще бъде със спори, но все още ме вълнува първото ми отглеждане на трева, а и тези дни ще постна опита за получаване на DMT.
Вчера получих този мейл.
Прикачени файлове
Screenshot_2023-02-14-10-27-35-520_com.google.android.gm.jpg
Screenshot_2023-02-14-10-27-47-959_com.google.android.gm.jpg
Gugi
Градинар
Градинар
Мнения: 196
Регистриран на: 19 Дек 2021, 19:19
Has thanked: 136 times
Been thanked: 182 times

Bathory написа: 14 Фев 2023, 11:35 Втори флъш не стана, но най вероятно сам съм си виновен, защото тортата много я стресирах.
Местих я на какви ли не места ( най вече я прецаках като я държах върху рутера уж да е на по топло :lol: ).
Следващият опит ще бъде със спори, но все още ме вълнува първото ми отглеждане на трева, а и тези дни ще постна опита за получаване на DMT.
Вчера получих този мейл.
Най-важното е хигиена и темепратурата , при мен от два кита купени готови направих от единия 6 а от другия 7 флъша .
Бях доста изненадан ,понеже виждах коментари от други потребители за по 2-3 флъша . Ако нямаш постоянна висока температура е по-добре лятото , тогава ще е по-лесно.
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

Gugi написа: 14 Фев 2023, 11:41
Bathory написа: 14 Фев 2023, 11:35 Втори флъш не стана, но най вероятно сам съм си виновен, защото тортата много я стресирах.
Местих я на какви ли не места ( най вече я прецаках като я държах върху рутера уж да е на по топло :lol: ).
Следващият опит ще бъде със спори, но все още ме вълнува първото ми отглеждане на трева, а и тези дни ще постна опита за получаване на DMT.
Вчера получих този мейл.
Най-важното е хигиена и темепратурата , при мен от два кита купени готови направих от единия 6 а от другия 7 флъша .
Бях доста изненадан ,понеже виждах коментари от други потребители за по 2-3 флъша . Ако нямаш постоянна висока температура е по-добре лятото , тогава ще е по-лесно.
2-3 флъш ми се получаваше при brown rice cakes при които имах много малко храна за мицела.

Сега като съм само с големи кутии и при мен е същото като при теб 5-7 flushes без проблеми.

Заради твоят успех ги държа моите кутии по дълго. Това е огромна разлика ако си купил готов комплект защото може и трябва да изкараш повече.


Ако си правиш сам всичко новите пресни кутии се развиват по-бързо и изглеждат по-добре и обикновено тогава имаш много кутии, чакането 5-7 flush може да не е за всеки. Повечето хора предпочитат просто да сложат нови кутии.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Gugi
Градинар
Градинар
Мнения: 196
Регистриран на: 19 Дек 2021, 19:19
Has thanked: 136 times
Been thanked: 182 times

Sofia Cannabis написа: 14 Фев 2023, 19:20
Gugi написа: 14 Фев 2023, 11:41
Bathory написа: 14 Фев 2023, 11:35 Втори флъш не стана, но най вероятно сам съм си виновен, защото тортата много я стресирах.
Местих я на какви ли не места ( най вече я прецаках като я държах върху рутера уж да е на по топло :lol: ).
Следващият опит ще бъде със спори, но все още ме вълнува първото ми отглеждане на трева, а и тези дни ще постна опита за получаване на DMT.
Вчера получих този мейл.
Най-важното е хигиена и темепратурата , при мен от два кита купени готови направих от единия 6 а от другия 7 флъша .
Бях доста изненадан ,понеже виждах коментари от други потребители за по 2-3 флъша . Ако нямаш постоянна висока температура е по-добре лятото , тогава ще е по-лесно.
2-3 флъш ми се получаваше при brown rice cakes при които имах много малко храна за мицела.

Сега като съм само с големи кутии и при мен е същото като при теб 5-7 flushes без проблеми.

Заради твоят успех ги държа моите кутии по дълго. Това е огромна разлика ако си купил готов комплект защото може и трябва да изкараш повече.


Ако си правиш сам всичко новите пресни кутии се развиват по-бързо и изглеждат по-добре и обикновено тогава имаш много кутии, чакането 5-7 flush може да не е за всеки. Повечето хора предпочитат просто да сложат нови кутии.
Да така си е , честно казано и аз се изморих , може би можеше да изкарам още някоя гъбка но ми писна и ги метнах на компоста :)
И с гъбите е като с тревата , преди съм ял гъби от други хора ама нищо общо с тези които си отгледах , много тряскат чак не ми се вярваше първия път като ги пробвах .
Публикувай отговор

Обратно към “Халюциногени / Ентеогени (растения, гъби, кактуси и други психаделици )”