Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Нов съм . Съвети за беритбата ? :)

Семена марихуана
BIGFACE
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 08 Сеп 2021, 19:39

Здравейте хубави хорица ! :)
От доста време се каня да си сея и все едно нещо ме спираше ,липсата на информация .
Тааа слушах клипчетата в ютюба на момчетата и техните съвети , и криво ляво успях да направя нещо .
Таааа момчетата споменаха че ако нещо не съм сигурен кога да го бера да постна някоя снимка тук
Прикачени файлове
20210907_192227.jpg
20210907_192247.jpg
20210908_192911.jpg
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

BIGFACE написа: 08 Сеп 2021, 19:56 Здравейте хубави хорица ! :)
От доста време се каня да си сея и все едно нещо ме спираше ,липсата на информация .
Тааа слушах клипчетата в ютюба на момчетата и техните съвети , и криво ляво успях да направя нещо .
Таааа момчетата споменаха че ако нещо не съм сигурен кога да го бера да постна някоя снимка тук
Изглежда готово за бране, но е хубаво да ни кажеш на колко време е от момента на поникване и какъв сорт е.
BIGFACE
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 08 Сеп 2021, 19:39

Края на Март поникнаха но направих грешката да ги държа два месеца в съксии
Сорта е някаква амнезия
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Даваш ни твърде малко информация, за да можем да ти дадем правилен съвет. "някаква амнезия" може да бъде готова септември може и ноември...
За най-точна диагностика ти трябва бижутерска лупа х20 и си решаваш проблема сега и завинаги. Малките кристалчета които покриват растението трябва да си променят цвета от прозрачен към млечен и след това кехлибарен. Когато са млечни можеш да береш, но не по-рано.
BIGFACE
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 08 Сеп 2021, 19:39

Много благодаря за изчерпателния отговор :)
Както казах тепърва навлизам в тази работа и хал хабер си нямам (още ) семките купих от приятел , но беше преди време и не си спомням какъв сорт са
Отивам за лупа ;)
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”