Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Проблеми със сайта

Предложения и въпроси за Grysty.com
Семена марихуана
Аватар
Growmie23
Градинар
Градинар
Мнения: 48
Регистриран на: 09 Ное 2022, 15:27
Has thanked: 350 times
Been thanked: 116 times

eatmysword написа: 27 Авг 2023, 00:03 Здравейте, има ли как да се свържа с админ, защото чакам вече 2ти за удобрение на пост/коментар
Здравей , всеки чака за одобрение в началото аз примерно съм чакал до 17-то ми мнение за одобрение и по 3 дена . Такива са правилата на форума . Аз също виждам доста промени по форума , явно е ставало нещо сериозно , за да се предприемат такива мерки . Задавай си въпроса и си чакай реда приятелю , ако има някой желание ще ти отговори , но мой съвет не пришпорвай нещата ,защото така никой няма да ти обърне внимание .
Мир !!!!
eatmysword
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 9
Регистриран на: 09 Авг 2023, 14:25
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Growmie23 написа: 28 Авг 2023, 11:30
eatmysword написа: 27 Авг 2023, 00:03 Здравейте, има ли как да се свържа с админ, защото чакам вече 2ти за удобрение на пост/коментар
Здравей , всеки чака за одобрение в началото аз примерно съм чакал до 17-то ми мнение за одобрение и по 3 дена . Такива са правилата на форума . Аз също виждам доста промени по форума , явно е ставало нещо сериозно , за да се предприемат такива мерки . Задавай си въпроса и си чакай реда приятелю , ако има някой желание ще ти отговори , но мой съвет не пришпорвай нещата ,защото така никой няма да ти обърне внимание .
Мир !!!!

Мир и Любов! Напълно си прав, моя грешка!
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Извинявайте за забавянето при одобрението на публикациите.

От известно време голяма част от екипа на форума вече не е активна, и ми се струва, че аз съм единственият, който продължава да го поддържа. За съжаление, времето ми е ограничено, но ще се старая да влизам по-често и да следя за подобни проблеми. Разбира се, това е трудно при наличието на ограничено време.
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 377
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

WDScorpio написа: 28 Авг 2023, 20:21 Извинявайте за забавянето при одобрението на публикациите.

От известно време голяма част от екипа на форума вече не е активна, и ми се струва, че аз съм единственият, който продължава да го поддържа. За съжаление, времето ми е ограничено, но ще се старая да влизам по-често и да следя за подобни проблеми. Разбира се, това е трудно при наличието на ограничено време.
А има ли го варианта друга част от членовете да поеме техните длъжности, не говоря рандъм нови потребители, някои от по-старичките.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

WDScorpio написа: 28 Авг 2023, 20:21 Извинявайте за забавянето при одобрението на публикациите.

От известно време голяма част от екипа на форума вече не е активна, и ми се струва, че аз съм единственият, който продължава да го поддържа. За съжаление, времето ми е ограничено, но ще се старая да влизам по-често и да следя за подобни проблеми. Разбира се, това е трудно при наличието на ограничено време.
И аз съм тук, но август месец всички са в почивки, иначе влизам и одобрявам сравнително редовно новите мнения....
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Growmie23 написа: 28 Авг 2023, 11:30
eatmysword написа: 27 Авг 2023, 00:03 Здравейте, има ли как да се свържа с админ, защото чакам вече 2ти за удобрение на пост/коментар
Здравей , всеки чака за одобрение в началото аз примерно съм чакал до 17-то ми мнение за одобрение и по 3 дена . Такива са правилата на форума . Аз също виждам доста промени по форума , явно е ставало нещо сериозно , за да се предприемат такива мерки . Задавай си въпроса и си чакай реда приятелю , ако има някой желание ще ти отговори , но мой съвет не пришпорвай нещата ,защото така никой няма да ти обърне внимание .
Мир !!!!
По принцип след 3тото ти мнение няма нужда от одобряване повече. Но на теб мисля не ти се качваха снимки и тн и се повтаряха мнения с опит за снимка (ако не се бъркам) и ги трихме, нещо такова беше и затова сигурно е станало толкова дълга и широка. Иначе ги одобряваме веднага щом ги видим и само три нормални мнения са нужни, после си пишеш свободно..... Да, май трябва да сме малко по-активни, сега като се върнем кой от където е ще се опитаме по-експедитивно. Радвам се, че има такъв интерес! Да, някои модератори вече не са активни по различни причини.....
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Използвам тук, да помоля още веднъж админите/модераторите, когато и ако могат да ми окажат малко помощ с един казус, който съм описал в отделна тема в members room-а. Благодаря предварително!
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 377
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

А бе що не работи търсачката на форума?
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 896
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1418 times

Peggy Zina написа: 02 Дек 2023, 22:46 А бе що не работи търсачката на форума?
Абе?
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 377
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

Колеги, не работи промокода grysti за уебсайта на Better Organix, нещо да знаете по въпроса?
Публикувай отговор

Обратно към “Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със сайта”